Przygotowanie gorących posiłków do Jadłodajni dla podopiecznych Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Piasecznie.

Urząd Miasta i Gminy Piaseczno

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00513040
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00513040/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-09-24 10:36
Lokalizacja
Piaseczno, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cc16f9c4-dee2-492c-876b-b25a7ccc843e
Identyfikator
1231210962
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi dostarczania posiłkówUsługi dowożenia posiłków

Wykonawcy

1 przyznane

AGENCJA SŁUŻBY SPOŁECZNEJ KOŚCIELAK SPÓŁKA JAWNAWarszawa, PL · lot 0
15,3 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00513040 z dnia 2024-09-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Przygotowanie gorących posiłków do Jadłodajni dla podopiecznych Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Piasecznie.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Urząd Miasta i Gminy Piaseczno

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015891289

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Kościuszki 5

1.5.2.) Miejscowość: Piaseczno

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-500

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rzp@piaseczno.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.piaseczno.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-cc16f9c4-dee2-492c-876b-b25a7ccc843e

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przygotowanie gorących posiłków do Jadłodajni dla podopiecznych Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Piasecznie.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cc16f9c4-dee2-492c-876b-b25a7ccc843e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00513040

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00033835/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.24 Przygotowanie gorących posiłków do Jadłodajni Miejskiej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00443545

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Spr. 85/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie we własnym zakresie gorącego posiłku, w następujących ilościach na osobę:
I danie:
Zupa - 500 ml.
II danie składające się z:
a) porcji mięsa (bez panierki) – 130 g lub ryby (bez panierki) – 130g,
b) ziemniaków-250g, ryżu, kaszy – 250g
c) surówki, jarzyny zależnie od 100 g do 150g
lub wyrobów mącznych typu: pyzy, kluski, naleśniki, kopytka, pierogi - 300 – 350g z okrasą i surówką w ilości 100-150 g zestawie.
dla podopiecznych Ośrodka Pomocy Społecznej z terenu Gminy Piaseczno wraz z dowozem i rozładunkiem do Jadłodajni mieszczącej się przy ul. Świętojańskiej 5A w Piasecznie, w dni robocze w godzinach 1200-1230

4.5.3.) Główny kod CPV: 55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

55521200-0 - Usługi dowożenia posiłków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 313588,80 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 409920,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 313588,80 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Agencja Służby Społecznej Kościelak Spółka Jawna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 011100285

7.3.3) Ulica: Kwiatowa 9

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-579

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 15,30 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2024-10-01 do 2025-09-30

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Wartość umowy - cena brutto 15,30 zł za jeden posiłek, wartość zamówienia nie może przekroczyć 360.000,00 zł brutto.
2024-09-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi