Dostawa sprzętu komputerowego dla Uniwersytetu Jana Długosza w Częstochowie

UNIWERSYTET JANA DŁUGOSZA W CZĘSTOCHOWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00258205
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00258205/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-05-25 08:49
Lokalizacja
Częstochowa, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2a6c9959-3380-4cef-9e9f-70943e567b07
Identyfikator
5730116775
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Komputery osobisteSieciowy system operacyjnyMonitory ekranowePamięć flashTablety graficzneKomputery przenośneNapędy dyskoweMyszka komputerowaKarty akceleratorów graficznychDrukarki i ploteryDrukarki laserowe

Wykonawcy

3 przyznane

BIS S.C., KAROL KOWALSKI, ŁUKASZ KOWALSKICZĘSTOCHOWA, PL · lot 0
50 085,6 PLN
BIS S.C., KAROL KOWALSKI, ŁUKASZ KOWALSKICZĘSTOCHOWA, PL · lot 7
2583 PLN
BIS S.C., KAROL KOWALSKI, ŁUKASZ KOWALSKICZĘSTOCHOWA, PL · lot 9
2952 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00258205 z dnia 2026-05-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa sprzętu komputerowego dla Uniwersytetu Jana Długosza w Częstochowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTET JANA DŁUGOSZA W CZĘSTOCHOWIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001494

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Jerzego Waszyngtona 4/8

1.5.2.) Miejscowość: Częstochowa

1.5.3.) Kod pocztowy: 42-217

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL224 - Częstochowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: h.maruszczyk@ujd.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ujd.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1295829

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa sprzętu komputerowego dla Uniwersytetu Jana Długosza w Częstochowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2a6c9959-3380-4cef-9e9f-70943e567b07

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00258205

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00039274/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Dostawa sprzętu komputerowego-zestawy komputerowe,laptopy,oprogramowania biurowe,myszy,klawiatury,dyski,urządzenie wielofunkcyjne dla WNŚPiT

1.2.4 Dostawa sprzętu komputerowego-laptop z oprogramowaniem biurowym dla WNŚPiT

1.2.10 Dostawa sprzętu komputerowego- tablety dla WPiE

1.2.17 Dostawa sprzętu komputerowego-urządzenie wielofunkcyjne dla BPRiE

1.2.18 Dostawa sprzętu komputerowego-urządzenie wielofunkcyjne dla BRds.Nst

1.2.39 Dostawa sprzętu komputerowego i oprogramowania-dyski, karta graficzna, myszy,klawiatury,monitory,urządzenie wielof, laptopy, pamięć USB, oprogramowanie biurowe, zestawy komputerowe, laptopy dla WNŚPiT

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00206598

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.26.1.10.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 63943,08 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 1. Zestaw komputerowy – 8 zestawów.
1. Zakres przedmiotowy, ilościowy i wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zostały określone w załączniku numer 1 do SWZ – Specyfikacja techniczna, a wymagania tam wskazane, należy traktować jako określenie wymaganego minimalnego poziomu wymagań. Wykonawca może zaoferować sprzęt/oprogramowanie o wyższych parametrach niż określone w Specyfikacji technicznej. Wymaganej funkcjonalności oferowanego urządzenia nie można uzyskać poprzez stosowanie przejściówek różnego rodzaju, rozgałęźników itp., chyba, że Zamawiający dopuścił takie rozwiązanie.
2.Przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, pełnowartościowy, wolny od wad i uszkodzeń, bez wcześniejszej eksploatacji.
3. Pozostałe warunki zgodnie z SWZ z załącznikami.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30213000-5 - Komputery osobiste

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

32425000-8 - Sieciowy system operacyjny

30231300-0 - Monitory ekranowe

4.5.5.) Wartość części: 42276,42 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 2. Pamięć przenośna USB (pendrive) – 2 sztuki.
1. Zakres przedmiotowy, ilościowy i wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zostały określone w załączniku numer 1 do SWZ – Specyfikacja techniczna, a wymagania tam wskazane, należy traktować jako określenie wymaganego minimalnego poziomu wymagań. Wykonawca może zaoferować sprzęt/oprogramowanie o wyższych parametrach niż określone w Specyfikacji technicznej. Wymaganej funkcjonalności oferowanego urządzenia nie można uzyskać poprzez stosowanie przejściówek różnego rodzaju, rozgałęźników itp., chyba, że Zamawiający dopuścił takie rozwiązanie.
2.Przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, pełnowartościowy, wolny od wad i uszkodzeń, bez wcześniejszej eksploatacji.
3. Pozostałe warunki zgodnie z SWZ z załącznikami.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30234600-4 - Pamięć flash

4.5.5.) Wartość części: 162,60 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 3. Tablet – 2 sztuki.
1. Zakres przedmiotowy, ilościowy i wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zostały określone w załączniku numer 1 do SWZ – Specyfikacja techniczna, a wymagania tam wskazane, należy traktować jako określenie wymaganego minimalnego poziomu wymagań. Wykonawca może zaoferować sprzęt/oprogramowanie o wyższych parametrach niż określone w Specyfikacji technicznej. Wymaganej funkcjonalności oferowanego urządzenia nie można uzyskać poprzez stosowanie przejściówek różnego rodzaju, rozgałęźników itp., chyba, że Zamawiający dopuścił takie rozwiązanie.
2.Przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, pełnowartościowy, wolny od wad i uszkodzeń, bez wcześniejszej eksploatacji.
3. Pozostałe warunki zgodnie z SWZ z załącznikami.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30237450-8 - Tablety graficzne

4.5.5.) Wartość części: 975,61 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 4. Laptop z systemem operacyjnym – 1 sztuka.
1. Zakres przedmiotowy, ilościowy i wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zostały określone w załączniku numer 1 do SWZ – Specyfikacja techniczna, a wymagania tam wskazane, należy traktować jako określenie wymaganego minimalnego poziomu wymagań. Wykonawca może zaoferować sprzęt/oprogramowanie o wyższych parametrach niż określone w Specyfikacji technicznej. Wymaganej funkcjonalności oferowanego urządzenia nie można uzyskać poprzez stosowanie przejściówek różnego rodzaju, rozgałęźników itp., chyba, że Zamawiający dopuścił takie rozwiązanie.
2.Przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, pełnowartościowy, wolny od wad i uszkodzeń, bez wcześniejszej eksploatacji.
3. Pozostałe warunki zgodnie z SWZ z załącznikami.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30213100-6 - Komputery przenośne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

32425000-8 - Sieciowy system operacyjny

4.5.5.) Wartość części: 3008,13 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 5. Dysk twardy zewnętrzny – 1 sztuka.
1. Zakres przedmiotowy, ilościowy i wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zostały określone w załączniku numer 1 do SWZ – Specyfikacja techniczna, a wymagania tam wskazane, należy traktować jako określenie wymaganego minimalnego poziomu wymagań. Wykonawca może zaoferować sprzęt/oprogramowanie o wyższych parametrach niż określone w Specyfikacji technicznej. Wymaganej funkcjonalności oferowanego urządzenia nie można uzyskać poprzez stosowanie przejściówek różnego rodzaju, rozgałęźników itp., chyba, że Zamawiający dopuścił takie rozwiązanie.
2.Przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, pełnowartościowy, wolny od wad i uszkodzeń, bez wcześniejszej eksploatacji.
3. Pozostałe warunki zgodnie z SWZ z załącznikami.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30233132-5 - Napędy dyskowe

4.5.5.) Wartość części: 162,60 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 6. Mysz komputerowa bezprzewodowa – 1 sztuka.
1. Zakres przedmiotowy, ilościowy i wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zostały określone w załączniku numer 1 do SWZ – Specyfikacja techniczna, a wymagania tam wskazane, należy traktować jako określenie wymaganego minimalnego poziomu wymagań. Wykonawca może zaoferować sprzęt/oprogramowanie o wyższych parametrach niż określone w Specyfikacji technicznej. Wymaganej funkcjonalności oferowanego urządzenia nie można uzyskać poprzez stosowanie przejściówek różnego rodzaju, rozgałęźników itp., chyba, że Zamawiający dopuścił takie rozwiązanie.
2.Przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, pełnowartościowy, wolny od wad i uszkodzeń, bez wcześniejszej eksploatacji.
3. Pozostałe warunki zgodnie z SWZ z załącznikami.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30237410-6 - Myszka komputerowa

4.5.5.) Wartość części: 203,25 PLN

Część 7

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 7. Laptop z systemem operacyjnym – 1 sztuka.
1. Zakres przedmiotowy, ilościowy i wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zostały określone w załączniku numer 1 do SWZ – Specyfikacja techniczna, a wymagania tam wskazane, należy traktować jako określenie wymaganego minimalnego poziomu wymagań. Wykonawca może zaoferować sprzęt/oprogramowanie o wyższych parametrach niż określone w Specyfikacji technicznej. Wymaganej funkcjonalności oferowanego urządzenia nie można uzyskać poprzez stosowanie przejściówek różnego rodzaju, rozgałęźników itp., chyba, że Zamawiający dopuścił takie rozwiązanie.
2.Przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, pełnowartościowy, wolny od wad i uszkodzeń, bez wcześniejszej eksploatacji.
3. Pozostałe warunki zgodnie z SWZ z załącznikami.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30213100-6 - Komputery przenośne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

32425000-8 - Sieciowy system operacyjny

4.5.5.) Wartość części: 3252,03 PLN

Część 8

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 8. Karta graficzna – 1 sztuka.
1. Zakres przedmiotowy, ilościowy i wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zostały określone w załączniku numer 1 do SWZ – Specyfikacja techniczna, a wymagania tam wskazane, należy traktować jako określenie wymaganego minimalnego poziomu wymagań. Wykonawca może zaoferować sprzęt/oprogramowanie o wyższych parametrach niż określone w Specyfikacji technicznej. Wymaganej funkcjonalności oferowanego urządzenia nie można uzyskać poprzez stosowanie przejściówek różnego rodzaju, rozgałęźników itp., chyba, że Zamawiający dopuścił takie rozwiązanie.
2.Przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, pełnowartościowy, wolny od wad i uszkodzeń, bez wcześniejszej eksploatacji.
3. Pozostałe warunki zgodnie z SWZ z załącznikami.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30237134-7 - Karty akceleratorów graficznych

4.5.5.) Wartość części: 2113,82 PLN

Część 9

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 9. Urządzenie wielofunkcyjne kolorowe A3– 1 sztuka.
1. Zakres przedmiotowy, ilościowy i wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zostały określone w załączniku numer 1 do SWZ – Specyfikacja techniczna, a wymagania tam wskazane, należy traktować jako określenie wymaganego minimalnego poziomu wymagań. Wykonawca może zaoferować sprzęt/oprogramowanie o wyższych parametrach niż określone w Specyfikacji technicznej. Wymaganej funkcjonalności oferowanego urządzenia nie można uzyskać poprzez stosowanie przejściówek różnego rodzaju, rozgałęźników itp., chyba, że Zamawiający dopuścił takie rozwiązanie.
2.Przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, pełnowartościowy, wolny od wad i uszkodzeń, bez wcześniejszej eksploatacji.
3. Pozostałe warunki zgodnie z SWZ z załącznikami.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30232100-5 - Drukarki i plotery

4.5.5.) Wartość części: 8130,08 PLN

Część 10

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 10. Drukarka kolorowa – 1 sztuka.
1. Zakres przedmiotowy, ilościowy i wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zostały określone w załączniku numer 1 do SWZ – Specyfikacja techniczna, a wymagania tam wskazane, należy traktować jako określenie wymaganego minimalnego poziomu wymagań. Wykonawca może zaoferować sprzęt/oprogramowanie o wyższych parametrach niż określone w Specyfikacji technicznej. Wymaganej funkcjonalności oferowanego urządzenia nie można uzyskać poprzez stosowanie przejściówek różnego rodzaju, rozgałęźników itp., chyba, że Zamawiający dopuścił takie rozwiązanie.
2.Przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, pełnowartościowy, wolny od wad i uszkodzeń, bez wcześniejszej eksploatacji.
3. Pozostałe warunki zgodnie z SWZ z załącznikami.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30232100-5 - Drukarki i plotery

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30232110-8 - Drukarki laserowe

4.5.5.) Wartość części: 3658,54 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 50085,60 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 50085,60 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 50085,60 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): BIS Spółka Cywilna Karol Kowalski, Łukasz Kowalski

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Karol Kowalski, BIS Łukasz Kowalski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9492156214

7.3.3) Ulica: Aleja Niepodległości 41

7.3.4) Miejscowość: Częstochowa

7.3.5) Kod pocztowy: 42-216

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 50085,60 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający przeznaczył na zadanie 2. Pamięć przenośna USB (pendrive) – 2 sztuki, kwotę 200,00 zł brutto. W przedmiotowym postępowaniu zostały złożone 2 oferty: na kwotę 845,01 zł brutto oraz 787,20 zł brutto. Zamawiający ustalił, iż nie może zwiększyć kwoty do kwoty oferty Wykonawcy BIS Spółka Cywilna Karol Kowalski, Łukasz Kowalski – 787,20 zł brutto, gdyż znacznie przewyższa kwotę, którą przeznaczył na realizację zadania. W tym stanie rzeczy, koniecznym i uzasadnionym jest unieważnienie postępowania na podstawie artykułu 255 punkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych - cena złożonej w postępowaniu oferty, przewyższa kwotę, którą Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia i kwoty tej nie można zwiększyć.

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający przeznaczył na zadanie 3. Tablet – 2 sztuki, kwotę 1 200,00 zł brutto. W przedmiotowym postępowaniu została złożona jedyna oferta na kwotę 2 214,00 zł brutto. Zamawiający ustalił, iż nie może zwiększyć kwoty do kwoty oferty Wykonawcy BIS Spółka Cywilna Karol Kowalski, Łukasz Kowalski – 2 214,00 zł brutto, gdyż znacznie przewyższa kwotę, którą przeznaczył na realizację zadania. W tym stanie rzeczy, koniecznym i uzasadnionym jest unieważnienie postępowania na podstawie artykułu 255 punkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych - cena złożonej w postępowaniu oferty, przewyższa kwotę, którą Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia i kwoty tej nie można zwiększyć.

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający przeznaczył na zadanie 4. Laptop z systemem operacyjnym – 1 sztuka, kwotę 3 700,00 zł brutto. W przedmiotowym postępowaniu zostały złożone 2 oferty: na kwotę 4 268,10 zł brutto oraz 7 466,72 zł brutto. Zamawiający ustalił, iż nie może zwiększyć kwoty do kwoty oferty Wykonawcy BIS Spółka Cywilna Karol Kowalski, Łukasz Kowalski – 4 268,10 zł brutto, gdyż przewyższa kwotę, którą przeznaczył na realizację zadania. W tym stanie rzeczy, koniecznym i uzasadnionym jest unieważnienie postępowania na podstawie artykułu 255 punkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych - cena złożonej w postępowaniu oferty, przewyższa kwotę, którą Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia i kwoty tej nie można zwiększyć.

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający przeznaczył na zadanie 5. Dysk twardy zewnętrzny – 1 sztuka, kwotę 200,00 zł brutto. W przedmiotowym postępowaniu zostały złożone 2 oferty: na kwotę 615,00 zł brutto oraz 1 322,50 zł brutto. Zamawiający ustalił, iż nie może zwiększyć kwoty do kwoty oferty Wykonawcy BIS Spółka Cywilna Karol Kowalski, Łukasz Kowalski – 615,00 zł brutto, gdyż znacznie przewyższa kwotę, którą przeznaczył na realizację zadania. W tym stanie rzeczy, koniecznym i uzasadnionym jest unieważnienie postępowania na podstawie artykułu 255 punkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych - cena złożonej w postępowaniu oferty, przewyższa kwotę, którą Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia i kwoty tej nie można zwiększyć.

Część 6

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający przeznaczył na zadanie 6. Mysz komputerowa bezprzewodowa – 1 sztuka, kwotę 250,00 zł brutto. W przedmiotowym postępowaniu zostały złożone 2 oferty: na kwotę 369,00 zł brutto oraz 445,01 zł brutto. Zamawiający ustalił, iż nie może zwiększyć kwoty do kwoty oferty Wykonawcy BIS Spółka Cywilna Karol Kowalski, Łukasz Kowalski – 369,00 zł brutto, gdyż przewyższa kwotę, którą przeznaczył na realizację zadania. W tym stanie rzeczy, koniecznym i uzasadnionym jest unieważnienie postępowania na podstawie artykułu 255 punkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych - cena złożonej w postępowaniu oferty, przewyższa kwotę, którą Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia i kwoty tej nie można zwiększyć.

Część 7

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający przeznaczył na zadanie 7. Laptop z systemem operacyjnym – 1 sztuka, kwotę 4 000,00 zł brutto. W przedmiotowym postępowaniu zostały złożone 2 oferty: na kwotę 5 116,80 zł brutto oraz 7 656,26 zł brutto. Zamawiający ustalił, iż nie może zwiększyć kwoty do kwoty oferty Wykonawcy BIS Spółka Cywilna Karol Kowalski, Łukasz Kowalski – 5 116,80 zł brutto, gdyż znacznie przewyższa kwotę, którą przeznaczył na realizację zadania. W tym stanie rzeczy, koniecznym i uzasadnionym jest unieważnienie postępowania na podstawie artykułu 255 punkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych - cena złożonej w postępowaniu oferty, przewyższa kwotę, którą Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia i kwoty tej nie można zwiększyć.

Część 8

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 8)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2583,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6165,01 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2583,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 8)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): BIS Spółka Cywilna Karol Kowalski, Łukasz Kowalski

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Karol Kowalski, BIS Łukasz Kowalski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9492156214

7.3.3) Ulica: Aleja Niepodległości 41

7.3.4) Miejscowość: Częstochowa

7.3.5) Kod pocztowy: 42-216

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 8)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2583,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni

Część 9

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 9)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający przeznaczył na zadanie 9. Urządzenie wielofunkcyjne kolorowe A3– 1 sztuka, kwotę 10 000,00 zł brutto. W przedmiotowym postępowaniu zostały złożone 4 oferty: na kwotę 12 114,27 zł brutto, na kwotę 12 667,77zł brutto, na kwotę 15 436,78 zł brutto oraz 23 459,18 zł brutto. Zamawiający ustalił, iż nie może zwiększyć kwoty do kwoty oferty Wykonawcy DKS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością – 12 114,27 zł brutto, gdyż znacznie przewyższa kwotę, którą przeznaczył na realizację zadania. W tym stanie rzeczy, koniecznym i uzasadnionym jest unieważnienie postępowania na podstawie artykułu 255 punkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych - cena złożonej w postępowaniu oferty, przewyższa kwotę, którą Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia i kwoty tej nie można zwiększyć.

Część 10

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 10)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 10)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2952,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6130,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2952,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 10)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): BIS Spółka Cywilna Karol Kowalski, Łukasz Kowalski

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Karol Kowalski, BIS Łukasz Kowalski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9492156214

7.3.3) Ulica: Aleja NIepodległości 41

7.3.4) Miejscowość: Częstochowa

7.3.5) Kod pocztowy: 42-216

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 10)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2952,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni

2026-05-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy