Dostawa symulatora kontenerowego terminala przeładunkowego (Suchy Port) oraz makiety ruchu kolejowego na potrzeby Zespołu Szkół im. Inżyniera Stanisława Wysockiego d. Kolejówka w Warszawie
Zespół Szkół im.inż. Stanisława Wysockiego d.Kolejówka
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00257885
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00257885/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-05-22 16:09
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-213774ef-31c3-4be6-8296-6c190dcd0ede
- Identyfikator
- 5261740170
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Pomoce i artykuły szkolenioweSprzęt dydaktycznySymulatory szkoleniowePomoce dydaktyczne
Wykonawcy
2 przyznane
SIMMERSIV SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL · lot 0
243 632,25 PLNBRAWAGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJózefin, PL · lot 1
738 000 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00257885 z dnia 2026-05-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa symulatora kontenerowego terminala przeładunkowego (Suchy Port) oraz makiety ruchu kolejowego na potrzeby Zespołu Szkół im. Inżyniera Stanisława Wysockiego d. Kolejówka w Warszawie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkół im.inż. Stanisława Wysockiego d.Kolejówka
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 017296504
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Szczęśliwicka 56
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-353
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zskol@eduwarszawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.swysocki.edu.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-213774ef-31c3-4be6-8296-6c190dcd0ede1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa symulatora kontenerowego terminala przeładunkowego (Suchy Port) oraz makiety ruchu kolejowego na potrzeby Zespołu Szkół im. Inżyniera Stanisława Wysockiego d. Kolejówka w Warszawie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-213774ef-31c3-4be6-8296-6c190dcd0ede
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00257885
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00602091/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
2.2.1 Dostawa symulatora dyżurnego ruchu, symulatora maszynisty, symulatora kontenerowego terminalu przeładunkowego (Suchy Port) oraz makiety ruchu kolejowego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Europejskii Fundusz Rozwoju Regionalnego w ramach Priorytetu: V: „Fundusze Europejskie dla wyższej jakości życia na Mazowszu” Działania: 5.4: „Infrastruktura w edukacji zawodowej w ZIT” programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027, Modernizacja bazy techniczno-dydaktycznej szkolnictwa zawodowego w wybranych placówkach oświatowych na terenie m.st. Warszawy", FEMA.05.04-IP.01-05UP/242.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00198121
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 2/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja, uruchomienie oraz przekazanie do użytkowania wyposażenia dydaktycznego na potrzeby Zespołu Szkół im. Inżyniera Stanisława Wysockiego d. Kolejówka w Warszawie, w podziale na dwie części: Część I – Symulator kontenerowego terminalu przeładunkowego (Suchy Port);.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39162200-7 - Pomoce i artykuły szkoleniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39162110-9 - Sprzęt dydaktyczny
34152000-7 - Symulatory szkoleniowe
4.5.5.) Wartość części: 190 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja, uruchomienie oraz przekazanie do użytkowania wyposażenia dydaktycznego na potrzeby Zespołu Szkół im. Inżyniera Stanisława Wysockiego d. Kolejówka w Warszawie, w podziale na dwie części: Część II – Makieta ruchu kolejowego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39162200-7 - Pomoce i artykuły szkoleniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39162100-6 - Pomoce dydaktyczne
34152000-7 - Symulatory szkoleniowe
4.5.5.) Wartość części: 600000 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 243632,25 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 243632,25 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 243632,25 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Simmersiv sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7781465185
7.3.3) Ulica: ul. Głogowska 216
7.3.4) Miejscowość: Poznań
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 243632,25 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 738000 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 738000 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 738000 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BRAWAGO Sp. z o.o.,
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8222385312
7.3.3) Ulica: Miła 3
7.3.4) Miejscowość: Józefin
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 738000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
| 2026-05-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |