„Wykonanie robót budowlanych polegających na budowie Świerczewskiego centrum sportu i rekreacji przy ul. Buczka”
Poznańskie Inwestycje Miejskie Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00260006
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00260006/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-05-25 16:27
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-190d297f-d8fc-4066-a0c7-179dea0fd58c
- Identyfikator
- 7831711486
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00260006 z dnia 2026-05-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Wykonanie robót budowlanych polegających na budowie Świerczewskiego centrum sportu i rekreacji przy ul. Buczka”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Poznańskie Inwestycje Miejskie Sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 302689539
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: pl. Wiosny Ludów 2
1.5.2.) Miejscowość: Poznań
1.5.3.) Kod pocztowy: 61-831
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.5.7.) Numer telefonu: 519351454
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@pim.poznan.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pim.poznan.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-190d297f-d8fc-4066-a0c7-179dea0fd58c1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Wykonanie robót budowlanych polegających na budowie Świerczewskiego centrum sportu i rekreacji przy ul. Buczka”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-190d297f-d8fc-4066-a0c7-179dea0fd58c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00260006
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00144361/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.15 Świerczewskie centrum sportu i rekreacji przy ul. Buczka ROBOTY BUDOWLANE
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00155090
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: postępowanie nr PIM/03/26/ZP20/2025-423
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 5136962,28 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
SWZ:
5.1. Przedmiot zamówienia: „Wykonanie robót budowlanych polegających na budowie Świerczewskiego centrum sportu i rekreacji przy ul. Buczka” - postępowanie nr PIM/03/26/ZP20/2025-423.
5.2. Zakres zadania inwestycyjnego budowy Świerczewskiego centrum sportu i rekreacji przy ul. Buczka, obejmuje realizację projektu zagospodarowania terenu dot. budowy boisk sportowych, siłowni plenerowej wraz z drogami pieszymi i rowerowymi, ogrodzeniem, piłkochwytami oraz małą architektura na terenie sportowo – rekreacyjnym, opracowanego przez Landame Aneta Mikołajczyk, ul. Biegańskiego 51, 60-682 Poznań oraz GT Projekt Sp. z o.o. ul. Parkowa 4 w Swadzimiu.
5.3. Dokumentacja projektowa obejmuje m.in.:
1) wzmocnienie podłoża i posadowienia elementów konstrukcyjnych
2) budowę boisk do: piłki nożnej, badmintona, tenisa ziemnego, tenisa stołowego,
3) budowę ogrodzenia boisk oraz piłkochwytów,
4) montaż urządzeń siłowni zewnętrznej,
5) montaż stołu do tenisa stołowego,
6) budowę ścieżek pieszych i ścieżki rowerowej,
7) montaż elementów małej architektury: ławki, kosze, tablice informacyjne, stojaki rowerowe,
8) nasadzenia zieleni
Budowa obiektu sportowo – rekreacyjnego na obszarze nieruchomości (obr. Dębiec, dz. nr 2/1, 3/1 oraz cz. 4/1) oraz wykonanie decyzji Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska ws. usunięcia odpadów z nieruchomości przy ul. Buczka przez Miasto Poznań.
5.4. W ramach realizacji inwestycji niezbędne jest wykonanie usunięcia i utylizacji części odpadów znajdujących się na terenie planowanej inwestycji do głębokości 1 m p.p.t w obrębie planowanej budowy obiektów sportowo-rekreacyjnych zgodnie z wydaną Decyzją RDOŚ.
5.5. Obowiązkiem Wykonawcy będzie zapewnienie nadzoru geotechnicznego nad realizowanymi robotami..
5.6. Dodatkowe informacje dotyczące szczegółowego zakresu zamówienia zawarte zostały we wzorze umowy
– Załączniku nr 1 do SWZ oraz Załącznikach nr 2-3-4 do SWZ.
5.7. Zakres zamówienia obejmuje wykonanie robót budowlanych opisanych wg „Wspólnego słownika zamówień” (CPV):
45212200-8 Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6298032,95 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6699267,51 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 6298032,95 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: CT SPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 369445590
7.3.3) Ulica: ul. Tomasza Drobnika 43
7.3.4) Miejscowość: Poznań
7.3.5) Kod pocztowy: 60-693
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 6298032,95 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 190 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-05-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |