Realizacja robót budowlanych polegających na budowie zbiornika wody rezerwowej dla Wojewódzkiego Szpitala Zdrowia Psychicznego im. dr Józefa Bednarza w Świeciu w systemie „zaprojektuj i wybuduj”

Wojewódzki Szpital Zdrowia Psychicznego im. dr. Józefa Bednarza w Świeciu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00260684
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00260684/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-05-26 10:04
Lokalizacja
Świecie, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4f5ad292-6d06-4d8b-a16f-a6482820ef94
Identyfikator
5591699097
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie rurociągów do przesyłu wodyRoboty budowlane w zakresie wysoko umieszczonych zbiorników wody pitnejRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty instalacyjne hydrauliczneRoboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnychRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychInne instalacje elektryczneRoboty remontowe i renowacyjneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznychMontaż i wznoszenie gotowych konstrukcjiRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty instalacyjne w budynkachRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Wykonawcy

1 przyznane

'ENVIROTECH' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL · lot 0
1 213 714,8 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00260684 z dnia 2026-05-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Realizacja robót budowlanych polegających na budowie zbiornika wody rezerwowej dla Wojewódzkiego Szpitala Zdrowia Psychicznego
im. dr Józefa Bednarza w Świeciu w systemie „zaprojektuj i wybuduj”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Szpital Zdrowia Psychicznego im. dr. Józefa Bednarza w Świeciu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000291523

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Sądowa

1.5.2.) Miejscowość: Świecie

1.5.3.) Kod pocztowy: 86-100

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL618 - Świecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@szpital-swiecie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.szpital-psychiatryczny.swiecie.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://szpital-psychiatryczny-swiecie.ezamawiajacy.pl/pn/SPSWIECIE/demand/277466/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Realizacja robót budowlanych polegających na budowie zbiornika wody rezerwowej dla Wojewódzkiego Szpitala Zdrowia Psychicznego
im. dr Józefa Bednarza w Świeciu w systemie „zaprojektuj i wybuduj”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4f5ad292-6d06-4d8b-a16f-a6482820ef94

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00260684

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00177560/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Zaprojektowanie i wykonanie w formule „zaprojektuj i wybuduj” zbiornika wody rezerwowej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00179924

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: V.271.6.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej oraz realizacja robót budowlanych polegających na realizacji systemu zbiornika wody rezerwowej (wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi) dla Wojewódzkiego Szpitala Zdrowia Psychicznego im. dr. Józefa Bednarza w Świeciu. Roboty budowlane będą prowadzone w systemie zaprojektuj i wybuduj. Zamawiający przewiduje realizację zamówienia w zakresie:
1) polegający na opracowaniu dokumentacji projektowej i uzyskaniu prawomocnego pozwolenia na budowę (faza I „zaprojektuj”);
2) polegający na wykonaniu przewidzianych opracowaną dokumentacją robót budowlanych (faza II „wybuduj”);
3) polegający na przeprowadzeniu prób, płukania i dezynfekcji instalacji, rozruchu technologicznego systemu, uzyskaniu wymaganych odbiorów oraz przekazaniu instalacji do użytkowania (faza III „uruchom”).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45232150-8 - Roboty w zakresie rurociągów do przesyłu wody

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45232154-6 - Roboty budowlane w zakresie wysoko umieszczonych zbiorników wody pitnej

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45317000-2 - Inne instalacje elektryczne

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1213714,80 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1213714,80 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1213714,80 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Envirotech Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7810040816

7.3.4) Miejscowość: Poznań

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1213714,80 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 188 dni

2026-05-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane