Dostawy kamizelek kuloodpornych oraz hełmów kuloodpornych do Aresztu Śledczego w Poznaniu
Areszt Śledczy w Poznaniu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00513112
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00513112/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-09-24 10:53
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c78585b4-b9ed-47e6-8364-5bde96e403e7
- Identyfikator
- 7781038603
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00513112 z dnia 2024-09-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawy kamizelek kuloodpornych oraz hełmów kuloodpornych do Aresztu Śledczego w Poznaniu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Areszt Śledczy w Poznaniu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000590415
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Młyńska 1
1.5.2.) Miejscowość: Poznań
1.5.3.) Kod pocztowy: 61-729
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: as_poznan@sw.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sw.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/as_poznan1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Wykonywanie kary tymczasowego aresztowania w celu zabezpieczenia prawidłowego toku postępowania karnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawy kamizelek kuloodpornych oraz hełmów kuloodpornych do Aresztu Śledczego w Poznaniu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c78585b4-b9ed-47e6-8364-5bde96e403e7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00513112
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00275100/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.5 Dostawy kamizelek kuloodpornych oraz hełmów kuloodpornych do Aresztu Śledczego w Poznaniu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00469408
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Ds.7/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część I: dostawy kamizelek kuloodpornych do Aresztu Śledczego w Poznaniu.kamizelka kuloodporna w ilości 82 szt. fabrycznie nowe, wcześniej nie używane dopuszczone do użytkowania, bez wad fizycznych i prawnych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1b do SWZ.
W załączniku opisane zostało m. in.: przeznaczenia, zakres stosowania, odporność na czynniki atmosferyczne i klimatyczne, konstrukcja, wymagania dot. surowców, materiałów, dodatków,wymagania techniczne wkładów balistycznych, znakowanie, wymagania techniczne dot. wyposażenia dodatkowego, kolor, ukompletownie, okres gwarancji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 35815100-1 - Kamizelki kuloodporne
4.5.5.) Wartość części: 305515,03 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część II: dostawy hełmów kuloodpornych do Aresztu Śledczego w Poznaniu.hełmy kuloodporne w ilości 82 szt. fabrycznie nowe, wcześniej nie używane dopuszczone do użytkowania, bez wad fizycznych i prawnych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1c do SWZ.
W załączniku opisane zostało m. in.: przeznaczenia, zakres stosowania, odporność na czynniki atmosferyczne i klimatyczne, konstrukcja, wymagania dot. surowców, materiałów, dodatków,odporność balistyczna , znakowanie, wymagania techniczne dot. wyposażenia dodatkowego, kolor, ukompletownie, okres gwarancji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 35813000-6 - Hełmy wojskowe
4.5.5.) Wartość części: 186803,81 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z zawiadomieniem o odrzuceniu oferty w części I i II firmy BulletProof PPE Polska sp. z o.o. z powodu braku poprawności złożenia przedmiotowych środków dowodowych oraz odrzuceniem oferty w części II firmy MDH Protection sp. z o .o. z uwagi na niezgodność przedmiotu zamówienia w wymaganiami zamawiającego, Areszt Śledczy w Poznaniu unieważnia niniejsze postępowanie w części I i II.
Pozstępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy Pzp, który stanowi: „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegają odrzuceniu.”
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z zawiadomieniem o odrzuceniu oferty w części I i II firmy BulletProof PPE Polska sp. z o.o. z powodu braku poprawności złożenia przedmiotowych środków dowodowych oraz odrzuceniem oferty w części II firmy MDH Protection sp. z o .o. z uwagi na niezgodność przedmiotu zamówienia w wymaganiami zamawiającego, Areszt Śledczy w Poznaniu unieważnia niniejsze postępowanie w części I i II.
Pozstępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy Pzp, który stanowi: „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegają odrzuceniu.”
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2024-09-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |