Utworzenie Centrum Integracji Międzypokoleniowej w Wagańcu poprzez odbudowę dworu potomków Marcello Bacciarellego – malarza ostatniego Króla Polski Stanisława Augusta Poniatowskiego

Gmina Waganiec

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00258009
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00258009/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-05-24 19:52
Lokalizacja
Waganiec, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e008820d-7ab2-491f-a947-a920dc27e56c
Identyfikator
8911553245
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneKonstrukcje z betonu zbrojonegoRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeRoboty izolacyjnePokrywanie podłóg i ścianRoboty malarskieRoboty murarskie i muroweRoboty w zakresie okładziny tynkowejRoboty w zakresie stolarki budowlanejInstalowanie przegródRoboty w zakresie zagospodarowania terenuGotowe części składoweRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychRoboty w zakresie instalacji elektrycznychInstalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowychInstalowanie urządzeń chłodzących

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWO-USŁUGOWO-PRODUKCYJNE 'PRZEMBUD' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWłocławek, PL · lot 0
6 849 870 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00258009 z dnia 2026-05-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Utworzenie Centrum Integracji Międzypokoleniowej w Wagańcu poprzez odbudowę dworu potomków Marcello Bacciarellego – malarza ostatniego Króla Polski Stanisława Augusta Poniatowskiego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Waganiec

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 910866459

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Dworcowa 11

1.5.2.) Miejscowość: Waganiec

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-731

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL619 - Włocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@waganiec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.waganiec.biuletyn.net

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://waganiec.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Utworzenie Centrum Integracji Międzypokoleniowej w Wagańcu poprzez odbudowę dworu potomków Marcello Bacciarellego – malarza ostatniego Króla Polski Stanisława Augusta Poniatowskiego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e008820d-7ab2-491f-a947-a920dc27e56c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00258009

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00040019/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Utworzenie Centrum Integracji Międzypokoleniowej w Wagańcu poprzez odbudowę dworu potomków Marcello Bacciarellego – malarza ostatniego Króla Polski Stanisława Augusta Poniatowskiego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie współfinansowane jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Priorytetu 6. Fundusze Europejskie na rzecz zwiększenia dostępności regionalnej infrastruktury dla mieszkańców Działania 6.8 Inwestycje w infrastrukturę społeczną Celu szczegółowego 4 (iii.) Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza 2021-2027.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00182117

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: KPŚ.271.5.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pod nazwą: „Utworzenie Centrum Integracji Międzypokoleniowej w Wagańcu poprzez odbudowę dworu potomków Marcello Bacciarellego – malarza ostatniego Króla Polski Stanisława Augusta Poniatowskiego”.
2. Zakres rzeczowy robót obejmuje wszystkie prace, czynności i roboty konieczne dla wykonania zadania inwestycyjnego. Roboty należy wykonać zgodnie z dokumentacją projektową stanowiącą załącznik nr 1 do OPZ.
3. Ponadto, o ile dla wykonania robót budowlanych wchodzących w zakres przedmiotu zamówienia będzie konieczne wykonanie innych prac, czynności, dokonanie zgłoszeń lub uzyskanie decyzji i zezwoleń, to wykonawca wykona te prace i czynności, dokona zgłoszeń oraz uzyska niezbędne decyzje i zezwolenia własnym kosztem i staraniem.
4. Szczegółowy zakres zamówienia oraz warunki realizacji zostały określone w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiących załącznik nr 8 do SWZ.
5. Zamówienie współfinansowane jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Priorytetu 6. Fundusze Europejskie na rzecz zwiększenia dostępności regionalnej infrastruktury dla mieszkańców Działania 6.8 Inwestycje w infrastrukturę społeczną Celu szczegółowego 4 (iii.) Wspieranie włączenia społeczno-gospodarczego społeczności marginalizowanych, gospodarstw domowych o niskich dochodach oraz grup w niekorzystnej sytuacji, w tym osób o szczególnych potrzebach, dzięki zintegrowanym działaniom obejmującym usługi mieszkaniowe i usługi społeczne programu Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza 2021-2027.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45442100-8 - Roboty malarskie

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45421141-4 - Instalowanie przegród

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45223822-4 - Gotowe części składowe

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych

45331230-7 - Instalowanie urządzeń chłodzących

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6849870,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 11924382,60 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 6849870,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Wielobranżowo – Usługowo – Produkcyjne „Przembud” Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8880401349

7.3.3) Ulica: Falbanka 18

7.3.4) Miejscowość: Włocławek

7.3.5) Kod pocztowy: 87-800

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 6849870,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 567 dni

2026-05-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane