Transformacja cyfrowa „Szpitala Powiatowego we Wrześni” Sp. z o.o. w restrukturyzacji 2
"Szpital Powiatowy we Wrześni" Sp. z o.o. w restrukturyzacji
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00260485
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00260485/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-05-26 09:18
- Lokalizacja
- Września, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9662e711-125e-4073-9830-e2d87b28e211
- Identyfikator
- 7891692746
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia sieciowePakiety oprogramowania do różnych operacji sieciowychUsługi w zakresie oprogramowaniaUrządzenia do przechowywania i odczytu danychNośniki do przechowywania
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00260485 z dnia 2026-05-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Transformacja cyfrowa „Szpitala Powiatowego we Wrześni” Sp. z o.o. w restrukturyzacji 2
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: "Szpital Powiatowy we Wrześni" Sp. z o.o. w restrukturyzacji
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 300706140
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Słowackiego 2
1.5.2.) Miejscowość: Września
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-300
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@szpitalwrzesnia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpitalwrzesnia.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/szpital_wrzesnia1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Transformacja cyfrowa „Szpitala Powiatowego we Wrześni” Sp. z o.o. w restrukturyzacji 22.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9662e711-125e-4073-9830-e2d87b28e211
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00260485
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00242105
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DAI-381-8/26
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
„Transformacja cyfrowa „Szpitala Powiatowego we Wrześni” Sp. z o.o. w restrukturyzacji” 2 w szacowanej ilości, asortymencie i o parametrach określonych w Załączniku nr 3 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 32420000-3 - Urządzenia sieciowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
48219000-6 - Pakiety oprogramowania do różnych operacji sieciowych
72260000-5 - Usługi w zakresie oprogramowania
30233000-1 - Urządzenia do przechowywania i odczytu danych
30234000-8 - Nośniki do przechowywania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie złożono żadnej oferty.| 2026-05-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |