Zorganizowanie i przeprowadzenie stacjonarnych spotkań edukacyjno-integracyjnych dla rodzin zastępczych zawodowych

Elbląskie Centrum Usług Społecznych

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00259517
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00259517/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-05-25 13:51
Lokalizacja
Elbląg, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-517e4a06-eb8b-4779-953f-15546fdd750e
Identyfikator
5781043460
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistegoUsługi społeczneUsługi szkolenioweUsługi szkolenia specjalistycznegoUsługi w zakresie organizacji imprez

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00259517 z dnia 2026-05-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zorganizowanie i przeprowadzenie stacjonarnych spotkań edukacyjno-integracyjnych dla rodzin zastępczych zawodowych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Elbląskie Centrum Usług Społecznych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 002791900

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Winna 9

1.5.2.) Miejscowość: Elbląg

1.5.3.) Kod pocztowy: 82-300

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski

1.5.7.) Numer telefonu: 55 625 61 00

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ecus@ecus.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ecus.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/ecus

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zorganizowanie i przeprowadzenie stacjonarnych spotkań edukacyjno-integracyjnych dla rodzin zastępczych zawodowych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-517e4a06-eb8b-4779-953f-15546fdd750e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00259517

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00110138/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.4 Spotkania edukacyjne i integracyjne dla zawodowych rodzin zastępczych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

"Moc Rodziny” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, Program Regionalny Fundusze Europejskie dla Warmii i Mazur 2021-2027 na lata 2021 - 2027.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00235713

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DAG.4111.2.33.2026.DD

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 164725 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zorganizowanie i przeprowadzenie stacjonarnych spotkań edukacyjno-integracyjnych dla rodzin zastępczych zawodowych będących uczestnikami projektu „Moc Rodziny” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, Program Regionalny Fundusze Europejskie dla Warmii i Mazur 2021-2027 na lata 2021 - 2027.
2. Celem usługi jest integracja i edukacja rodzin zastępczych zawodowych, wspólne spędzanie wolnego czasu, budowanie sieci wzajemnego wsparcia oraz integracja i edukacja dla dzieci.
3. Adresaci usługi: rodzice zastępczy zawodowi, dzieci w pieczy zastępczej.
4. Przewidywana liczba uczestników stacjonarnych spotkań edukacyjno-integracyjnych: osoby dorosłe – 24 osoby, dzieci - 59 osób. Liczba uczestników może ulec zmianie, ostateczna liczba uczestników zostanie potwierdzona najpóźniej na. 7 dni przed realizacją danego spotkania.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80570000-0 - Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85320000-8 - Usługi społeczne

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego

79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
2026-05-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi