Świadczenie usług cateringowych dla dzieci Samorządowego Przedszkola w Radoszycach w roku 2024-2025
Samorządowe Przedszkole w Radoszycach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00513059
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00513059/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-09-24 10:43
- Lokalizacja
- Radoszyce, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-39a773d8-5e89-4996-80fd-6e89d90540ff
- Identyfikator
- 6581970015
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00513059 z dnia 2024-09-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług cateringowych dla dzieci Samorządowego Przedszkola w Radoszycach w roku 2024-2025
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Samorządowe Przedszkole w Radoszycach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 290013265
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sportowa 1 A
1.5.2.) Miejscowość: Radoszyce
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-230
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przedszkole@cuwradoszyce.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.przedszkole.radoszyce.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Świadczenie usług cateringowych dla dzieci Samorządowego Przedszkola w Radoszycach w roku 2024-20252.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-39a773d8-5e89-4996-80fd-6e89d90540ff
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00513059
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00086336/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Swiadczenie usług cateringu dla dzieci w przedszkolu w Radoszycach w roku szkolnym 2024-2025
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 5 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Uzasadnienie prawne: art. 305 ust. 1 w związku z art. 214 ust 1 pkt 5)
Uzasadnienie faktyczne: Do wcześniej prowadzonego postępowania na Usługi cateringu dla dzieci Samorządowego Przedszkola w Radoszycach w roku 2024-2025 wszczętego w dniu 29.07.2024 roku wniesiono w dniu 26.08.2024 roku odwołanie od czynności wyboru najkorzystniejszej oferty. Postępowanie dotyczyło świadczenia usługi od 02.09.2024 do dnia 31.08.2025. Przeciągająca się procedura nie z winy Zamawiającego miała charakter niemożliwy do przewidzenia co spowodowało konieczność natychmiastowego udzielenia zamówienia, tak aby na dzień 02.09.2024 zapewnić wychowankom przedszkola wyżywienie do czasu rozstrzygnięcia pierwszego postępowania.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-f83051b9-2781-4e92-9d98-b6edcfed11df
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 2/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest usługa cateringu tzn. przygotowanie i dostarczenie (śniadania, obiadu(zupa i II danie) oraz podwieczorku) dla dzieci uczęszczających do Samorządowego przedszkola w Radoszycach. Maksymalna ilość dzieci dziennie to 175 dzieci. Dla maksymalnie 175 dzieci dziennie śniadanie, obiad i podwieczorek z zastrzeżeniem, ze zapisanie dziecka ma drugie danie i podwieczorek uzależnione będzie od decyzji rodzica/opiekuna dziecka.
4.5.3.) Główny kod CPV: 55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ARKADIA Jerzy Kozioł
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6581385481
7.3.3) Ulica: Marszałka Piłsudskiego 101
7.3.4) Miejscowość: Stąporków
7.3.5) Kod pocztowy: 26-220
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 62475,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2024-09-02 do 2024-09-308.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-09-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |