SUKCESYWNE DOSTAWY MIĘSA, WĘDLIN I TŁUSZCZY ZWIERZĘCYCH
Areszt Śledczy w Kielcach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00256622
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00256622/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-05-22 10:54
- Lokalizacja
- Kielce, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f1a845eb-b9b8-410b-8f7d-b543ef1c0aef
- Identyfikator
- 9590830522
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Produkty mięsno-wędliniarskieDrób
Wykonawcy
2 przyznane
WĘDZONKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAMyślenice, PL · lot 0
323 747 PLNELŻBIETA MUSIAŁOpoczno, PL · lot 1
161 380 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00256622 z dnia 2026-05-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
SUKCESYWNE DOSTAWY MIĘSA, WĘDLIN I TŁUSZCZY ZWIERZĘCYCH
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Areszt Śledczy w Kielcach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000319902
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Zagnańska 155
1.5.2.) Miejscowość: Kielce
1.5.3.) Kod pocztowy: 25-563
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: as_kielce@sw.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://askielce.bip.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f1a845eb-b9b8-410b-8f7d-b543ef1c0aef1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
SUKCESYWNE DOSTAWY MIĘSA, WĘDLIN I TŁUSZCZY ZWIERZĘCYCH2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f1a845eb-b9b8-410b-8f7d-b543ef1c0aef
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00256622
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00105228/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.4 SUKCESYWNE DOSTAWY MIĘSA, WĘDLIN I TŁUSZCZU WIEPRZOWO- WOŁOWEGO
1.2.5 SUKCESYWNE DOSTAWY MIĘSA, WĘDLIN DROBIOWYCH
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00173710
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DKW.2232.4.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 528623,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Mięso wieprzowe gulaszowe kl. I CPV 15131400-9 3 000 kgMięso wołowe gulaszowe kl. I CPV 15111000-9 1 100 kg
Wątroba wieprzowa kl. I CPV 15114000-9 1 400 kg
Swojskie jadło - produkt do smarowania CPV 15131200-7 800 kg
Kaszanka z kaszy jęczmiennej CPV 15131134-3 1 400 kg
Pasztetowa CPV 15131400-9 2 400 kg
Salceson włoski CPV 15131134-3 1 200 kg
Salceson brunszwicki CPV 15131134-3 800 kg
Pasztet mięsny zapiekany CPV 15131310-1 1 100 kg
Parówki cienkie CPV 15131130-5 1 400 kg
Kiełbasa serdelowa CPV 15131130-5 1 000 kg
Kiełbasa mortadela CPV 15131130-5 1 800 kg
Kiełbasa zwyczajna CPV 15131130-5 3 000 kg
Kiełbasa podlaska CPV 15131130-5 1 700 kg
Kiełbasa biała parzona CPV 15131130-5 1 000 kg
Kiełbasa regionalna CPV 15131130-5 1 200 kg
Szynka kanapkowa CPV 15131130-5 900 kg
Szynka biała CPV 15131130-5 800 kg
Szynka delikatesowa CPV 15131130-5 750 kg
Szynka wiejska wieprzowa CPV 15131130-5 1 300 kg
Szynka śniadaniowa CPV 15131130-5 900 kg
Szynka tyrolska CPV 15131130-5 1 100 kg
Schab gotowany CPV 15131130-5 1 300 kg
Słonina bez skóry CPV 15412100-0 400 kg
Smalec w opakowaniach do 3 kg CPV 15412100-0 450 kg
4.5.3.) Główny kod CPV: 15131100-6 - Produkty mięsno-wędliniarskie
4.5.5.) Wartość części: 371936,25 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Kurczak świeży kl. I CPV 15112100-7 3 000 kgUdko z kurczaka kl. I (udziec bez kręgosłupa i bez podudzia), PN-92-R78500, CPV 15112100-7 2 200 kg
Mięso drobiowe gulaszowe kl. I (bez skór, błon, ścięgien) CPV 15112100-7 2 000 kg
Wątroba drobiowa kl. I CPV 15131500-0 1 000 kg
Serca drobiowe kl. I CPV 15131500-0 800 kg
Żołądki drobiowe kl. I CPV 15131500-0 1 200 kg
Baton drobiowy CPV 15131135-0 1 000 kg
Szynka drobiowa CPV 15131135-0 1 000 kg
Parówki drobiowe CPV 15131135-0 2 000 kg
4.5.3.) Główny kod CPV: 15112000-6 - Drób
4.5.5.) Wartość części: 183117,90 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 323747,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 584598,25 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 323747,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Wędzonka sp. z o. o. Sp. k.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6811944560
7.3.4) Miejscowość: Myślenice
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 323747,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 161380,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 206870,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 161380,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: HURT-DETAL "EKO-DRÓB" Elżbieta Musiał
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7731640290
7.3.4) Miejscowość: Opoczno
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 161380,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
| 2026-05-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |