Remont ogrodzenia zewnętrznego ul. Topolowa 11 m. Dolaszewo
14 Wojskowy Oddział Gospodarczy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00513459
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00513459/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-24 12:08
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c9b2c6f8-3776-11ef-880f-0e435a8a43bc
- Identyfikator
- 7792404661
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00513459 z dnia 2024-09-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont ogrodzenia zewnętrznego ul. Topolowa 11 m. Dolaszewo
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: 14 Wojskowy Oddział Gospodarczy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 302067654
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Bukowska 34
1.5.2.) Miejscowość: Poznań
1.5.3.) Kod pocztowy: 60-811
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.5.7.) Numer telefonu: 261 574 802
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 14wog.zamowienia@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.14wog.wp.mil.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/14wog1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Jednostka Wojskowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont ogrodzenia zewnętrznego ul. Topolowa 11 m. Dolaszewo2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c9b2c6f8-3776-11ef-880f-0e435a8a43bc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00513459
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00083913/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.12 Remont płotu w m. Dolaszewo
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00389338
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 29/z/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1573397,80 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót remontowo – budowlanych w czynnym obiekcie wojskowym w zakresie ogrodzenia zewnętrznego terenu obiektu koszarowego ul. Topolowa 11 w m. Dolaszewo.
2. Zakres robót:
- Roboty przygotowawcze (wykaszanie chwastów, roboty pomiarowe, kopanie rowów pod fundament ogrodzenia)
- Roboty rozbiórkowe (rozebranie ogrodzenia z drutu kolczastego, rozebranie konstrukcji bram stalowych, wywiezienie gruzu, przygotowanie ogrodzenia tymczasowego)
- Roboty budowlane (budowa fundamentów i murków, montaż urządzeń do zapór drogowych i sygnalizacji przejazdowej, montaż furtki, montaż bramy dwuskrzydłowej, montaż bramy dwuskrzydłowej ewakuacyjnej, przymocowanie tablic informacyjnych)
- Roboty elektryczne - brama wjazdowa (instalacja elektryczna bramy wjazdowej, montaż listew elektroinstalacyjnych , ręczne kopanie rowów dla kabli, ułożenie rur osłonowych, montaż urządzeń łączności)
- Roboty drogowe i chodnikowe ( rozebranie chodników, wysepek przystankowych i przejść dla pieszych, rozebranie krawężników, wykonanie obrzeża betonowego i chodników betonowych, regulacja pionowa studzienek dla kratek ściekowych ulicznych i dla włazów kanałowych)
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i zakres robót zawierają: Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót (STWiOR), kosztorysy (ślepe) oraz wzór umowy – stanowiące załączniki do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
45421148-3 - Instalowanie bram
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Działając na podst. art. 255 ust. 7 w związku z art. 263 ustawy zamawiający unieważnia postępowanie, Wykonawca, którego oferta została wybrana uchyla się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego, a cena kolejnej najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na ww zadanie.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1956911,28 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2451802,96 PLN
| 2024-09-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |