1. Przebudowa drogi gminnej nr 116110R Fredropol - Os. Młodowice - Kupiatycze w km 1+800 – 2+636 2. Przebudowa drogi gminnej na dz. nr ewid. 2056 i 2055/6 w Nowych Sadach w km 0+000 - 0+999

Gmina Fredropol

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00513323
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00513323/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-09-24 11:41
Lokalizacja
Fredropol, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-858298ad-be6b-11ed-8261-62cbbe4d0ca4
Identyfikator
7952307413
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie naprawy drógWymiana nawierzchni drogowejMateriały do układania nawierzchni drogowychRoboty w zakresie nawierzchni drógWykończenia nawierzchniRoboty w zakresie kształtowania dróg i autostradRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

Wykonawcy

2 przyznane

STANISŁAW DRAKPrzemyśl, PL · lot 0
650 984,51 PLN
STANISŁAW DRAKPrzemyśl, PL · lot 1
956 620,63 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00513323 z dnia 2024-09-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
1. Przebudowa drogi gminnej nr 116110R Fredropol - Os. Młodowice - Kupiatycze w km 1+800 – 2+636
2. Przebudowa drogi gminnej na dz. nr ewid. 2056 i 2055/6 w Nowych Sadach w km 0+000 - 0+999

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Fredropol

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900430

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Fredropol 15

1.5.2.) Miejscowość: Fredropol

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-734

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski

1.5.7.) Numer telefonu: 16 671 98 18

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@fredropol.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.fredropol.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/738173

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

1. Przebudowa drogi gminnej nr 116110R Fredropol - Os. Młodowice - Kupiatycze w km 1+800 – 2+636
2. Przebudowa drogi gminnej na dz. nr ewid. 2056 i 2055/6 w Nowych Sadach w km 0+000 - 0+999

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-858298ad-be6b-11ed-8261-62cbbe4d0ca4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00513323

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00076934/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Przebudowa drogi gminnej na dz. nr ew. 2056 i 2055/6 w Nowych Sadach w km 0+000 - 0+999.

1.1.3 Przebudowa drogi gminnej nr 116110R Fredropol - Os. Młodowice - Kupiatycze w km 1+800 - 2+636

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00128381

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: KI.271.2.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1600184,58 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie robót budowlanych polegających na Przebudowie drogi gminnej nr 116110R Fredropol - Os. Młodowice - Kupiatycze w km 1+800 – 2+636.

2. Lokalizacja i charakter inwestycji - Przedmiotem zadania jest przebudowa drogi gminnej w miejscowości Młodowice na odcinku 836 metrów bieżących. Droga położona jest na działce o numerze ewidencyjnym 1 obręb Młodowice, gmina Fredropol, powiat przemyski, województwo podkarpackie. Działka jest własnością Gminy Fredropol. Przebudowa została przewidziana na odcinku w km 1+800 – 2+636.
3. Opis stanu istniejącego - Droga ma swój początek w km 1+800 drogi gminnej nr ewid. dz. 1 obręb Młodowice zaś koniec na skrzyżowaniu z drogą powiatową nr ewid. dz. 68 obr. Młodowice. Częściowo stanowi drogę dojazdową do osiedla Młodowice oraz do pól, na pozostałym odcinku komunikuje dwie drogi powiatowe. Na odcinku objętym zamierzeniem, droga usytuowana jest w pasie drogowym, którego szerokość jest zmienna i wynosi od ok. 6 m do 9 m. W istniejącym pasie drogowym przewidzianym do przebudowy nawierzchnia z mieszanki mineralno asfaltowej w większości 4 m oraz pobocza z kruszywa łamanego i rowy przydrożne. W przekroju podłużnym droga posiada płaski przebieg. Na jezdni występują ubytki i spękania. Degradacja konstrukcji jezdni postępuje bardzo szybko. Procent i charakter zniszczeń kwalifikuje jezdnię do przebudowy, w celu poprawy nośności i komfortu jazdy oraz poprawę bezpieczeństwa ruchu.
4. Ogólny zakres robót obejmuje:
Mechaniczne czyszczenie nawierzchni drogowej
Skropienie nawierzchni drogowej asfaltem
Warstwa przeciwspękaniowa pod warstwy bitumiczne
Wyrównanie istniejącej podbudowy mieszanką mineralno – asfaltową
Nawierzchnie z mieszanek mineralno - bitumicznych asfaltowych o grubości 4 cm (warstwa wiążąca)
Nawierzchnie z mieszanek mineralno - bitumicznych asfaltowych o grubości 4 cm (warstwa ścieralna)
Mechaniczne ścinanie poboczy
Warstwa górna podbudowy z kruszyw łamanych
Oczyszczenie rowów z wyprofilowaniem dna i skarp

5. Szczegółowy zakres robót budowlanych został określony w, dokumentacji, STWIORB oraz zgłoszeniach robót budowlanych stanowiących załącznik nr 7 do SWZ oraz przedmiarach robót stanowiących załącznik nr 8 do SWZ.
6. Na Wykonawcy spoczywa obowiązek sporządzenia i dostarczenia Zamawiającemu kompletnych wymaganych protokołów i oświadczeń.
7. W przypadku gdy Zamawiający dokonał opisu przedmiotu zamówienia w dokumentacji będącej załącznikiem do SWZ przez wskazanie przykładowych nazw, znaków towarowych lub pochodzenia, dopuszcza się zastosowanie rozwiązań równoważnych opisywanym. Wszystkie wskazane z nazwy materiały i przyjęte technologie użyte w dokumentacji należy rozumieć jako określenie wymaganych parametrów technicznych lub standardów jakościowych.
8. Materiały równoważne muszą być w ofercie wymienione z nazwy, a ciężar udowodnienia, że posiadają parametry wymagane przez Zamawiającego leży po stronie Wykonawcy.
9. Użyte materiały muszą mieć aktualne dokumenty, dopuszczające do stosowania w budownictwie, zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami.
10. Wykonawca zapewni na swój koszt kompleksową obsługę geodezyjną budowy przez uprawnionego geodetę.
11. Wykonawca jest odpowiedzialny za szkody powstałe w trakcie realizacji robót wobec właścicieli posesji i nieruchomości, a także wobec innych osób trzecich oraz ponosi konsekwencje powstałe w wyniku nieterminowego ich usuwania.
12. Przedmiot umowy musi być wykonany w zakresie i zgodnie z dokumentacją projektową zadania, przedmiarem robót, dokumentacją postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, zgodnie z Ofertą Wykonawcy, zgodnie z zasadami wiedzy technicznej i obowiązującymi w Rzeczypospolitej Polskiej przepisami prawa powszechnie obowiązującego. Szczegółowy zakres robót budowlanych został określony między innymi w przedmiarach robót, stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ,
13. Wykonawca zobowiązuje się wykonać wszystkie opisane Dokumentacją projektową, Dokumentacją postępowania o udzielenie zamówienia publicznego roboty budowlane, niezbędne do realizacji przedmiotu Umowy.
14. Wykonawca zobowiązuje się wykonać roboty budowlane, które nie zostały wyszczególnione w przedmiarach robót, a są konieczne do realizacji przedmiotu Umowy zgodnie z Dokumentacją techniczną, Dokumentacją postępowania o udzielenie zamówienia publicznego.
15. Wykonanie robót budowlanych, które nie zostały wyszczególnione w przedmiarach robót, a które są konieczne do realizacji przedmiotu Umowy zgodnie z Dokumentacją postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, nie wymaga zawarcia odrębnej umowy.
16. Roboty budowlane nie ujęte niniejszą Umową, w szczególności nie ujęte Dokumentacją postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, które nie były możliwe do przewidzenia w chwili wszczęcia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, w wyniku którego doszło do zawarcia Umowy, a które są konieczne do realizacji przedmiotu Umowy, gdy z przyczyn technicznych lub gospodarczych oddzielenie wykonania tych robót od przedmiotu Umowy wymagałoby poniesienia niewspółmiernie wysokich kosztów lub wykonanie Umowy jest uzależnione od wykonania tych robót, Wykonawca zobowiązuje się wykonać w ramach zaproponowanego wynagrodzenia ryczałtowego.
17. Wykonawca zobowiązuje się do realizacji robót zamiennych w stosunku do robót budowlanych będących przedmiotem niniejszego postępowania, jeżeli ich wykonanie jest konieczne dla realizacji Umowy zgodnie z zasadami wiedzy technicznej, na zasadach określonych w niniejszej Umowie.
18. Inspektor nadzoru inwestorskiego, w związku z robotami budowlanymi, ma prawo wydawania Wykonawcy uzgodnionych z Zamawiającym poleceń, a Wykonawca jest zobowiązany do wykonania tych poleceń, w szczególności poprzez:
a. zmniejszenie lub zwiększenie ilości robót budowlanych na ilości dostosowane do potrzeb realizacji przedmiotu Umowy lub pominięcie poszczególnych robót budowlanych, opisanych w dokumentacji , jeżeli zmiana ta jest konieczna dla realizacji Umowy zgodnie z zasadami wiedzy technicznej i zmiana nie stanowi istotnego odstępstwa od projektu budowlanego,
b. zmianę kolejności wykonywania robót budowlanych, określonej Harmonogramem rzeczowym.
19. W przypadku, gdy rozliczenie zmienionego zakresu robót, o którym mowa w ust.14 nie będzie możliwe poprzez obmiar wykonanych robót budowlanych, w szczególności:
a. gdy roboty nie ujęte w przedmiarach robót, a ich wykonanie jest konieczne dla realizacji Umowy zgodnie z zasadami wiedzy technicznej,
b. lub w przypadku konieczności zaniechania robót budowlanych objętych Kosztorysem ofertowym, - wykonanie przez Wykonawcę zmienionego zakresu robót nastąpi na podstawie Protokołu konieczności.
20. Protokół konieczności jest sporządzany przez Kierownika budowy, akceptowany przez Zamawiającego i podpisywany przez: Kierownika budowy, Inspektora nadzoru inwestorskiego oraz Wykonawcę.
21. Dochodzenie roszczeń związanych z brakiem akceptacji przez Wykonawcę poleceń Inspektora nadzoru inwestorskiego, o których mowa w ust.15 protokołu konieczności, o którym mowa w ust. 16 i 17, nie zwalnia Wykonawcy z obowiązku realizacji odpowiednio: poleceń Inspektora nadzoru inwestorskiego lub postanowień Protokołu konieczności.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej

44113800-3 - Materiały do układania nawierzchni drogowych

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

44113810-6 - Wykończenia nawierzchni

45112730-1 - Roboty w zakresie kształtowania dróg i autostrad

4.5.5.) Wartość części: 717922,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie robót budowlanych polegających na Przebudowie drogi gminnej na dz. nr ewid. 2056 i 2055/6 w Nowych Sadach w km 0+000 - 0+999

2. Lokalizacja i charakter inwestycji - Przedmiotem zadania jest przebudowa drogi gminnej w Nowych Sadach na odcinku 999 metrów bieżących. Droga położona jest na działkach na dz. nr ewid. 2056 i 2055/6 obr. Nowe Sady, gmina Fredropol, powiat przemyski, województwo podkarpackie. Działka jest własnością Gminy Fredropol. Przebudowa została przewidziana na odcinku w km 0+000 - 0+999.
3. Opis stanu istniejącego - Droga ma swój początek na skrzyżowaniu z drogą asfaltową powiatową R Bircza – Granica Państwa nr ewid. dz. 2064 obręb Nowe Sady zaś koniec w km. 0+999. Stanowi drogę dojazdową do zabudowań oraz pól i lasu w miejscowości Nowe Sady. Na odcinku objętym zamierzeniem, droga usytuowana jest w pasie drogowym, którego szerokość jest zmienna i wynosi od ok. 5 m do 11 m. W istniejącym pasie drogowym przewidzianym do przebudowy nawierzchnia z kruszywa naturalnego w większości ok. 4 m i rowy przydrożne. W przekroju podłużnym droga posiada w większości spadek z nielicznymi wypłaszczeniami. Na jezdni występują ubytki kruszywa i przełomy. Degradacja konstrukcji jezdni postępuje bardzo szybko szczególnie po intensywnych opadach deszczu. Procent i charakter zniszczeń kwalifikuje jezdnię do przebudowy, w celu poprawy nośności i komfortu jazdy oraz poprawę bezpieczeństwa ruchu.
4. Ogólny zakres robót obejmuje:
Roboty przygotowawcze, usunięcie drzew i krzewów, karczowania
Wykopy
Podbudowy i stabilizacje cementem podłoża
Podbudowy z kruszywa łamanego
Nawierzchnie z mieszanek mineralno - bitumicznych asfaltowych o grubości 4 cm (warstwa wiążąca)
Nawierzchnie z mieszanek mineralno - bitumicznych asfaltowych o grubości 4 cm (warstwa ścieralna)
Mechaniczne ścinanie i wyrównanie poboczy
Warstwa górna podbudowy z kruszyw łamanych
Oczyszczenie rowów z wyprofilowaniem dna i skarp
5. Szczegółowy zakres robót budowlanych został określony w, dokumentacji, STWIORB oraz zgłoszeniach robót budowlanych stanowiących załącznik nr 7 do SWZ oraz przedmiarach robót stanowiących załącznik nr 8 do SWZ.
6. Na Wykonawcy spoczywa obowiązek sporządzenia i dostarczenia Zamawiającemu kompletnych wymaganych protokołów i oświadczeń.
7. W przypadku gdy Zamawiający dokonał opisu przedmiotu zamówienia w dokumentacji będącej załącznikiem do SWZ przez wskazanie przykładowych nazw, znaków towarowych lub pochodzenia, dopuszcza się zastosowanie rozwiązań równoważnych opisywanym. Wszystkie wskazane z nazwy materiały i przyjęte technologie użyte w dokumentacji należy rozumieć jako określenie wymaganych parametrów technicznych lub standardów jakościowych.
8. Materiały równoważne muszą być w ofercie wymienione z nazwy, a ciężar udowodnienia, że posiadają parametry wymagane przez Zamawiającego leży po stronie Wykonawcy.
9. Użyte materiały muszą mieć aktualne dokumenty, dopuszczające do stosowania w budownictwie, zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami.
10. Wykonawca zapewni na swój koszt kompleksową obsługę geodezyjną budowy przez uprawnionego geodetę.
11. Wykonawca jest odpowiedzialny za szkody powstałe w trakcie realizacji robót wobec właścicieli posesji i nieruchomości, a także wobec innych osób trzecich oraz ponosi konsekwencje powstałe w wyniku nieterminowego ich usuwania.
12. Przedmiot umowy musi być wykonany w zakresie i zgodnie z dokumentacją projektową zadania, przedmiarem robót, dokumentacją postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, zgodnie z Ofertą Wykonawcy, zgodnie z zasadami wiedzy technicznej i obowiązującymi w Rzeczypospolitej Polskiej przepisami prawa powszechnie obowiązującego. Szczegółowy zakres robót budowlanych został określony między innymi w przedmiarach robót, stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ,
13. Wykonawca zobowiązuje się wykonać wszystkie opisane Dokumentacją projektową, Dokumentacją postępowania o udzielenie zamówienia publicznego roboty budowlane, niezbędne do realizacji przedmiotu Umowy.
14. Wykonawca zobowiązuje się wykonać roboty budowlane, które nie zostały wyszczególnione w przedmiarach robót, a są konieczne do realizacji przedmiotu Umowy zgodnie z Dokumentacją techniczną, Dokumentacją postępowania o udzielenie zamówienia publicznego.
15. Wykonanie robót budowlanych, które nie zostały wyszczególnione w przedmiarach robót, a które są konieczne do realizacji przedmiotu Umowy zgodnie z Dokumentacją postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, nie wymaga zawarcia odrębnej umowy.
16. Roboty budowlane nie ujęte niniejszą Umową, w szczególności nie ujęte Dokumentacją postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, które nie były możliwe do przewidzenia w chwili wszczęcia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, w wyniku którego doszło do zawarcia Umowy, a które są konieczne do realizacji przedmiotu Umowy, gdy z przyczyn technicznych lub gospodarczych oddzielenie wykonania tych robót od przedmiotu Umowy wymagałoby poniesienia niewspółmiernie wysokich kosztów lub wykonanie Umowy jest uzależnione od wykonania tych robót, Wykonawca zobowiązuje się wykonać w ramach zaproponowanego wynagrodzenia ryczałtowego.
17. Wykonawca zobowiązuje się do realizacji robót zamiennych w stosunku do robót budowlanych będących przedmiotem niniejszego postępowania, jeżeli ich wykonanie jest konieczne dla realizacji Umowy zgodnie z zasadami wiedzy technicznej, na zasadach określonych w niniejszej Umowie.
18. Inspektor nadzoru inwestorskiego, w związku z robotami budowlanymi, ma prawo wydawania Wykonawcy uzgodnionych z Zamawiającym poleceń, a Wykonawca jest zobowiązany do wykonania tych poleceń, w szczególności poprzez:
a. zmniejszenie lub zwiększenie ilości robót budowlanych na ilości dostosowane do potrzeb realizacji przedmiotu Umowy lub pominięcie poszczególnych robót budowlanych, opisanych w dokumentacji , jeżeli zmiana ta jest konieczna dla realizacji Umowy zgodnie z zasadami wiedzy technicznej i zmiana nie stanowi istotnego odstępstwa od projektu budowlanego,
b. zmianę kolejności wykonywania robót budowlanych, określonej Harmonogramem rzeczowym.
19. W przypadku, gdy rozliczenie zmienionego zakresu robót, o którym mowa w ust.14 nie będzie możliwe poprzez obmiar wykonanych robót budowlanych, w szczególności:
a. gdy roboty nie ujęte w przedmiarach robót, a ich wykonanie jest konieczne dla realizacji Umowy zgodnie z zasadami wiedzy technicznej,
b. lub w przypadku konieczności zaniechania robót budowlanych objętych Kosztorysem ofertowym, - wykonanie przez Wykonawcę zmienionego zakresu robót nastąpi na podstawie Protokołu konieczności.
20. Protokół konieczności jest sporządzany przez Kierownika budowy, akceptowany przez Zamawiającego i podpisywany przez: Kierownika budowy, Inspektora nadzoru inwestorskiego oraz Wykonawcę.
21. Dochodzenie roszczeń związanych z brakiem akceptacji przez Wykonawcę poleceń Inspektora nadzoru inwestorskiego, o których mowa w ust.15 protokołu konieczności, o którym mowa w ust. 16 i 17, nie zwalnia Wykonawcy z obowiązku realizacji odpowiednio: poleceń Inspektora nadzoru inwestorskiego lub postanowień Protokołu konieczności.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej

44113800-3 - Materiały do układania nawierzchni drogowych

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

44113810-6 - Wykończenia nawierzchni

45112730-1 - Roboty w zakresie kształtowania dróg i autostrad

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

4.5.5.) Wartość części: 1183372,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 650984,51 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 753464,29 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 650984,51 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Transportowe Roboty Ziemne Drak Stanisław

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 795-104-48-97

7.3.3) Ulica: Ul. Hubala 10

7.3.4) Miejscowość: Przemyśl

7.3.5) Kod pocztowy: 37-700

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-04-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 650984,51 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 956620,63 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1205449,29 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 956620,63 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Transportowe Roboty Ziemne Drak Stanisław

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 795-104-48-97

7.3.3) Ulica: Ul. Hubala 10

7.3.4) Miejscowość: Przemyśl

7.3.5) Kod pocztowy: 37-700

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-04-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 956620,63 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

2024-09-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane