Termomodernizacja budynków świetlic wiejskich w miejscowościach Jeżewo-Wesel oraz Krajkowo na terenie Gminy Raciąż.
GMINA RACIĄŻ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00260081
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00260081/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-05-25 18:36
- Lokalizacja
- Raciąż, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-00e0660b-0347-4079-9dbd-c76b6bcb3867
- Identyfikator
- 5671785545
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00260081 z dnia 2026-05-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynków świetlic wiejskich w miejscowościach Jeżewo-Wesel oraz Krajkowo na terenie Gminy Raciąż.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA RACIĄŻ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130378048
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Kilińskiego 2
1.5.2.) Miejscowość: Raciąż
1.5.3.) Kod pocztowy: 09-140
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@doradztwo-przetargi.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminaraciaz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminaraciaz.ezamawiajacy.pl/pn/gminaraciaz/demand/274061/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Termomodernizacja budynków świetlic wiejskich w miejscowościach Jeżewo-Wesel oraz Krajkowo na terenie Gminy Raciąż.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-00e0660b-0347-4079-9dbd-c76b6bcb3867
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00260081
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00032975/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Termomodernizacja budynków świetlic wiejskich w miejscowościach Jeżewo-Wesel oraz Krajkowo na terenie Gminy Raciąż
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Inwestycja finansowana w ramach Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027 dla interwencji I.13.1 LEADER/Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność (RLKS).2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00156659
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RRG.271.1.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana polegająca na Termomodernizacji budynków świetlic wiejskich w miejscowościach Jeżewo-Wesel oraz Krajkowo na terenie Gminy Raciąż.
Opis ogólny robót:
a) Termomodernizacja budynku świetlicy wiejskiej w miejscowości Krajkowo na terenie Gminy Raciąż. Zakres robót obejmuje termomodernizację ścian zewnętrznych budynku wraz z pracami towarzyszącymi niezbędnymi do jej wykonania. Budynek izolowany będzie płytami styropianowymi grubości 8cm – cokół, fundament oraz 10cm ściany parteru oraz szczyty budynku. Na ułożonym styropianie wykonany zostanie tynk systemowy na siatce a całość budynku zostanie pomalowana. Zamontowane zostaną nowe parapety, nowe zadaszenie nad wejściem. Metalowe drzwi na strych oraz do strażnicy OSP zostaną oczyszczone i malowane. Wykonana zostanie opaska z kostki betonowej wokół budynku.
b) Termomodernizacja budynku świetlicy wiejskiej w miejscowości Jeżewo - Wesel na terenie Gminy Raciąż. Zakres robót obejmuje termomodernizację ścian zewnętrznych budynku wraz z pracami towarzyszącymi niezbędnymi do jej wykonania. Budynek izolowany będzie płytami styropianowymi grubości 8cm – cokół, fundament oraz 10cm ściany parteru oraz szczyty budynku. Na ułożonym styropianie wykonany zostanie tynk systemowy na siatce a całość budynku zostanie pomalowana. Budynek posiada częściowo izolację termiczną. Ściany posiadające izolację termiczną zostaną tylko pomalowane. Zamontowane zostaną nowe parapety, wymienione metalowe skrzydła drzwi wejściowych. Wymienione zostaną rury spustowe oraz zamontowana jedna rura dodatkowa. Metalowe drzwi garażowe zostaną oczyszczone i malowane. Wykonana zostanie opaska z kostki betonowej wokół budynku.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 5 do SWZ – Dokumentacji technicznej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45443000-4 - Roboty elewacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 11
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 268767,69 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 509111,99 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 268767,69 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWO-HANDLOWEIKANKAPITAŃSKI ADAM SŁAWOMIR,NIEDZIAŁKOWSKI TOMASZ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5660014560
7.3.4) Miejscowość: Ciechanów
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 268767,69 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni
| 2026-05-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |