ZAKUP SAMOCHODÓW OSOBOWYCH NA POTRZEBY STAROSTWA POWIATOWEGO W KIELCACH

POWIAT KIELECKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00258905
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00258905/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-05-25 11:45
Lokalizacja
Kielce, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0b42e428-033b-4178-98d0-caf011e584cb
Identyfikator
9591645790
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Samochody osobowe

Wykonawcy

1 przyznane

AUTORUD STALOWA WOLA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄStalowa Wola, PL · lot 1
248 900 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00258905 z dnia 2026-05-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
ZAKUP SAMOCHODÓW OSOBOWYCH
NA POTRZEBY STAROSTWA POWIATOWEGO W KIELCACH

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT KIELECKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009372

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wrzosowa 44

1.5.2.) Miejscowość: Kielce

1.5.3.) Kod pocztowy: 25-211

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@powiat.kielce.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.powiat.kielce.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0b42e428-033b-4178-98d0-caf011e584cb

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

ZAKUP SAMOCHODÓW OSOBOWYCH
NA POTRZEBY STAROSTWA POWIATOWEGO W KIELCACH

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0b42e428-033b-4178-98d0-caf011e584cb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00258905

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00074790/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.4 Zakup samochodów osobowych na potrzeby Starostwa Powiatowego w Kielcach.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00214875

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SR-II.272.1.8.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup samochodu osobowego typu mikrobus na potrzeby Starostwa Powiatowego w Kielcach.
1) Zamawiający wymaga aby zaoferowany samochód - mikrobus był fabrycznie nowy, nieużywany, wyprodukowany w 2026.
2) Szczegółowy opis danych technicznych, wyposażenia oraz wymagań dla zamawianego samochodu zawiera: Załącznik nr 1a do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia oraz Załącznik nr 5 do SWZ – Wzór Umowy

4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe

4.5.5.) Wartość części: 300000,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup samochodu osobowego na potrzeby Starostwa Powiatowego w Kielcach.
1) Zamawiający wymaga aby zaoferowany samochód był fabrycznie nowy, nieużywany, wyprodukowany w 2026.
2) Szczegółowy opis danych technicznych, wyposażenia oraz wymagań dla zamawianego samochodu zawiera: Załącznik nr 1b do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia oraz Załącznik nr 5 do SWZ – Wzór Umowy

4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe

4.5.5.) Wartość części: 250000,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W dniu 24.04.2026 r. Zamawiający opublikował przedmiotowe postępowanie na Platformie e-Zamówienia oraz w Biuletynie Informacji Publicznej Zamawiającego. Ostateczny termin składania ofert upłynął w dniu 05.05.2026 r. o godzinie 10:00. Termin otwarcia ofert został wyznaczony na godzinę 12:00. W wyznaczonym terminie nie wpłynęła żadna oferta w Części I przedmiotowego postępowania. Zgodnie z dyspozycją przywołanego przepisu art. 255 pkt 1) ustawy Pzp, postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego unieważnia się, jeżeli: nie złożono żadnej oferty. Mając powyższe na względzie, uznać należy, iż zachodzi przesłanka unieważnienia postępowania w Części I na powyższej podstawie prawnej.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 248900,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 248900,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AUTORUD STALOWA WOLA SP. Z O.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368618597

7.3.3) Ulica: KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ 49

7.3.4) Miejscowość: STALOWA WOLA

7.3.5) Kod pocztowy: 37-450

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 248900,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

2026-05-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy