„Wykonanie robót budowlanych w obiekcie Domu Pomocy Społecznej dla Kombatantów w Biłgoraju”
Powiat Biłgorajski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00256473
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00256473/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-05-22 10:18
- Lokalizacja
- Biłgoraj, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4608d33c-3c92-433b-a15a-174828fb4ca7
- Identyfikator
- 9181993847
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00256473 z dnia 2026-05-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Wykonanie robót budowlanych w obiekcie Domu Pomocy Społecznej dla Kombatantów w Biłgoraju”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Biłgorajski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950369014
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kościuszki 94
1.5.2.) Miejscowość: Biłgoraj
1.5.3.) Kod pocztowy: 23-400
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@bilgorajski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bilgorajski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4608d33c-3c92-433b-a15a-174828fb4ca71.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Wykonanie robót budowlanych w obiekcie Domu Pomocy Społecznej dla Kombatantów w Biłgoraju”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4608d33c-3c92-433b-a15a-174828fb4ca7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00256473
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00059456/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Wykonanie robót budowlanych w obiekcie Domu Pomocy Społecznej dla Kombatantów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00213463
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZ.273.4.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlano-instalacyjnych obejmujących poprawę estetyki elewacji budynku Domu Pomocy Społecznej dla Kombatantów w Biłgoraju poprzez jej czyszczenie i malowanie oraz rozbudowę sieci deszczowej poprzez wykonanie odcinków kanalizacji z połączeniem z rurami spustowymi do istniejących studni deszczowych/wpustów znajdujących się na działce inwestora, mające na celu usprawnienie istniejącego systemu kanalizacji deszczowej. Remontowi podlega cała powierzchnia elewacji ze względu na jej zanieczyszczenie przez porosty, mech, liczne ubytki tynku, pęknięcia. Elewację należy oczyścić z zabrudzeń, zagruntować i dwukrotnie pomalować. Część cokołowa z płytek ceramicznych nie podlega remontowi.
4.2. Roboty do wykonania obejmują głównie:
1) w zakresie elewacji:
a) montaż i demontaż rusztowań,
b) czyszczenie elewacji,
c) naprawa pęknięć i ubytków,
d) impregnacja elewacji,
e) dwukrotne malowanie elewacji,
2) w zakresie sieci kanalizacji deszczowej:
f) prace przygotowawcze i towarzyszące,
g) rozbiórki nawierzchni utwardzonych,
h) roboty ziemne,
i) montaż przewodów i elementów kanalizacji deszczowej,
j) odtworzenie nawierzchni utwardzonych.
4.3. Inwestycja zlokalizowana jest na działce nr 54/31, przy ul. Gen. Bora Komorowskiego 20
w Biłgoraju, 23-400 Biłgoraj. Budynek Domu Pomocy Społecznej dla Kombatantów jest budynkiem o pięciu kondygnacjach nadziemnych, średniowysokim, kwalifikowanym do kategorii zagrożenia ludzi ZL II. Główne wejście znajduje się od strony północnej. Dojścia do budynku są utwardzone kostką betonową, na działce znajdują się miejsca postojowe oraz droga dojazdowa. Na działce objętej inwestycją znajdują się następujące instalacje: wodociągowa, kanalizacji sanitarnej, deszczowej, telekomunikacyjna, gazowa, elektroenergetyczna.
4.4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku Nr 1 do SWZ. Składają się na niego następujące dokumenty:
1) dokumentacja projektowa – materiały do zgłoszenia robót nie wymagających pozwolenia na budowę,
2) Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (STWiORB) - branża budowlana i sanitarna,
3) przedmiar robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45442100-8 - Roboty malarskie
45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu w terminie przeznaczonym do złożenia ofert wpłynęło cztery oferty. Niniejsze oferty podlegały jednak odrzuceniu na podstawie odpowiednio art. 226 ust. 1 pkt 10 lub art. 226 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp.Biorąc powyższe pod uwagę, działając na podstawie art. 255 pkt. 2 ustawy Pzp, Zamawiający postanowił o unieważnieniu postępowania, ponieważ wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4
| 2026-05-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |