Budowa dróg gminnych: nr 212054N – ulicy Podgórnej oraz nr 212067N – ulicy Świerkowej w Nowym Mieście Lubawskim.
GMINA MIEJSKA NOWE MIASTO LUBAWSKIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00513250
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00513250/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-24 11:27
- Lokalizacja
- Nowe Miasto Lubawskie, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-17e2afff-2888-11ef-a458-c2a7c3d67e03
- Identyfikator
- 8771462731
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
2 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00513250 z dnia 2024-09-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa dróg gminnych: nr 212054N – ulicy Podgórnej oraz nr 212067N – ulicy Świerkowej w Nowym Mieście Lubawskim.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIEJSKA NOWE MIASTO LUBAWSKIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118885
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Nowe Miasto Lubawskie
1.5.3.) Kod pocztowy: 13-300
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.5.7.) Numer telefonu: 564729629
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@umnowemiasto.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://umnowemiasto.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-17e2afff-2888-11ef-a458-c2a7c3d67e031.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa dróg gminnych: nr 212054N – ulicy Podgórnej oraz nr 212067N – ulicy Świerkowej w Nowym Mieście Lubawskim.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-17e2afff-2888-11ef-a458-c2a7c3d67e03
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00513250
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00021289/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Budowa dróg gminnych: nr 212054N – ulicy Podgórnej oraz nr 212067N – ulicy Świerkowej w Nowym Mieście Lubawskim.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00365676
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PI.271.6.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
5.1.1. Część 1 – budowa drogi gminnej nr 212054N – ulicy Podgórnej w Nowym Mieście Lubawskim, obejmująca w szczególności następujący zakres robót budowlanych:a) roboty przygotowawcze, rozbiórkowe, ziemne:
− pomiar geodezyjny i powykonawczy – 1,332 ha,
− rozebranie nawierzchni asfaltobetonowej – 132,0 m2,
− rozebranie nawierzchni z płyt drogowych – 1332,0 m2,
− rozebranie nawierzchni z kostki betonowej gr. 8 cm – 50,0 m2,
− rozebranie podbudowy betonowej – 1382,0 m2,
− rozebranie krawężników betonowych – 446,0 mb,
− rozebranie obrzeży betonowych – 50,0 mb,
− odwóz materiałów z rozbiórki i utylizacja odpadów – 730,83 m3,
− roboty ziemne wykonywane koparkami – 657,32 m3,
− rury osłonowe dwudzielne – 109,0 m,
− remont studni rewizyjnych istniejącej sieci sanitarnej – 15 szt.,
− wymiana na nowe zasuw wodociągowych – 25 szt.,
− wymiana na nowe hydrantów wodociągowych – 2 szt.,
b) kanalizacja deszczowa:
− wykopy wraz z szalowaniem i wywozem nadmiaru urobku – 2260,5 m3,
− wykonanie podłoża z materiałów sypkich – 285,45 m2,
− ułożenie kanalizacji deszczowej z rur z tworzywa o wytrzymałości SN8, średnica Ø 200 mm z podłączeniem do wpustów – 31,5 mb,
− ułożenie kanalizacji deszczowej z rur z tworzywa o wytrzymałości SN8, średnica Ø 300 mm
z podłączeniem do studni – 190,5 mb,
− studzienki ściekowe Ø 500 z gotowych elementów betonowych z pierścieniem odciążającym z osadnikiem ustawione na płycie żelbetowej – 11 szt.,
− studnie rewizyjne z kręgów betonowych Ø 1200 mm z pierścieniem odciążającym ustawione na płycie żelbetowej – 8 szt.,
− ręczne zasypanie wykopów piaskiem – 1808,40 m3,
c) remont po wybudowaniu kanalizacji deszczowej i ustawieniu wpustów ulicznych:
− mechaniczne wykonanie koryta – 132,0 m2,
− wywóz nadmiaru urobku – 66,0 m3,
− warstwa odsączająca z piasku – 132,0 m2,
− podbudowa z kruszywa łamanego 0/31,5, stabilizowanego mechanicznie – 132,0 m2,
− mechaniczne czyszczenie nawierzchni drogowej nieulepszonej, skropienie z asfaltobetonu, nawierzchnia z asfaltobetonu AC 11W, mechaniczne czyszczenie nawierzchni nieulepszonej, ponowne skropienie nawierzchni drogowej asfaltem, nawierzchnia z asfaltobetonu AC 11S – 132,0 m2,
d) pieszo-jezdnia:
− mechaniczne wykonanie koryta w gruncie o głębokości 20 cm – 1443,20 m2,
− wywóz ziemi samochodami samowyładowczymi – 288,64 m3,
− warstwa odsączająca z piasku, zagęszczenie mechaniczne, grubość warstwy po zagęszczeniu 20 cm – 1443,20 m2,
− krawężniki betonowe najazdowe 15x22 cm na podsypce piaskowej – 500,0 m,
− ława pod krawężniki betonowa C12/15 z oporem – 35,0 m3,
− podbudowa z chudego betonu o grubości po zagęszczeniu 20 cm – 1310,0 m2,
− nawierzchnia z kostki betonowej szarej o gr. 8 cm, układanej na podsypce cementowo-piaskowej gr 4 cm wraz z regulacją urządzeń – 1310,0 m2,
e) chodnik:
− mechaniczne wykonanie koryta w gruncie o głębokości 50 cm – 118,0 m2,
− wywóz ziemi samochodami samowyładowczymi – 59,0 m3,
− warstwa odsączająca z piasku, zagęszczenie mechaniczne, grubość warstwy po zagęszczeniu 20 cm – 118,0 m2,
− obrzeża betonowe o wymiarach 8x30 cm na podsypce piaskowej – 110,0 m,
− ława pod krawężniki betonowa C12/15 z oporem – 5,5 m3,
− podbudowa z chudego betonu o grubości po zagęszczeniu 15 cm – 102,0 m2,
− nawierzchnia z kostki betonowej szarej o gr. 6 cm, układanej na podsypce cementowo-piaskowej gr 4 cm wraz z regulacją urządzeń – 102,0 m2,
− poręcze przy schodach do posesji – 20 m,
f) zjazdy:
− mechaniczne wykonanie koryta w gruncie o głębokości 50 cm – 370,83 m2,
− wywóz ziemi samochodami samowyładowczymi – 185,42 m3,
− warstwa odsączająca z piasku, zagęszczenie mechaniczne, grubość warstwy po zagęszczeniu 20 cm – 370,83 m2,
− obrzeza betonowe 8x30 cm na podsypce piaskowej – 220,0 m,
− ława pod obrzeża betonowa C12/15 z oporem – 11,0 m3,
− podbudowa z chudego betonu o grubości po zagęszczeniu 15 cm – 347,60 m2,
− nawierzchnia z kostki betonowej szarej o gr. 8 cm, układanej na podsypce cementowo-piaskowej gr 4 cm wraz z regulacją urządzeń – 347,60 m2,
g) wykończenia:
− plantowanie ręczne powierzchni gruntu rodzimego, porządkowanie terenu – 600,00 m2,
− wykonanie trawników wraz z pielęgnacją w trakcie trwania gwarancji, wraz z humusowaniem – 600,0 m2,
− istniejąca nawierzchnia z kostki betonowej szarej 20% kolor gr 6 cm na podsypce cementowo-piaskowej gr 4 cm wraz z regulacją urządzeń (rozebranie, przełożenie ponowne ułożenie na piasku 20 cm, chudy beton 15 cm, podsypka cementowo-piaskowa, kostka betonowa) – 30,0 m2,
− istniejąca nawierzchnia z kostki betonowej czerwonej gr 8 cm na podsypce cementowo-piaskowej gr 4 cm wraz z regulacją urządzeń (rozebranie, przełożenie ponowne ułożenie na piasku 20 cm, chudy beton 15 cm, podsypka cementowo-piaskowa, kostka betonowa) – 30,0 m2.
5.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa dokumentacja projektowa, przedmiar oraz specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych stanowiące załącznik C do niniejszej SWZ.
5.3. Sposób realizacji przedmiotu zamówienia określa również treść projektu umowy stanowiący załącznik A do niniejszej SWZ.
5.4. Zamawiający dopuszcza zastosowanie rozwiązań równoważnych w zakresie wykonania przedmiotu zamówienia zgodnie z polskimi normami przenoszącymi normy europejskie, a w przypadku ich braku, przepisów prawnych wyszczególnionych w art. 101 ust. 1-3 ustawy – Prawo zamówień publicznych.
5.5. W przypadku, gdy z dokumentacji (w szczególności: dokumentacji projektowej, przedmiaru, STWiORB) wynika pochodzenie materiałów lub urządzeń od konkretnego producenta Zamawiający dopuszcza zastosowanie rozwiązań równoważnych pod warunkiem, że zagwarantują one prawidłową realizację robót oraz zapewnią uzyskanie parametrów technicznych nie gorszych od założonych w wyżej wymienionych dokumentach, Materiały lub urządzenia pochodzące od konkretnych producentów określają minimalne parametry jakościowe i cechy użytkowe, a także jakościowe (m.in. wymiary, skład, zastosowany materiał, kolor, odcień, przeznaczenie materiałów lub urządzeń, estetyka itp.)
5.6. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, o których mowa w pkt 5.4 i 5.5 zobowiązany jest wykazać, że oferowane przez niego produkty/materiały spełniają wymagania określone przez Zamawiającego.
5.7. W przypadku zaproponowania przez Wykonawcę zmian materiałów bądź urządzeń na równoważne, wymagane jest przedłożenie wraz z ofertą dokumentów wskazujących parametry techniczne tych materiałów bądź urządzeń, z których będzie jednoznacznie wynikać, że są one w pełni równoważne do rozwiązań wskazanych w dokumentacji projektowej.
5.8. Zgodnie z 95 ust. 1 ustawy – Pzp Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących prace w zakresie realizacji niniejszego zamówienia, w szczególności prace fizyczne związane z robotami budowlanymi, w tym prace w zakresie operowania maszynami i urządzeniami.
Wskazane wymagania dotyczą osób zatrudnianych przez Wykonawcę, a także przez podwykonawców.
5.9. Sposób dokumentowania zatrudnienia osób, o których mowa w pkt 5.10 oraz uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełniania przez Wykonawcę lub podwykonawcę ww. wymagań, oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań zawarto w projekcie umowy stanowiącym załącznik A do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
45316213-1 - Instalowanie oznakowania drogowego
4.5.5.) Wartość części: 1052857,65 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
5.1.2. Część 2 – budowa drogi gminnej nr 212067N – ulicy Świerkowej w Nowym Mieście Lubawskim, obejmująca w szczególności następujący zakres robót budowlanych:a) roboty przygotowawcze, rozbiórkowe, ziemne:
− pomiar geodezyjny i powykonawczy – 1,722 ha,
− rozebranie nawierzchni asfaltobetonowej – 50,0 m2,
− rozebranie nawierzchni z płyt drogowych – 50,0 m2,
− rozebranie nawierzchni z kostki betonowej gr. 8 cm – 50,0 m2,
− rozebranie podbudowy betonowej – 100,0 m2,
− rozebranie krawężników betonowych – 100,0 mb,
− rozebranie obrzeży betonowych – 50,0 mb,
− odwóz materiałów z rozbiórki i utylizacja odpadów – 59,7 m3,
− roboty ziemne wykonywane koparkami – 1338,84 m3,
− rury osłonowe dwudzielne – 110,0 m,
− remont studni rewizyjnych istniejącej sieci sanitarnej – 5 szt.,
− wymiana na nowe zasuw wodociągowych – 20 szt.,
− wymiana na nowe hydrantów wodociągowych – 2 szt.,
b) kanalizacja deszczowa:
− wykopy wraz z szalowaniem i wywozem nadmiaru urobku – 3149,5 m3,
− wykonanie podłoża z materiałów sypkich gr. 15 cm – 412,35 m2,
− ułożenie kanalizacji deszczowej z rur z tworzywa o wytrzymałości SN8, średnica Ø 200 mm
z podłączeniem do wpustów – 82,0 mb,
− ułożenie kanalizacji deszczowej z rur z tworzywa o wytrzymałości SN8, średnica Ø 300 mm
z podłączeniem do studni – 241,5 mb,
− studzienki ściekowe Ø 500 z gotowych elementów betonowych z pierścieniem odciążającym z osadnikiem ustawione na płycie żelbetowej – 18 szt.,
− studnie rewizyjne z kręgów betonowych Ø 1200 mm z pierścieniem odciążającym ustawione na płycie żelbetowej – 12 szt.,
− ręczne zasypanie wykopów piaskiem – 2519,6 m3,
c) pieszo–jezdnia:
− mechaniczne wykonanie koryta w gruncie o głębokości 20 cm – 1647,20 m2,
− wywóz ziemi samochodami samowyładowczymi – 329,44 m3.
− warstwa odsączająca z piasku, zagęszczenie mechaniczne, grubość warstwy po zagęszczeniu 20 cm – 1647,20 m2,
− krawężniki betonowe najazdowe 15x22 cm na podsypce piaskowej – 590,0 m,
− ława pod krawężniki betonowa C12/15 z oporem – 41,30 m3,
− podbudowa z chudego betonu o grubości po zagęszczeniu 20 cm – 1475,00 m2,
− nawierzchnia z kostki betonowej szarej o gr. 8 cm, układanej na podsypce cementowo-piaskowej gr 4 cm wraz z regulacją urządzeń – 1475,0 m2,
d) zjazdy:
− mechaniczne wykonanie koryta w gruncie o głębokości 50 cm – 137,83 m2,
− wywóz ziemi samochodami samowyładowczymi – 68,915 m3,
− warstwa odsączająca z piasku, zagęszczenie mechaniczne, grubość warstwy po zagęszczeniu 20 cm – 137,83 m2,
− obrzeza betonowe 8x30 cm na podsypce piaskowej – 123,0 m,
− ława pod obrzeża betonowa C12/15 z oporem – 6,15 m3,
− podbudowa z chudego betonu o grubości po zagęszczeniu 15 cm – 120,9 m2,
− nawierzchnia z kostki betonowej szarej o gr. 8 cm, układanej na podsypce cementowo-piaskowej gr 4 cm wraz z regulacją urządzeń – 120,9 m2,
e) wykończenia:
− plantowanie ręczne powierzchni gruntu rodzimego, porządkowanie terenu – 1700,00 m2,
− wykonanie trawników wraz z pielęgnacją w trakcie trwania gwarancji, wraz z humusowaniem – 1700,0 m2,
− ażur na podsypce cementowo-piaskowej z humusowaniem i obsianiem trawą – 360,0 m2.
5.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa dokumentacja projektowa, przedmiar oraz specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych stanowiące załącznik C do niniejszej SWZ.
5.3. Sposób realizacji przedmiotu zamówienia określa również treść projektu umowy stanowiący załącznik B do niniejszej SWZ.
5.4. Zamawiający dopuszcza zastosowanie rozwiązań równoważnych w zakresie wykonania przedmiotu zamówienia zgodnie z polskimi normami przenoszącymi normy europejskie, a w przypadku ich braku, przepisów prawnych wyszczególnionych w art. 101 ust. 1-3 ustawy – Prawo zamówień publicznych.
5.5. W przypadku, gdy z dokumentacji (w szczególności: dokumentacji projektowej, przedmiaru, STWiORB) wynika pochodzenie materiałów lub urządzeń od konkretnego producenta Zamawiający dopuszcza zastosowanie rozwiązań równoważnych pod warunkiem, że zagwarantują one prawidłową realizację robót oraz zapewnią uzyskanie parametrów technicznych nie gorszych od założonych w wyżej wymienionych dokumentach, Materiały lub urządzenia pochodzące od konkretnych producentów określają minimalne parametry jakościowe i cechy użytkowe, a także jakościowe (m.in. wymiary, skład, zastosowany materiał, kolor, odcień, przeznaczenie materiałów lub urządzeń, estetyka itp.)
5.6. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, o których mowa w pkt 5.4 i 5.5 zobowiązany jest wykazać, że oferowane przez niego produkty/materiały spełniają wymagania określone przez Zamawiającego.
5.7. W przypadku zaproponowania przez Wykonawcę zmian materiałów bądź urządzeń na równoważne, wymagane jest przedłożenie wraz z ofertą dokumentów wskazujących parametry techniczne tych materiałów bądź urządzeń, z których będzie jednoznacznie wynikać, że są one w pełni równoważne do rozwiązań wskazanych w dokumentacji projektowej.
5.8. Zgodnie z 95 ust. 1 ustawy – Pzp Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących prace w zakresie realizacji niniejszego zamówienia, w szczególności prace fizyczne związane z robotami budowlanymi, w tym prace w zakresie operowania maszynami i urządzeniami.
Wskazane wymagania dotyczą osób zatrudnianych przez Wykonawcę, a także przez podwykonawców.
5.9. Sposób dokumentowania zatrudnienia osób, o których mowa w pkt 5.10 oraz uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełniania przez Wykonawcę lub podwykonawcę ww. wymagań, oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań zawarto w projekcie umowy stanowiącym załącznik B do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
45316213-1 - Instalowanie oznakowania drogowego
4.5.5.) Wartość części: 975599,26 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1295482,36 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1364311,25 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1295482,36 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Bruk-Dróg Piotr Kruk
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 7441770995
7.3.4) Miejscowość: Klimy
7.3.5) Kod pocztowy: 14-220
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1295482,36 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-11-158.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1047252,42 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1269217,81 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1047252,42 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: NPB Leszek Moczadło
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 8771287268
7.3.3) Ulica: Jagiellońska
7.3.4) Miejscowość: Nowe Miasto Lubawskie
7.3.5) Kod pocztowy: 13-300
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Wykonanie robót budowlanych związanych z budową drogi oraz budową kanalizacji deszczowej na ul. Świerkowej w Nowym Mieście Lubawskim. Nazwa - „Mi-Le-An” Anna Moczadło.
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1047252,42 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-04-308.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-09-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |