Rozbudowa siedziby KP PSP Zwoleń II etap

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Zwoleniu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00260866
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00260866/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-05-26 10:46
Lokalizacja
Zwoleń, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b356de09-4aad-40fb-82f5-934e9952bd6f
Identyfikator
8111525483
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty instalacyjne w budynkachRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

Wykonawcy

1 przyznane

DARIUSZ ŻAKRadom, PL · lot 0
3 996 872,59 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00260866 z dnia 2026-05-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa siedziby KP PSP Zwoleń II etap

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Zwoleniu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670229620

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Lubelska, 6

1.5.2.) Miejscowość: Zwoleń

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-700

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zwolen@mazowsze.straz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/kppsp-zwolen

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/straz

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozbudowa siedziby KP PSP Zwoleń II etap

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b356de09-4aad-40fb-82f5-934e9952bd6f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00260866

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00094145/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 "Rozbudowa siedziby KP PSP Zwoleń" - II etap

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00139007

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PT.2370.1.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie II etapu robót budowlanych wraz z przygotowaniem przez Wykonawcę dokumentacji niezbędnej do uzyskania pozwolenia na użytkowanie w ramach zadania pn. „Rozbudowa siedziby KP PSP Zwoleń” - II etap. W celu ustalenia dokładnego zakresu wymaganych prac, materiałów i urządzeń wymagana jest dla Wykonawców wizja lokalna na obiekcie na etapie kalkulowania kosztów oferty. Wynagrodzenie Wykonawcy ustala się jako ryczałtowe. Udostępnione przez Zamawiającego przedmiary należy traktować jako pomocnicze przy kalkulowaniu wartości urządzeń, materiałów i prac. Przedmiary nie mogą stanowić podstawy do rozliczeń z Zamawiającym w zakresie ilości i wartości materiałów, urządzeń i prac. Obiekt ma być wyposażony zgodnie z dokumentacją projektową oraz przedmiarami, obowiązującymi przepisami techniczno-budowlanymi, wiedzą techniczną i kompletny z punktu widzenia celu, któremu ma służyć.

Zakres prac do wykonania w zakresie ogólnym jest opisany w SWZ tj. ROZDZIALE IV : OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia stanowi dokumentacja projektowa - załącznik nr 10 do SWZ.
Załączone do SWZ przedmiary robót stanowiące załącznik 9 do SWZ – stanowią dokument pomocniczy dla Wykonawcy celem wyceny i określenia zakresu robót. Wykonawca po zapoznaniu się z dokumentacją projektową i przedmiarami robót oraz dokonaniu wizji lokalnej obiektu, zobowiązany jest do ustalenia zakresu robót niezbędnych do osiągnięcia rezultatu.
Wykonawca przedstawi Zamawiającemu do akceptacji harmonogram rzeczowo – finansowy po podpisaniu umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3996872,59 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3996872,59 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3996872,59 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Korporacja Budowlana Darco Dariusz Żak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9481316588

7.3.3) Ulica: Garbarska 53

7.3.4) Miejscowość: Radom

7.3.5) Kod pocztowy: 26-600

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3996872,59 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-11-30
2026-05-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane