„Budowa mieszkań komunalnych na terenie Gminy Staroźreby”
MIASTO I GMINA STAROŹREBY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00256678
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00256678/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-05-22 11:07
- Lokalizacja
- Staroźreby, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b98120fa-dba4-48a6-83dd-3f8f5c6d5726
- Identyfikator
- 7743186342
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00256678 z dnia 2026-05-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa mieszkań komunalnych na terenie Gminy Staroźreby”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO I GMINA STAROŹREBY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611016040
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Płocka 18
1.5.2.) Miejscowość: Staroźreby
1.5.3.) Kod pocztowy: 09-440
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki
1.5.7.) Numer telefonu: (24)2663081
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: burmistrz@starozreby.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.starozreby.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://starozreby.ezamawiajacy.pl/pn/STRZRB/demand/289503/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Budowa mieszkań komunalnych na terenie Gminy Staroźreby”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b98120fa-dba4-48a6-83dd-3f8f5c6d5726
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00256678
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00241677
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZ1.271.12.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
„Budowa mieszkań komunalnych na terenie Gminy Staroźreby”
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych wraz z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie, dla zadania pn. „Budowa mieszkań komunalnych na terenie Gminy Staroźreby” numer postępowania IZ1.271.12.2026. Przedmiot zamówienia będzie realizowany w zakresie obejmującym wykonanie robót budowlanych w celu budowy mieszkań komunalnych na działkach: Nr ewid. dz.: 725/1, 725/2, 725/3, 725/5, 725/6 Obręb ewidencyjny: Staroźreby 141914_2.0036 – ul. Głowackiego 2, 09-440 Staroźreby zgodnie z załączoną dokumentacją projektową oraz pozwoleniem na budowę. Na działce znajduje się budynek, który należy rozebrać i uzyskać stosowną zgodę w tym celu. Należy również wykonać ciąg pieszo jezdny zgodnie z dokumentacją projektową na działce 725/1 i 725/5.
Wszelkie prace należy wykonać zgodnie z dokumentacją projektową wiedzą budowlaną oraz OPZ (opis przedmiotu zamówienia stanowiący złącznik nr 7 do SWZ. )
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45113000-2 - Roboty na placu budowy
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45211000-9 - Roboty budowlane w zakresie budownictwa wielorodzinnego i domów jednorodzinnych
45233140-2 - Roboty drogowe
45211100-0 - Roboty budowlane w zakresie domów
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45000000-7 - Roboty budowlane
45211340-4 - Roboty budowlane w zakresie budownictwa wielorodzinnego
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45211341-1 - Roboty budowlane w zakresie mieszkań
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45233226-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg dojazdowych
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie unieważniono na podstawie art. 256 ustawy Pzp. Zamawiający unieważnia niniejsze postępowanie z powodu wniesienia odwołania do Krajowej Izby Odwoławczej w sprawie tożsamego zamówienia, które prowadzone było pod znakiem IZ1.271.5.2026 w którym to zamawiający unieważnił postępowanie. Do czasu rozstrzygnięcia sprawy przez KIO w sprawie poprzedniego zamówienia pod znakiem IZ1.271.5.2026 prowadzenie niniejszego postępowanie jest niezasadne.W związku z powyższym Zamawiający podjął decyzję o unieważnianiu postępowania zgodnie z art. 256 ustawy Pzp, z uwagi iż wystąpiły okoliczności powodujące, że dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione.
| 2026-05-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |