Rozbudowa dróg powiatowych nr 1509W i 4108W oraz przebudowa drogi powiatowej nr 1509W w Milęcinie, gm. Brwinów.

Powiat Pruszkowski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00260021
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00260021/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-05-25 16:42
Lokalizacja
Pruszków, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fab5e89f-1e3a-447f-ac68-ec3e9bae7c7c
Identyfikator
5342405501
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty na placu budowyRoboty budowlane w zakresie budowy linii komunikacyjnychRoboty budowlane

Wykonawcy

1 przyznane

"FAL-BRUK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAWarszawa, PL · lot 0
6 929 820 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00260021 z dnia 2026-05-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa dróg powiatowych nr 1509W i 4108W oraz przebudowa drogi powiatowej nr 1509W w Milęcinie, gm. Brwinów.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Pruszkowski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013267144

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Drzymały 30

1.5.2.) Miejscowość: Pruszków

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-800

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@powiat.pruszkow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://samorzad.gov.pl/web/powiat-pruszkowski

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1286664

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozbudowa dróg powiatowych nr 1509W i 4108W oraz przebudowa drogi powiatowej nr 1509W w Milęcinie, gm. Brwinów.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fab5e89f-1e3a-447f-ac68-ec3e9bae7c7c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00260021

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00040293/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.12 Rozbudowa dróg powiatowych nr 1509W i 4108W i przebudowa drogi powiatowej nr 1509W w Milęcinie.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00185736

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.7.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na rozbudowie dróg powiatowych nr 1509W i 4108W oraz przebudowa drogi powiatowej nr 1509W w Milęcinie, gm. Brwinów w podziale na zadania:
Zadanie 1: Rozbudowa drogi powiatowej nr 1509W wraz z budową ronda na skrzyżowaniu drogi powiatowej nr 1509W i drogi powiatowej nr 4108W w Milęcinie, gm. Brwinów;
Zadanie 1 jest współfinansowane ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.
Zadanie 2: Przebudowa drogi powiatowej nr 1509W na odcinku od skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 720 do mostu na rzece Rokitnicy w Milęcinie, gm. Brwinów.
Szczegółowy opis zamówienia znajduje się w załączniku nr A do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia oraz w Dokumentacji technicznej stanowiącej załącznik B dla zadania 1 i załącznik C dla zadania 2.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45113000-2 - Roboty na placu budowy

45231600-1 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii komunikacyjnych

45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6929820,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 9998710,59 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 6929820,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FAL-BRUK Sp. z o.o. Sp. K.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 521 052 74 20

7.3.3) Ulica: Sarabandy 42

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-868

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

roboty teletechniczne, roboty elektryczne

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 6929820,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 200 dni

2026-05-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane