Dostawa i montaż trzech agregatów prądotwórczych w Gminie Pniewy w ramach projektu „Cyberbezpieczny samorząd”.

GMINA PNIEWY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00260032
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00260032/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-05-25 17:05
Lokalizacja
Pniewy, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-eb91bb8a-39ee-4d10-86e3-00ff9b85af7e
Identyfikator
7972056581
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Jednostki prądotwórczeRoboty instalacyjne elektryczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00260032 z dnia 2026-05-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa i montaż trzech agregatów prądotwórczych w Gminie Pniewy w ramach projektu „Cyberbezpieczny samorząd”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PNIEWY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223876

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Pniewy

1.5.2.) Miejscowość: Pniewy

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-652

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL926 - Żyrardowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pniewy@pniewy.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pniewy.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.bip.pniewy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa i montaż trzech agregatów prądotwórczych w Gminie Pniewy w ramach projektu „Cyberbezpieczny samorząd”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-eb91bb8a-39ee-4d10-86e3-00ff9b85af7e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00260032

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00019455/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawa urządzeń i sprzętu komputerowego podnoszącego bezpieczeństwo informacji oraz szkoleń.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

program Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy (FERC)

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IN.271.16.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 226301,55 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa trzech agregatów prądotwórczych i montaż na terenie jednostek organizacyjnych w Gminie Pniewy.
Gmina Pniewy realizuje zamówienie w ramach funduszy europejskich oraz projektu Cyberbezpieczny Samorząd o numerze FERC.02.02-CS.01-001/23
W ramach realizacji zadania przewidziano dostawę trzech agregatów prądotwórczych i ich montaż na terenie Gminy Pniewy. Dostawa agregatów do miejsca uzgodnionego z Zamawiającym na terenie gminy Pniewy.
- Agregat o mocy 40 kVA (32 kW) dostarczony i zainstalowany na terenie Publicznej Szkoły Podstawowej w Jeziorze
- Agregat o mocy 40 kVA (32 kW) dostarczony i zainstalowany na terenie Publicznej Szkoły Podstawowej w Karolewie
- Agregat o mocy 65 kVA (52 kW) dostarczony i zainstalowany na terenie Publicznej Szkoły Podstawowej w Kruszewie

Przed złożeniem oferty Zamawiający zaleca odbycie przez wykonawcę wizji lokalnej w miejscach instalacji agregatów prądotwórczych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w załączniku nr 1a do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Powodem unieważnienia postępowania jest fakt, że oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia co wyczerpuje przesłankę unieważnienia z art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych.
2026-05-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy