Konserwacja trawników na terenach miasta Ostrowa Wielkopolskiego

Miejski Zarząd Dróg

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00256834
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00256834/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-05-22 11:42
Lokalizacja
Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b3d4cd05-6860-4c49-a1a8-1cde7566d693
Identyfikator
6222482391
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi rolnicze, leśne, ogrodnicze, hydroponiczne i pszczelarskieUsługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonychUsługi w zakresie trawników

Wykonawcy

1 przyznane

CRK ZIELEŃ I REKREACJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOstrów Wielkopolski, PL · lot 0
727 780,7 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00256834 z dnia 2026-05-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Konserwacja trawników na terenach miasta Ostrowa Wielkopolskiego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zarząd Dróg

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 251582677

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Zamenhofa 2b

1.5.2.) Miejscowość: Ostrów Wielkopolski

1.5.3.) Kod pocztowy: 63-400

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski

1.5.7.) Numer telefonu: 62 7352664 / 62 7352576

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@mzdostrow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.mzd.osw.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/mzd_osw

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Konserwacja trawników na terenach miasta Ostrowa Wielkopolskiego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b3d4cd05-6860-4c49-a1a8-1cde7566d693

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00256834

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00044566/20/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.3 Konserwacja trawników na terenie miasta Ostrowa Wielkopolskiego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00229701

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: MZD.266.7.2026.I3/U4

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 620250,26 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia, o którym mowa w pkt. 3 obejmuje:
- koszenie trawy na terenach zieleni miejskiej w okresie obowiązywania umowy,
- koszenie trawy przydrożnej na terenach płaskich,
- koszenie trawy przydrożnej na skarpach,
- koszenie trawników na terenach płaskich,
- koszenie trawników na skarpach,
- podlewanie trawników wraz z dostarczeniem wody oraz użyciem odpowiedniego sprzętu,
- zakładanie trawników dywanowych,
- zakładanie trawników parkowych,
- zakładanie łąk kwietnych,
- zakładanie trawników z rolki,
- wymiana podłoża pod trawniki o grubości do 10 cm wraz z przygotowaniem podłoża,
- wymiana podłoża pod trawniki o grubości do 20 cm wraz z przygotowaniem podłoża,
- jednorazowe wygrabianie trawników wraz z usunięciem i zagospodarowaniem biomasy.

2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera złącznik nr 9 do SWZ, w tym:
- zestawienie terenów zieleni miejskiej – tabela nr 1,
- szacowany zakres prac – tabela nr 2.

4.5.3.) Główny kod CPV: 77000000-0 - Usługi rolnicze, leśne, ogrodnicze, hydroponiczne i pszczelarskie

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

77314100-5 - Usługi w zakresie trawników

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 727780,70 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 727780,70 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 727780,70 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: CRK Zieleń i Rekreacja Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6221001610

7.3.3) Ulica: Paderewskiego 2-6

7.3.4) Miejscowość: Ostrów Wielkopolski

7.3.5) Kod pocztowy: 63-400

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 727780,70 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA
Zamówienie będzie realizowane w terminie: od dnia podpisania umowy do dnia 31.12.2026 r. lub do wyczerpania maksymalnej wartości umowy określonej w § 3 ust. 2 umowy.
2026-05-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi