BUDOWA DROGI GMINNEJ RABKA – SKALISNE W OLSZÓWCE – WYKONANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ

Gmina Mszana Dolna

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00259897
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00259897/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-05-25 15:15
Lokalizacja
Mszana Dolna, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-04a92941-1b59-4495-a9a4-d4689cd73c08
Identyfikator
7371008991
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi projektowania architektonicznegoUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi towarzyszące usługom projektowymNadzór nad projektem i dokumentacją

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00259897 z dnia 2026-05-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
BUDOWA DROGI GMINNEJ RABKA – SKALISNE W OLSZÓWCE – WYKONANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Mszana Dolna

1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Gminy Mszana Dolna

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 490505683

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Spadochroniarzy 6

1.5.2.) Miejscowość: Mszana Dolna

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-730

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki

1.5.7.) Numer telefonu: 18/3310-223

1.5.8.) Numer faksu: 18/5417-187

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@mszana.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mszana.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1299438

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

BUDOWA DROGI GMINNEJ RABKA – SKALISNE W OLSZÓWCE – WYKONANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-04a92941-1b59-4495-a9a4-d4689cd73c08

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00259897

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00098159/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.7 Opracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej dla zadania pn. "Budowa drogi gminnej Rabka - Skalisne w Olszówce

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00211235

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IN-ZP.271.15.2026.PK

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej w formule ZRID oraz uzyskanie wszelkich niezbędnych decyzji na budowę drogi gminnej w km 0+000 – 1+075 Rabka - Skalisne w Olszówce, której celem jest
zapewnienie dojazdu do budynków mieszkalnych zlokalizowanych w miejscowości Olszówka, poprawa warunków komunikacyjnych mieszkańcom, a także zwiększenie bezpieczeństwa ich użytkownikom. Ponadto pełnienie nadzoru autorskiego w trakcie realizacji zamówienia

4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

79933000-3 - Usługi towarzyszące usługom projektowym

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Do niniejszego postępowania została złożona 1 oferta. Cena złożonej oferty przewyższa kwotę Zamawiającego. Cena oferty nie jest jedynym kryterium oceny ofert. Zamawiający zamierzał przeznaczyć 200 000,00 zł na realizację niniejszego postępowania. Cena oferty z najniższą ceną to 494 583,00 zł
2026-05-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi