Modernizacja systemu kolejkowego i infrastruktury sprzętowej w ramach projektu „Cyfrowa transformacja WMCCP – nowoczesne technologie dla zdrowia”
Warmińsko-Mazurskie Centrum Chorób Płuc w Olsztynie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00258823
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00258823/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-05-25 11:25
- Lokalizacja
- Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0ccdafa3-1161-46d5-9f4d-a52195e25e89
- Identyfikator
- 7392954808
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00258823 z dnia 2026-05-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Modernizacja systemu kolejkowego i infrastruktury sprzętowej w ramach projektu
„Cyfrowa transformacja WMCCP – nowoczesne technologie dla zdrowia”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Warmińsko-Mazurskie Centrum Chorób Płuc w Olsztynie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000295739
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jagiellońska 78
1.5.2.) Miejscowość: Olsztyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 10-357
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.7.) Numer telefonu: 89 532 29 05
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mkin@wmccp.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://wmccp.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://wmccp.ezamawiajacy.pl/pn/WMCCP/demand/286241/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja systemu kolejkowego i infrastruktury sprzętowej w ramach projektu„Cyfrowa transformacja WMCCP – nowoczesne technologie dla zdrowia”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0ccdafa3-1161-46d5-9f4d-a52195e25e89
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00258823
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
„Cyfrowa transformacja WMCCP – nowoczesne technologie dla zdrowia” współfinansowanego z Programu Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, dla Priorytetu Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia - część grantowa Działanie: D1.1.2. Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00222671
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SZP.2420.27.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 180000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Modernizacja systemu kolejkowego i infrastruktury sprzętowej w ramach projektu
„Cyfrowa transformacja WMCCP – nowoczesne technologie dla zdrowia”
1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja systemu kolejkowego w zakresie zadania „Modernizacja systemu kolejkowego i infrastruktury sprzętowej w ramach projektu „Cyfrowa transformacja WMCCP – nowoczesne technologie dla zdrowia” współfinansowanego z Programu Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności , dla Priorytetu Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia - część grantowa, Działanie: D1.1.2. Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa modernizacja systemu kolejkowego funkcjonującego u Zamawiającego, obejmująca w szczególności dostawę infrastruktury sprzętowej,
wykonanie niezbędnych instalacji, montaż, konfigurację i uruchomienie urządzeń, integrację z posiadanym przez Zamawiającego systemem kolejkowym QSystem, integrację z systemem HIS oraz przeprowadzenie szkoleń dla personelu Zamawiającego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 30144200-2 - Maszyny do wydawania biletów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
72000000-5 - Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia
30231300-0 - Monitory ekranowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wykonawca uchylił się od podpisania umowy| 2026-05-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |