Prowadzenie i obsługa szaletów miejskich w Gliwicach
Miejski Zarząd Usług Komunalnych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00258577
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00258577/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-05-25 10:28
- Lokalizacja
- Gliwice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-66d01bbb-36a2-4fea-8ea7-a5681ffe0313
- Identyfikator
- 6310112268
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Inne usługi komunalne, socjalne i osobiste
Wykonawcy
2 przyznane
ALEKSANDRA AUGUSTOWSKAChudów, PL · lot 0
265 680 PLNALEKSANDRA AUGUSTOWSKAChudów, PL · lot 1
68 921,82 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00258577 z dnia 2026-05-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Prowadzenie i obsługa szaletów miejskich w Gliwicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zarząd Usług Komunalnych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 271048212
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Strzelców Bytomskich 25c
1.5.2.) Miejscowość: Gliwice
1.5.3.) Kod pocztowy: 44-109
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@mzuk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzuk.gliwice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-66d01bbb-36a2-4fea-8ea7-a5681ffe03131.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Prowadzenie i obsługa szaletów miejskich w Gliwicach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-66d01bbb-36a2-4fea-8ea7-a5681ffe0313
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00258577
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00019510/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.15 Utrzymanie czystości toalet samoobsługowych oraz toalety na Placu Krakowskim
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00178706
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: MZUK.EPZ.50.20.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest prowadzenie szaletów miejskich znajdujących się na terenie Miasta Gliwice:Część 1
Zakres podstawowy:
1. Szalet jednostanowiskowy na ul. Jana Pawła II w Gliwicach (przy przystanku MPK),
2. Szalet jednostanowiskowy na ul. Poniatowskiego w Gliwicach (przy Cmentarzu Lipowym),
3. Szalet jednostanowiskowy na ul. Chorzowskiej w Gliwicach (dojście do Tężni solankowej),
4. Szalet trzystanowiskowy w parku Chrobrego w Gliwicach przy ul. Kaszubskiej,
5. Szalet dwustanowiskowy na terenie potoku Wójtowianka przy ul. T. Mazowieckiego,
6. Szalet dwustanowiskowy na pl. Piastów,
7. Szalet znajdujący się na pl. Krakowskim czynny od 7:00 do 20:00- otwieranie i zamykanie toalet będzie odbywało się automatycznie.
Prawo opcji:
1. Szalet jednostanowiskowy w parku Starokozielskim,
2. Szalet jednostanowiskowy na pl. Grunwaldzkim,
3. Szalet jednostanowiskowy w parku Szwajcaria.
4.5.3.) Główny kod CPV: 98000000-3 - Inne usługi komunalne, socjalne i osobiste
4.5.5.) Wartość części: 173000 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest prowadzenie szaletów miejskich znajdujących się na terenie Miasta Gliwice:Część 2
1. Szalet samoobsługowy w Parku Chopina na terenie Wodnego Placu Zabaw
4.5.3.) Główny kod CPV: 98000000-3 - Inne usługi komunalne, socjalne i osobiste
4.5.5.) Wartość części: 47000 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 173000
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 289296 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 289296 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 289296 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PPUH Aleksandra Augustowska
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6310016903
7.3.4) Miejscowość: Chudów
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 265680,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2027-04-30Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 68921,82 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 68921,82 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 68921,82 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PPUH Aleksandra Augustowska
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6310016903
7.3.4) Miejscowość: Chudów
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 68921,82 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2027-04-30| 2026-05-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |