Naprawa filtra dennego w studni oligoceńskiej przy ul. Kołowej w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy.
Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Targówek
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00257100
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00257100/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-05-22 12:35
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-893ac65f-cfff-4a5a-9c7c-5076bf79a31c
- Identyfikator
- 5252248481
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00257100 z dnia 2026-05-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Naprawa filtra dennego w studni oligoceńskiej przy ul. Kołowej w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Targówek
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015259640
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ludwika Kondratowicza 20
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-983
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.7.) Numer telefonu: 22 443 87 01
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: emioduszewska@targowek.waw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.targowek.waw.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.um.warszawa.pl/pn/umw/demand/282485/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Naprawa filtra dennego w studni oligoceńskiej przy ul. Kołowej w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-893ac65f-cfff-4a5a-9c7c-5076bf79a31c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00257100
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00630153/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.43 Naprawa filtra dennego w stacji uzdatniania wody w studni oligoceńskiej przy ul. Kołowej w Warszawie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00222500
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: P-21/26
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 422764,23 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 145330 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Naprawa filtra dennego w studni oligoceńskiej przy ul. Kołowej w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy.
Przedmiot umowy opisuje Ekspertyza hydrogeologiczna dotycząca ujęcia wód podziemnych w Parku S. Wiecheckiego „Wiecha” – załącznik nr 8 do SWZ oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót stanowiąca załącznik nr 7 do SWZ i przedmiar robót – załącznik nr 6 do SWZ.
Przedmiot Zamówienia obejmuje m.in.:
a) przygotowanie terenu,
b) wyczyszczenie zasypu studni metodą air lift płuczką wiertniczą polimerowo-solną lub polimerowo-kredową w celu ustabilizowania utworu przy założeniu, że uszkodzony jest filtr i wykonania dokładnej obsypki filtracyjnej,
c) inspekcja kamerą wraz z raportem,
d) opuszczenie kolumny filtracyjnej DN 50 z wykorzystaniem kolumny DN 150,
e) żwirowanie filtra,
f) pompowanie oczyszczające i pomiarowe,
g) montaż pompy do docelowej i podłączenie do stacji,
h) chlorowanie i badanie wody,
i) sprzątanie terenu i przywrócenie do stanu przed inwestycją.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45245000-6 - Roboty w zakresie pogłębiania i pompowania dla instalacji do uzdatniania wody
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45245000-6 - Roboty w zakresie pogłębiania i pompowania dla instalacji do uzdatniania wody
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu złożono jedną ofertę podlegającą odrzuceniu.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2026-05-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |