Budowa Centrum Rehabilitacji i Integracji we Włoszakowicach (sprzęt rehabilitacyjny) – etap III

Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży Specjalnej Troski im. Janusza Korczaka

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00259704
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00259704/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-05-25 14:28
Lokalizacja
Włoszakowice, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0adcbb60-3ddb-4d8c-861f-1af8e679ce9c
Identyfikator
6971995247
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia medyczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00259704 z dnia 2026-05-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Budowa Centrum Rehabilitacji i Integracji we Włoszakowicach (sprzęt rehabilitacyjny) – etap III

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży Specjalnej Troski im. Janusza Korczaka

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 411138619

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Podgórna

1.5.2.) Miejscowość: Włoszakowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 64-140

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: stowarzyszenie-korczak@wp.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.stowarzyszenie-korczak.org

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/stowarzyszenie-korczak

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


stowarzyszenie

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


pomoc społeczna dla osób niepełnosprawnych

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa Centrum Rehabilitacji i Integracji we Włoszakowicach (sprzęt rehabilitacyjny) – etap III

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0adcbb60-3ddb-4d8c-861f-1af8e679ce9c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00259704

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zadanie dofinansowane z Priorytetu 05 „Fundusze europejskie wspierające społeczną infrastrukturę dla Wielkopolan (EFRR)” Działania 05.02 „Infrastruktura społeczna przyczyniająca się do włączenia społecznego” Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00244996

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/2/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 177860 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu rehabilitacyjnego, tj.:

1) Wanna do hydroterapii z biczem wodnym do manualnego masażu podwodnego za pomocą 11 dysz, zasilanie 230 V/50 Hz, wymiary 235 x 100 x 96 cm, ciśnienie bicza: 0-4,5 bara, waga 195 kg, pobór mocy max. 2,4 kw, klasa I typ B. Kolor biały.
2) Wirówka do rehabilitacji kończyn górnych, zasilanie 230V/50 Hz, wymiary 90 x 95 x 92cm, waga 60 kg, liczba dysz 44, klasa I typ B. Kolor biały.
3) Wirówka do masażu kończyn dolnych, zasilanie 230 V/50 Hz, pojemność 120 – 150 l, liczba dysz 6, wymiary 118 x 62 x 81 cm, moc 0,9 Kw, waga 55 kg, klasa I typ B. Kolor biały.
4) Zestaw do magnetoterapii 2 klasyczne aplikatory szpulowe: AS-600K o średnicy 600 mm i AS-315K o średnicy 315 mm, leżanka L-6 współpracująca z aparatem MF-12.
5) Stół rehabilitacyjny hydrauliczny, wysokość 48-100 cm szerokość 80 cm, długość 200 cm, waga 106, obciążenie max 160 kg, liczba segmentów 7.
6) Aparat wielofunkcyjny do wykonania elektroterapii, ultradźwięków, laseroterapii, terapii kombinowanej, wymiar 34 x 28 x 11-16 cm, masa 6 kg, typ akumulatora Li-lon, pojemność akumulatora 2250 mAh, zasilanie pobór mocy 230 V, 50/60 Hz, 75 W, 90 VA.
7) Aparat do kriostymulacji miejscowej ciekłym azotem, czynnik chłodniczy ciekły azot, pobór mocy 230 V, temperatura zimnego strumienia do -160 st. C.
8) Urządzenie do masażu ciśnieniowego z 2 mankietami na kończynę górną i 2 mankietami na kończynę dolną, 11-komorowy mankiet na kończynę górną, 12-komorowy mankiet na kończynę dolną, tryb pracy sekwencyjny, falowy, preterapia + sekwencja, preterapia + fala, regulacja ciśnienia 20 mm Hg do 90 mmHg, wymiary 19 x 37,5 x 31,5 cm, waga 6,7 kg, zasilanie 230V.
9) Aparat do elektroterapii, sterownik-maks., natężenie prądu w obwodzie pacjenta (tryb CC): unipolarny falujący 30 mA – galwaniczny, IG 80 mA diadynamiczny 70 mA – biopolarny falujący, Hufschmidta 100 mA-interferencyjne, TENS, Kotz, impulsowe, MF, tonoliza, EMS, fale H, impulsy eksponencjalne 140 mA-mikroprądy 1000 uA, rozmiar 25,0 x 27,0 x 16,5 cm, waga 3 kg, moc: 100-240 VAC, 50/60 Hz 24, VDC 2,5 A, zegar zabiegowy 1-60 minut, maks amplituda 140 V.
10) Platforma wibracyjna z poręczą do zastosowań terapeutycznych, częstotliwość 5Hz-33 Hz, maksymalne obciążenie 140 kg, waga całkowita 34 kg, wymiary 683 mm x 490 mm x 1051 mm (z poręczą), bieżnik 547 mm x 349 mm, pobór energii 400 VA.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33100000-1 - Urządzenia medyczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W niniejszym postępowaniu nie złożono żadnej oferty, w związku z czym postępowanie podlega unieważnieniu na podstawie art. 255 pkt 1 ww. ustawy.
2026-05-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy