Budowa wyniesionego lądowiska dla śmigłowców LPR przy Szpitalnym Oddziale Ratunkowym (SOR)
Mazowiecki Szpital Wojewódzki mi. św. Jana Pawła II w Siedlcach Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00260549
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00260549/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-05-26 09:34
- Lokalizacja
- Siedlce, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-20ab45f4-8ce3-4518-9ac9-0e2385ee0f24
- Identyfikator
- 8212577607
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00260549 z dnia 2026-05-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa wyniesionego lądowiska dla śmigłowców LPR przy Szpitalnym Oddziale Ratunkowym (SOR)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Mazowiecki Szpital Wojewódzki mi. św. Jana Pawła II w Siedlcach Sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 141944750
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Poniatowskiego 26
1.5.2.) Miejscowość: Siedlce
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-110
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ozp@szpital.siedlce.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: szpital.siedlce.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://szpitalsiedlce.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
spółka z o.o.
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa wyniesionego lądowiska dla śmigłowców LPR przy Szpitalnym Oddziale Ratunkowym (SOR)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-20ab45f4-8ce3-4518-9ac9-0e2385ee0f24
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00260549
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00185502
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: FZP.2810.51.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
2. Na przedmiot niniejszego postępowania, składają się w szczególności:
1) sporządzenie wszystkich analiz, badań, ekspertyz niezbędnych do zaprojektowania i realizacji inwestycji,
2) wykonanie dokumentacji projektowej, w tym m.in.:
a) szczegółowej kompleksowej, wielobranżowej inwentaryzacji obiektów,
b) ekspertyzy technicznej oraz oceny stanu technicznego,
c) wielobranżowego projektu koncepcyjnego,
d) wielobranżowego projektu budowlanego do złożenia wniosku o pozwolenie na budowę;
e) wielobranżowego projektu wykonawczego,
f) ewentualnych niezbędnych projektów zamiennych;
g) uzyskanie w imieniu Zamawiającego wszelkich zatwierdzeń, odstępstw od warunków technicznych, przepisów, opinii, zezwoleń;
h) uzyskanie w imieniu Zamawiającego prawomocnego pozwolenia na budowę, odstępstw od warunków technicznych,
i) opracowanie przedmiarów robót, kosztorysów inwestorskich,
j) opracowanie specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót,
k) opracowanie harmonogramu rzeczowo-finansowego;
l) dokumentacja fotograficzna z postępu robót;
m) opracowanie dokumentacji powykonawczej;
n) wykonanie instrukcji dla obiektu i zamontowanych urządzeń;
3) pełnienie nadzoru autorskiego;
4) wykonanie wszystkich robót budowlanych wynikających z dokumentacji projektowej oraz niezbędnych do uzyskania pozwolenia na użytkowanie;
5) wyposażenie lądowiska w urządzenia wskazane w PFU;
6) uzyskanie oraz sporządzenie wszelkich dokumentów i spełnienie wszelkich wymogów w trybie przekazania obiektu do użytkowania wraz z uzyskaniem w imieniu Zamawiającego wszelkich niezbędnych do rozpoczęcia użytkowania decyzji;
a) opracowanie Instrukcji Operacyjnej Lądowiska wraz z załącznikami,
b) sporządzenie wniosku o wydanie opinii instytucji zapewniającej służby ruchu lotniczego oraz uzyskanie pozytywnej opinii Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej,
c) uzyskanie potwierdzenia z działu operacji lotniczych Lotniczego Pogotowia Ratunkowego o wpisaniu lądowiska do Instrukcji Operacyjnej Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w jej części „C”,
d) przeprowadzenie postępowania administracyjnego przed Prezesem Urzędu Lotnictwa Cywilnego o wpisie lądowiska do ewidencji lądowisk;
7) przeszkolenie personelu w zakresie użytkowania zamontowanych urządzeń;
8) wykonanie obowiązków wynikających z rękojmi i gwarancji.
9) wykonanie ekspertyzy stanu ochrony przeciwpożarowej w zakresie niezbędnym do wykonania przedmiotu umowy, Szczegółowy zakres prac projektowych określa Program Funkcjonalno-Użytkowy stanowiący załącznik nr 2 do SWZ, a opracowana dokumentacja projektowa musi być z nim zgodna.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający unieważnia postępowanie, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 11800000 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 18277777 PLN
| 2026-05-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |