Dostawa plotera laserowego na potrzeby Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi
Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00512975
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00512975/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-09-24 10:23
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2ff175b8-e838-11ee-9c02-ce2b643d361d
- Identyfikator
- 7240005348
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00512975 z dnia 2024-09-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa plotera laserowego na potrzeby Akademii Sztuk Pięknych
im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000275790
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wojska Polskiego 121
1.5.2.) Miejscowość: Łódź
1.5.3.) Kod pocztowy: 91-726
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@asp.lodz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.asp.lodz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9057241.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa plotera laserowego na potrzeby Akademii Sztuk Pięknychim. Władysława Strzemińskiego w Łodzi
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2ff175b8-e838-11ee-9c02-ce2b643d361d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00512975
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00259817
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KBZ.261.04.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 17006,23 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa Plotera laserowego umożliwiającego cięcie, wypalanie i grawerowanie materiałów typu skóra naturalna, skóra syntetyczna, styrodur, guma, drewno, tworzywa sztuczne, metale. Sprzęt ma ułatwić pracę dydaktyczną studentom w pracowni Projektowania Obuwia i Akcesoriów w zakresie krojenia elementów konstrukcyjnych, docinania spodów, autorskich projektów akcesoriów obuwniczych i kaletniczych.
Ploter musi być wyposażony w:
- pole robocze o wymiarze minimum 700x500 mm.
- system chłodzący
- wentylowany stół roboczy oraz zabezpieczenia konieczne do bezpiecznej pracy
- zasilanie jednofazowe 110-240V z wtyczką typu europejskiego lub dedykowanym zasilaczem.
- moc znamionowa źródła lasera minimum 80 W
- funkcje pozycjonowania głowicy lasera oraz stołu roboczego z poziomu panelu sterowania
- stół roboczy typu "plaster miodu" albo kratownicy lub siatki
- wyświetlacz sterowania urządzeniem elektroniczny albo cyfrowy
- przycisk awaryjnego wyłączenia urządzenia
- złącza USB i lub/ethernet, komunikacja zdalna poprzez wifi z komputerem sterującym.
Wykonawca dokona instalacji urządzenia wraz z oprogramowaniem narzędziowym i przeprowadzi na uruchomionym sprzęcie przeszkolenie samodzielnego korzystania ze sprzętu i jego oprogramowania dla 5 osób.
4.5.3.) Główny kod CPV: 30232140-7 - Plotery
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W dniu 17.05.2024 r. Zamawiający dokonał wyboru najkorzystniejszej oferty złożonej przez Wykonawcę ZONEO OLEKSIEWICZ , Spółka Komandytowo Akcyjna w Kutnie. Następnie Zamawiający wyznaczył termin podpisania umowy na dzień 12.06. lub 13.06.2024 r., w związku z czym przesłał Wykonawcy umowę do podpisu. W odpowiedzi Wykonawca w dniu 20.06.2024 r. poinformował pisemnie, że w odstępuje od zawarcia umowy. W związku z tym, iż ceny pozostałych ofert złożonych w niniejszym postępowaniu znacznie przekraczają kwotę przeznaczoną na sfinansowanie zamówienia, Zamawiający podjął decyzję o unieważnieniu postępowania.| 2024-09-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |