Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko – Orlik 2012” przy ul. Kościuszki w Kietrzu.
Centrum Kultury i Sportu w Kietrzu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00257963
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00257963/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-05-23 08:25
- Lokalizacja
- Kietrz, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-642de528-63d5-41c5-bbb0-4342bbfdfc1a
- Identyfikator
- 7481589687
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejNaprawa boisk sportowychRoboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych opieki zdrowotnej i społecznej, krematoriów oraz obiektów użyteczności publicznej
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00257963 z dnia 2026-05-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko – Orlik 2012” przy ul. Kościuszki w Kietrzu.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Kultury i Sportu w Kietrzu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 388441930
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wojska Polskiego 14
1.5.2.) Miejscowość: Kietrz
1.5.3.) Kod pocztowy: 48-130
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL523 - Nyski
1.5.7.) Numer telefonu: 77 485 44 04
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: SEKRETARIAT@TKALNIAKIETRZ.PL
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: tkalniakietrz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://dinwestycyjne.ezamawiajacy.pl/pn/DINWEST/demand/286184/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Instytucja Kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko – Orlik 2012” przy ul. Kościuszki w Kietrzu.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-642de528-63d5-41c5-bbb0-4342bbfdfc1a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00257963
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00223086
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-PREDA/0045/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko – Orlik 2012” przy ul. Kościuszki w Kietrzu.
Przedmiotem zamówienia jest: Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko – Orlik 2012” przy ul. Kościuszki w Kietrzu. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje roboty demontażowe oraz wymianę nawierzchni boiska sportowo-piłkarskiego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45236119-7 - Naprawa boisk sportowych
45215000-7 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych opieki zdrowotnej i społecznej, krematoriów oraz obiektów użyteczności publicznej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Art. 255 pkt 3 ustawy Pzp - Cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej ofertyW postępowaniu została złożona jedna oferta. Ofertę złożyła firma ANMED Sp. z o.o., ul. Sobieskiego 32, 48-130 Dzierżysław, która zaoferowała realizację zamówienia za kwotę 721 080,21 zł. Tymczasem na realizację zamówienia Zamawiający zaplanował kwotę 500.000,00 zł.
| 2026-05-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |