49.2026 Przebudowa instalacji w budynku D przy ul. Borowskiej 211a celem dostosowania pomieszczeń dla potrzeb Biobanku Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.

Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00258121
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00258121/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-05-25 08:14
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-af47a8de-de83-4501-9708-8d975b39c52a
Identyfikator
8960005779
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczychRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoRoboty w zakresie instalacji elektrycznychLokalna sieć komputerowaUrządzenia siecioweWyroby elektryczneSieciJednostki prądotwórczeInstalowanie infrastruktury okablowaniaRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychInstalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnychInstalowanie urządzeń chłodzących

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00258121 z dnia 2026-05-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
49.2026 Przebudowa instalacji w budynku D przy ul. Borowskiej 211a celem dostosowania pomieszczeń dla potrzeb Biobanku Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288981

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wybrzeże Ludwika Pasteura 1

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 50-367

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ewelina.janus@umw.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.umw.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://umed-wroc.logintrade.net/zapytania_email,229705,5af81c9574a790ec0bfa4bf1a58d4063.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

49.2026 Przebudowa instalacji w budynku D przy ul. Borowskiej 211a celem dostosowania pomieszczeń dla potrzeb Biobanku Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-af47a8de-de83-4501-9708-8d975b39c52a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00258121

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00045699/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Remont i przebudowa instalacji w budynku przy ul. Borowskiej 211 i 211A

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00214634

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: AZP.260.49.2026.TP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje:
a) Wykonanie instalacji gniazd zasilania gwarantowanego dla lodówek niskotemperaturowych i ich monitoringu, urządzeń klimatyzacji i wentylacji.
b) Wykonanie systemu pomiaru stężenia tlenu, monitoringu pracy lodówek niskotemperaturowych.
c) Wykonanie instalacji klimatyzacyjnych oraz wywiewów/nawiewów awaryjnych.
d) Wykonanie instalacji gniazd elektrycznych i komputerowych dla lodówek.
e) Dostawa montaż uruchomienie rozdzielnicy, układów sterowania SZR agregatu prądotwórczego, UPS, wyłącznika ppoż, szafy sterowania BMS wraz oprogramowaniem i wykonaniem wizualizacji.
f) Opracowanie dokumentacji powykonawczej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

32410000-0 - Lokalna sieć komputerowa

32420000-3 - Urządzenia sieciowe

31682000-0 - Wyroby elektryczne

32400000-7 - Sieci

31122000-7 - Jednostki prądotwórcze

45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45331230-7 - Instalowanie urządzeń chłodzących

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia (brutto 1 704 761,86 PLN),
a Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2326483,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2326483,50 PLN

2026-05-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane