Dostawa zamrażarki/lodówki do przechowywania zwłok (1 zestaw) do Centrum Symulacji Medycznych

Uniwersytet w Siedlcach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00256507
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00256507/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-05-22 10:28
Lokalizacja
Siedlce, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b4dceae0-0ac4-4c2c-9df6-9c17154aa31b
Identyfikator
8210014490
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Szafy chłodnicze lub zamrażarki do kostnicSprzęt i artykuły do transportu i przechowywania zwłokKomory chłodnicze do kostnic

Wykonawcy

1 przyznane

"REZON" S.C. MARCIN DURSKI I PAWEŁ DURSKIBydgoszcz, PL · lot 0
114 390 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00256507 z dnia 2026-05-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa zamrażarki/lodówki do przechowywania zwłok (1 zestaw)
do Centrum Symulacji Medycznych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet w Siedlcach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001471

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Konarskiego 2

1.5.2.) Miejscowość: Siedlce

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-110

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki

1.5.7.) Numer telefonu: 25 643 19 35

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: monika.wachnikowska@uws.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.uws.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://uws-edu.logintrade.net/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa zamrażarki/lodówki do przechowywania zwłok (1 zestaw)
do Centrum Symulacji Medycznych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b4dceae0-0ac4-4c2c-9df6-9c17154aa31b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00256507

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Wykonanie przedmiotu zamówienia jest współfinansowane ze środków z Krajowego Planu na rzecz Odbudowy i Zwiększenia Odporności Umowa nr KPOD.07.05-IP.10-0094/25/KPO/3402/2026/291 pn.: „Budowa, modernizacja i wyposażenie obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne – Uniwersytet w Siedlcach”

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00206405

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZP.290.27.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 95000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa zamrażarki/lodówki do przechowywania zwłok (1 zestaw) do Centrum Symulacji Medycznych
Szczegółowy opis parametrów i funkcjonalności przedmiotu zamówienia zawarty został
w załączniku nr 1 SWZ (Opis przedmiotu zamówienia).
Przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy i nieużywany, gotowy do pracy oraz dostarczony do właściwych jednostek organizacyjnych Uniwersytetu, położonych na terenie miasta Siedlce.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33944000-9 - Szafy chłodnicze lub zamrażarki do kostnic

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

33940000-1 - Sprzęt i artykuły do transportu i przechowywania zwłok

33945000-6 - Komory chłodnicze do kostnic

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 114390,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 136899,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 114390,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Rezon s.c. Marcin Durski i Paweł Durski, ul. Jasna 8 B, 85-205 Bydgoszcz

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Rezon Marcin Durski; Rezon Paweł Durski,

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9671316781

7.3.3) Ulica: ul. Grunwaldzka 32

7.3.4) Miejscowość: Bydgoszcz

7.3.5) Kod pocztowy: 85-236

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 114390,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty srodowiskowe

2026-05-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy