Wynajem autobusu wraz z kierowcą do przewozu pracowników PGK „Saniko” Sp. z o.o. we Włocławku

PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ "SANIKO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00257566
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00257566/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-05-22 14:02
Lokalizacja
Włocławek, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1c9681a1-c306-4f18-9480-53f2ecd5a1cd
Identyfikator
8880205921
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00257566 z dnia 2026-05-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wynajem autobusu wraz z kierowcą do przewozu pracowników PGK „Saniko” Sp. z o.o. we Włocławku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ "SANIKO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 910041776

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Komunalna 4

1.5.2.) Miejscowość: Włocławek

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-800

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL619 - Włocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: saniko@saniko.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.saniko.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1c9681a1-c306-4f18-9480-53f2ecd5a1cd

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wynajem autobusu wraz z kierowcą do przewozu pracowników PGK „Saniko” Sp. z o.o. we Włocławku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1c9681a1-c306-4f18-9480-53f2ecd5a1cd

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00257566

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZ.ZP.04/13/04/26

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 348480,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wynajem autobusu wraz z kierowcą do przewozu minimum 40 pracowników z Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej „Saniko” Sp. z o.o. we Włocławku, zwanego dalej „baza techniczna” do Regionalnego Zakładu Utylizacji Odpadów Komunalnych
w Machnaczu, zwanego dalej „RZUOK” i z powrotem, zatrudnionych w systemie dwuzmianowym, tj.:
- zmiana I - czas pracy: od godziny 7:00 do godziny 14:00,
- zmiana II- czas pracy: od godziny 14:00 do godziny 21:00.
2. Szczegóły realizacji przedmiotu zamówienia:
1) Łączna ilość dziennych kursów wynosi 3 kursy, które obejmują:
a) dowóz pracowników I zmiany z bazy technicznej do RZUOK - 1 kurs,
b) dowóz pracowników II zmiany z bazy technicznej do RZUOK / przywóz pracowników I zmiany z RZUOK do bazy technicznej - 1 kurs,
c) przywóz pracowników II zmiany z RZUOK do bazy technicznej - 1 kurs.
2) Przewóz pracowników będzie odbywał się:
a) w dni robocze od poniedziałku do piątku, oraz
b) dodatkowo na każde pisemne zlecenie Zamawiającego, np. w przypadku pracy III zmiany - czas pracy od godziny 21:00 do godziny 4:00 lub w soboty w RZUOK, wysłane na adres poczty wskazany przez Wykonawcę.
Uwaga:
Zamawiający w okresie obowiązywania umowy przyjął 1524 kursów w dni robocze oraz 60 kursów na dodatkowe zlecenie. Jest to ilość szacunkowa, przyjęta do kalkulacji ceny ofertowej. Zamawiający nie gwarantuje realizacji kursów w powyższej ilości. Ilość ta może się zwiększyć lub zmniejszyć w zależności od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego. Zamawiający gwarantuje realizację przedmiotu zamówienia w ilości 90% łącznej ilości kursów.
3) Przewóz pracowników przedsiębiorstwa winien być realizowany przez autobusy posiadające minimum 40 miejsc siedzących i sprawne techniczne.
4) Miejscem, przystankowym do wsiadania i wysiadania pracowników będzie baza techniczna, tj. ul. Komunalna, 87-800 Włocławku oraz teren RZUOK, tj. Machnacz 41a, 87-880 Brześć Kujawski. Zamawiający zastrzega sobie możliwość wprowadzenia dodatkowych miejsc przystankowych na trasie baza techniczna - RZUOK - baza techniczna w uzgodnieniu z Wykonawcą.
5) Godziny odjazdu autobusu będą na bieżąco ustalane z Wykonawcą.

4.5.3.) Główny kod CPV: 60172000-4 - Wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu, do upływu terminu składania ofert, tj. do dnia 22 kwietnia 2026r., do godz. 09:00 nie wpłynęła do Zamawiającego żadna oferta.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

2026-05-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi