Modernizacja klatek schodowych i sal dydaktycznych. Pracownia językową realizowana w ramach Gliwickiego Budżetu Obywatelskiego

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 1 W GLIWICACH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00259406
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00259406/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-05-25 13:33
Lokalizacja
Gliwice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a6134336-4918-437a-b562-2595820c9c32
Identyfikator
6312646614
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty na placu budowyRoboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych z edukacją i badaniamiRoboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych ze szkolnictwemRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychPokrywanie podłóg i ścianRoboty malarskie i szklarskieRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty rozbiórkoweTynkowanieInstalowanie stacji rozdzielczychInstalacje niskiego napięciaElektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczychRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoRoboty w zakresie instalacji elektrycznychRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne w budynkach

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00259406 z dnia 2026-05-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja klatek schodowych i sal dydaktycznych. Pracownia językową realizowana w ramach Gliwickiego Budżetu Obywatelskiego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 1 W GLIWICACH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 243011283

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Jana Kilińskiego 1

1.5.2.) Miejscowość: Gliwice

1.5.3.) Kod pocztowy: 44-122

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zsp1.gliwice.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://zsp1gliwice.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a6134336-4918-437a-b562-2595820c9c32

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja klatek schodowych i sal dydaktycznych. Pracownia językową realizowana w ramach Gliwickiego Budżetu Obywatelskiego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a6134336-4918-437a-b562-2595820c9c32

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00259406

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00024859/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Modernizacja klatek schodowych i sal dydaktycznych. Pracownia językową realizowana w ramach Gliwickiego Budżetu Obywatelskiego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00161467

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZSP1.26.4.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 1
Modernizacja klatek schodowych i sal dydaktycznych.
Klatka schodowa
Zakres robót obejmuje modernizację klatki schodowej w zakresie barier, zabezpieczeń schodów oraz ścian wraz z wykonaniem robót renowacyjnych, w tym:
• Usunięcie elementów i wyposażenie z klatki schodowej na czas remontu
• Demontaż istniejących poręczy i zabezpieczeń przed upadkiem
• Skucie lastryko ze ścian
• Remont schodów: uszorstnienie, wykonanie frezowanych pasów przy krawędziach,wprowadzenie żywicy, uzupełnienie ubytków
• Uzupełnienie ubytków na ścianach i sufitach
• Malowanie ścian i sufitów wraz z koniecznym zabezpieczeniem przy robotach
• Montaż nowych poręczy i zabezpieczeń przed upadkiem
• Wyposażenie klatki schodowej
Pomieszczenia szkolne – malowanie
Zakres robót obejmuje wykonanie robót malarskich, w tym:
• Usunięcie elementów i wyposażenia sali na czas remontu
• Malowanie ścian i sufitów wraz z koniecznym zabezpieczeniem przy robotach
• Wniesienie i ustawienie wyposażenia sali

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45113000-2 - Roboty na placu budowy

45214000-0 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych z edukacją i badaniami

45214200-2 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych ze szkolnictwem

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45410000-4 - Tynkowanie

4.5.5.) Wartość części: 535926,82 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 2
Pracownia językowa realizowana w ramach Gliwickiego Budżetu Obywatelskiego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Gliwicach.
Sala lekcyjna na II piętrze (sala językowa)
Zakres robót obejmuje wykonanie instalacji elektrycznej dedykowanego oprzewodowania zasilania dla systemowego rozwiązania Sali językowej wraz z koniecznymi robotami malarskimi i ułożeniem nowej posadzki, w tym:
• Usunięcie elementów i wyposażenia sali na czas remontu
• Usunięcie warstwy wykończeniowej podłogi
• Wykonanie instalacji elektrycznej prowadzonej w warstwach posadzki
• Odtworzenie warstw posadzki
• Wykonanie warstwy wykończenia posadzki
• Malowanie ścian i sufitów wraz z koniecznym zabezpieczeniem przy robotach
• Wniesienie i ustawienie wyposażenia sali

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45113000-2 - Roboty na placu budowy

45214000-0 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych z edukacją i badaniami

45214200-2 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych ze szkolnictwem

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45410000-4 - Tynkowanie

45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych

45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia

45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

4.5.5.) Wartość części: 73983,73 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie faktyczne:
W niniejszym postępowaniu w zakresie części nr 1 złożono 2 oferty tj. :
Zarejestrowana pod nr 1 Oferta złożona przez Wykonawcę: Filip Baldy Industries,ul. Strzelców Bytomskich 16/1, 41-500 Chorzów, Regon: 366863074
Cena: 492.000,00 zł brutto.
Zarejestrowana pod nr 3 Oferta złożona przez Wykonawcę: POL BUD Sylwester Brzozowski ul. Sokolska 80/209, 40-087 Katowice, Regon: 240278778Cena: 546 259,30 zł brutto
Oferta zarejestrowana pod nr 1 podlega odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp
Oferta zarejestrowana pod nr 3 podlega odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lit. c)
Uzasadnienie prawne:
Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy Pzp, który stanowi:„Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu .”

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 492000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 546259,30 PLN

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

• Części nr 2 tj. Pracownia językowa realizowana w ramach Gliwickiego Budżetu Obywatelskiego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Gliwicach

Uzasadnienie faktyczne:
W niniejszym postępowaniu w zakresie części nr 2 złożono 3 oferty :

Zarejestrowana pod nr 1 Oferta złożona przez Wykonawcę: Filip Baldy Industries, ul. Strzelców Bytomskich 16/1, 41-500 Chorzów, Regon: 366863074
Cena: 123.000,00 zł brutto.

Zarejestrowana pod nr 2 Oferta złożona przez Wykonawcę: FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA ELMAR INSTALACJE ELEKTRYCZNE MARCIN GRZESIK, ul. Polna 6, 44-144 Nieborowice, Regon: 369001775
Cena: 92 496,00 zł brutto.

Zarejestrowana pod nr 3 Oferta złożona przez Wykonawcę: POL BUD Sylwester Brzozowski ul. Sokolska 80/209, 40-087 Katowice, Regon: 240278778 Cena: 51 081,00 zł brutto

Oferta zarejestrowana pod nr 1 podlega odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp
Oferta zarejestrowana pod nr 2 podlega odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp
Oferta zarejestrowana pod nr 3 podlega odrzuceniu na podstawie 226 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp

Uzasadnienie prawne:
Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy Pzp, który stanowi: „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu .”

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 51081,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 123000,00 PLN

2026-05-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane