Zakup oprogramowania Firmy REKORD dla UM i jednostek budżetowych Gminy Chełmek

Gmina Chełmek

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00258299
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00258299/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-05-25 09:19
Lokalizacja
Chełmek, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-885e66dc-0315-42c8-93e4-6ef6ab944c4f
Identyfikator
5492197441
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pakiety oprogramowania i systemy informatycznePakiety oprogramowania użytkowego

Wykonawcy

1 przyznane

REKORD SI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBielsko-Biała, PL · lot 0
181 381,95 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00258299 z dnia 2026-05-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup oprogramowania Firmy REKORD dla UM i jednostek budżetowych Gminy Chełmek

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Chełmek

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072181801

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Krakowska 11

1.5.2.) Miejscowość: Chełmek

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-660

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.5.7.) Numer telefonu: 33 844 90 42

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@chelmek.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.chelmek.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-885e66dc-0315-42c8-93e4-6ef6ab944c4f

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup oprogramowania Firmy REKORD dla UM i jednostek budżetowych Gminy Chełmek

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-885e66dc-0315-42c8-93e4-6ef6ab944c4f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00258299

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00067967/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.3 Zakup oprogramowania Firmy REKORD dla UM i jednostek budżetowych Gminy Chełmek

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00236067

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Uzasadnienie znajduje się w części - informacje dodatkowe.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IN.271.7.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 147465,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

I. Przedmiot zamówienia:
a) Zakup oprogramowania eDokument EZD.JST dla 8 jednostek budżetowych wraz z usługa komunikacyjną R_KSeF oraz repozytorium dokumentów dla 8 jednostek budżetowych..
b) Zakup oprogramowania oprogramowania ewidencji umów z tytułu przekształcenia wieczystego wraz z licencją do repozytorium dokumentów i oprogramowania DYSPONENT Budżetowy, oraz oprogramowania wyciąg bankowy dla systemu FINANSE.
Przedmiotem zamówienia jest zakup, instalacja i wdrożenie systemów wchodzących w skład zintegrowanego pakietu RATUSZ:
System eDokument EZD.JST wraz z usługa komunikacyjną R_KSeF oraz repozytorium dla 8 jednostek budżetowych,
System DYSPONENT Budżetowy,
System obsługi bankowych wyciągów elektronicznych (WYCIĄG BANKOWY),
System ewidencji umów z tytułu przekształcenia wieczystego wraz z licencją do repozytorium dokumentów (PRZEKSZTAŁCENIA),
System ewidencja mienia publicznego (eMP)
Usługa ustawienia noty pomiędzy programem Środki Trwałe, a Finanse,
Prace szkoleniowo – wdrożeniowe, dojazd.

4.5.3.) Główny kod CPV: 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

48700000-5 - Pakiety oprogramowania użytkowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 181381,95 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: REKORD SI spółka z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 547-017-14-40

7.3.3) Ulica: ul. Kasprowicza 5

7.3.4) Miejscowość: Bielsku-Białej

7.3.5) Kod pocztowy: 43-300

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 181381,95 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-11

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Termin wykonania zamówienia:
Umowa w zakresie części A przedmiotu zamówienia będzie realizowana dla pkt. 1 – 3 do dnia 31 sierpnia 2026 roku, natomiast dla pkt. 4 do dnia 11 grudnia 2026 roku.
Umowa w zakresie części B przedmiotu zamówienia będzie realizowana do dnia 31 sierpnia 2026 roku.

Warunki płatności i ich rozliczenia:
1. Łączna wartość usług uzgodnionych w toku negocjacji nie może przekroczyć 181 381,95 zł brutto, w tym: – dla umowy w zakresie części A przedmiotu zamówienia – 61 229,40 zł brutto, – dla umowy w zakresie części B przedmiotu zamówienia – 120 152,55 zł brutto.
2. Stawka podatku VAT za realizację usług wynosi: 23%
2026-05-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy