Poprawa dostępu do infrastruktury publicznej Gminnego Parku Kultury w Łubiance

Gmina Łubianka

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00257713
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00257713/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-05-22 14:29
Lokalizacja
Łubianka, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3e1f3ead-5ca7-4980-a095-bc950611402d
Identyfikator
8792630582
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzeniaRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty instalacyjne elektryczneRoboty sanitarne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00257713 z dnia 2026-05-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa dostępu do infrastruktury publicznej Gminnego Parku Kultury w Łubiance

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Łubianka

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118721

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleja Jana Pawła II 8

1.5.2.) Miejscowość: Łubianka

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-152

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.7.) Numer telefonu: 56 678 82 17

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@lubianka.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lubianka.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/gmina_lubianka

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Poprawa dostępu do infrastruktury publicznej Gminnego Parku Kultury w Łubiance

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3e1f3ead-5ca7-4980-a095-bc950611402d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00257713

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00025974/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Przebudowa Gminnego Parku Kultury w Łubiance

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Plan Strategiczny dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023–2027

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00224332

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SZP.271.7.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie robót budowlanych polegających na poprawie dostępu do infrastruktury publicznej Gminnego Parku Kultury w Łubiance.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje następujące elementy:
1) budowę nowej wiaty o konstrukcji drewnianej wraz z wykonaniem instalacji oświetlenia i gniazd elektrycznych oraz utwardzenie kostką betonową terenu pod wiatą,
2) przebudowę 3 istniejących wiat o konstrukcji drewnianej wraz z wykonaniem instalacji oświetlenia oraz utwardzenie kostką betonową terenu pod wiatami,
3) przebudowę podłogi sceny, schodów oraz pochylni dla osób niepełnosprawnych,
4) przebudowę siedzisk na widowni,
5) wykonanie obudowy miejsca do czasowego gromadzenia odpadów stałych,
6) przebudowę i budowę ogrodzenia terenu,
7) przebudowę oświetlenia zewnętrznego terenu,
8) rozbudowę instalacji monitoringu wizyjnego
[...] Więcej informacji w Rozdziale 5 SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45232460-4 - Roboty sanitarne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający, w ramach prowadzonego postepowania poinformował, że na sfinansowanie zamówienia zamierza przeznaczyć kwotę 700 000,00 brutto, udostępniając tę informację na stronie internetowej prowadzonego postępowania (https://platformazakupowa.pl/pn/gmina_lubianka) przed otwarciem ofert. W ramach postępowania została złożona jedna oferta od firmy KAMBUD Izabela Mielewczyk. Oferta tego Wykonawcy opiewa na kwotę 809 340,00 zł brutto za wykonanie zadania, co przekracza możliwości finansowe Zamawiającego. Zamawiający po przeanalizowaniu swoich możliwości finansowych stwierdza, że nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia do ceny najkorzystniejszej oferty. Wobec powyższego, na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie w sprawie udzielenia zamówienia publicznego nr SZP.271.7.2026

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 809340,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 809340,00 PLN

2026-05-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane