"Budowa placu zabaw w Żłobku nr 2 w Lubinie" w ramach Programu Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej "Aktywne Place Zabaw"- 2026
Miejski Osrodek Pomocy Społecznej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00259322
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00259322/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-05-25 13:17
- Lokalizacja
- Lubin, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0847dcd9-2325-491f-a541-95eba2943182
- Identyfikator
- 6921139411
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty w zakresie kształtowania placów zabawObiekty rekreacyjneWyposażenie placów zabaw
Wykonawcy
1 przyznane
NOVUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSzczytno, PL · lot 0
255 574,14 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00259322 z dnia 2026-05-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Budowa placu zabaw w Żłobku nr 2 w Lubinie"
w ramach Programu Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej "Aktywne Place Zabaw"- 2026
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Osrodek Pomocy Społecznej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 004041289
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kilińskiego 25 a
1.5.2.) Miejscowość: Lubin
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-300
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mops@mops.lubin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.mops.lubin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://mopslubin.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
"Budowa placu zabaw w Żłobku nr 2 w Lubinie"w ramach Programu Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej "Aktywne Place Zabaw"- 2026
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0847dcd9-2325-491f-a541-95eba2943182
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00259322
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00037315/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Budowa placu zabaw w Żłobku nr 2 w Lubinie w ramach Programu Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej "Aktywne place zabaw" 2026
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
"Aktywne Place Zabaw" 20262.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00182432
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OA.260.4.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zadanie pn.: „Budowa placu zabaw w Żłobku nr 2 w Lubinie”, przy ul. Cedyńskie 13 w obrębie 4, działka nr 220 o powierzchni 3474 m².
4.5.3.) Główny kod CPV: 45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
45212140-9 - Obiekty rekreacyjne
37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 255574,14 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 368835,61 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 255574 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: NOVUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7451796890
7.3.4) Miejscowość: Szczytno
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 255574,14 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-07-14| 2026-05-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |