Świadczenie usług indywidualnych zajęć wspomagających sprawność ruchową w ramach projektu pn. ,,Utworzenie CUS w Gminie Kargowa”

CENTRUM USŁUG SPOŁECZNYCH W KARGOWEJ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00261544
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00261544/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-05-26 13:09
Lokalizacja
Kargowa, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3f147d25-fc12-47ed-bd0b-f52c1ee32c89
Identyfikator
9231450759
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi rehabilitacyjneUsługi fizjoterapii

Wykonawcy

1 przyznane

BOŻENA ADAMCZYKSulechów, PL · lot 0
420 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00261544 z dnia 2026-05-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług indywidualnych zajęć wspomagających sprawność ruchową w ramach projektu pn. ,,Utworzenie CUS w Gminie Kargowa”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: CENTRUM USŁUG SPOŁECZNYCH W KARGOWEJ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970779647

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 33

1.5.2.) Miejscowość: Kargowa

1.5.3.) Kod pocztowy: 66-120

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski

1.5.7.) Numer telefonu: 683525131

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: poczta@opskargowa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.opskargowa.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3f147d25-fc12-47ed-bd0b-f52c1ee32c89

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Świadczenie usług indywidualnych zajęć wspomagających sprawność ruchową w ramach projektu pn. ,,Utworzenie CUS w Gminie Kargowa”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3f147d25-fc12-47ed-bd0b-f52c1ee32c89

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00261544

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00157518/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Świadczenie usług indywidualnych zajęć wspomagających sprawność ruchową w ramach projektu pn. ,,Utworzenie CUS w Gminie Kargowa”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt pn. „Utworzenie CUS w Gminie Kargowa” współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Lubuskiego 2021-2027 Priorytet 6. Fundusze Europejskie na wsparcie obywateli Działania 6.13 Usługi społeczne i zdrowotne.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00180959

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OPS.252.1.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 240240,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje świadczenie usług indywidualnych zajęć wspomagających sprawność ruchową. Zajęcia mają na celu poprawę sprawności fizycznej osób starszych i z niepełnosprawnościami. Indywidualna forma wsparcia ma pozwolić na dostosowanie ćwiczeń do potrzeb uczestnika i zapewnienie ciągłości rehabilitacji w środowisku lokalnym. Uczestnikami zajęć będzie 20 mieszkańców Gminy Kargowa korzystających z pomocy społecznej – osoby starsze i osoby z niepełnosprawnościami. Łączny wymiar godzinowy świadczenia usługi w okresie realizacji zamówienia wynosi 1 680 godzin.

4.5.3.) Główny kod CPV: 85312500-4 - Usługi rehabilitacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85142100-7 - Usługi fizjoterapii

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 341409,60 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 420000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 420000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Centrum Medyczne mgr Bożena Adamczyk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 9271261131

7.3.3) Ulica: Al. Niepodległości 15

7.3.4) Miejscowość: Sulechów

7.3.5) Kod pocztowy: 66-100

7.3.6.) Województwo: lubuskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 420000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 21 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-05-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi