Dostawa środków czystości do klubów seniora i ośrodków wsparcia funkcjonujących w ramach realizacji projektu LUBInclusiON.
Gmina Lublin
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00259904
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00259904/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-05-25 15:20
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-12ea9d21-913d-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 9462575811
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00259904 z dnia 2026-05-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa środków czystości do klubów seniora i ośrodków wsparcia funkcjonujących w ramach realizacji projektu LUBInclusiON.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Lublin
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019514
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pl. Króla Władysława Łokietka 1
1.5.2.) Miejscowość: Lublin
1.5.3.) Kod pocztowy: 20-109
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@lublin.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://lublin.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa środków czystości do klubów seniora i ośrodków wsparcia funkcjonujących w ramach realizacji projektu LUBInclusiON.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-12ea9d21-913d-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00259904
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000329/80/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Sukcesywna dostawa środków czystości do klubów seniora i ośrodków wsparcia funkcjonujących w ramach realizacji projektu LUBInclusiON
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
„LUBInclusiON działania profilaktyczne i usamodzielniające w środowisku lokalnym oraz utworzenie nowych miejsc usług społecznych” [umowa nr 56.RPLU.11.02.00-06-0065/18-00 z dnia 27 czerwca 2018r.] jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego i budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-20202.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00059339/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-P-I.271.23.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres zamówienia obejmuje: 1. dostarczenie środków czystości, akcesoriów do sprzątania oraz
tekstyliów na potrzeby prowadzenia klubów seniora i ośrodków wsparcia funkcjonujących przy
Domach Pomocy Społecznej i Zespole Ośrodków Wsparcia w Lublinie tj.: 1.1. Klub seniora przy
DPS Kalina, ul. Kalinowszczyzna 84, Lublin; 1.2. Klub seniora przy DPS im. Matki Teresy z Kalkuty ul. Bartosza Głowackiego 26, Lublin; 1.3. Klub seniora przy Zespole Ośrodków Wsparcia
ul. Lwowska 28, Lublin; 1.4. Klub seniora przy DPS im. Św. Jana Pawła II, ul. Ametystowa 22,
Lublin; 1.5. Klub seniora przy DPS dla Osób Niepełnosprawnych Fizycznie; ul. Kosmonautów
78, Lublin; 1.6. Klub seniora przy DPS im. Wiktorii Michelisowej, ul. Archidiakońska 7, Lublin;
1.7.Klub seniora przy DPS Betania, Aleja Kraśnicka 223, Lublin; 1.8. Centrum Rozwoju i
Integracji Społecznej Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną , ul. Bartosza Głowackiego 26,
Lublin; 1.9. Ośrodek Wsparcia o charakterze Rodzinnych Domów Kalina, ul. Kalinowszczyzna
84; 1.10.Środowiskowy Ośrodek Wsparcia "Kalina"ul. Kalinowszczyzna 84, Lublin.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39830000-9 - Środki czyszczące
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
18424300-0 - Rękawice jednorazowe
18930000-7 - Worki i torby
19212000-5 - Tkaniny bawełniane
33711900-6 - Mydło
33760000-5 - Papier toaletowy, chusteczki higieniczne, ręczniki do rąk i serwety
33761000-2 - Papier toaletowy
39224000-8 - Miotły i szczotki i inne artykuły różnego rodzaju
39525800-6 - Ściereczki do czyszczenia
39811100-1 - Odświeżacze powietrza
39831000-6 - Preparaty piorące
39832000-3 - Produkty do zmywania naczyń
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wykonawcy nie wyrazili pisemnej zgody na przedłużenie terminu związania ofertą.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0
| 2026-05-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |