Rozbudowa garażu OSP Łosice

Miasto i Gmina Łosice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00262085
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00262085/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-05-26 14:50
Lokalizacja
Łosice, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-af9a33f8-19d1-4919-b4dd-a448b2b71cfd
Identyfikator
4960249189
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

Wykonawcy

1 przyznane

TRADBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBiała Podlaska, PL · lot 0
396 451,16 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00262085 z dnia 2026-05-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa garażu OSP Łosice

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto i Gmina Łosice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030237405

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Marszałka Józefa Piłsudskiego nr 6

1.5.2.) Miejscowość: Łosice

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-200

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminalosice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.gminalosice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gminalosice.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozbudowa garażu OSP Łosice

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-af9a33f8-19d1-4919-b4dd-a448b2b71cfd

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00262085

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00060155/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Rozbudowa garażu OSP Łosice

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00213369

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GPK.271.3.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 322318,02 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa strażnicy Ochotniczej Straży Pożarnej w Łosicach o garaż wraz z niezbędną infrastrukturą towarzyszącą, na działce o nr ewid. 1064/6, położonej w Łosicach, przy ul. Handlowej 7, gm. Łosice, powiat łosicki.
Zakres robót obejmuje w szczególności:
– Roboty rozbiórkowe – obejmujące wykucie bruzd poziomych i otworów w ścianach, rozbiórkę izolacji cieplnej ze styropianu, utylizację odpadów budowlanych oraz wywóz gruzu na odległość określoną w przedmiarze.
– Roboty ziemne – obejmujące usunięcie warstwy urodzajnej (humusu), wykonywanie wykopów przy użyciu koparek i spycharek, transport urobku, zasypywanie wykopów oraz zagęszczenie nasypów zgodnie z kategorią gruntu.
– Fundamenty – obejmujące wykonanie podkładów betonowych, stóp i ław fundamentowych, słupów żelbetowych, montaż zbrojenia, wykonanie izolacji przeciwwilgociowych i cieplnych oraz fundamentów z bloczków betonowych.
– Ściany nadziemia – obejmujące wznoszenie ścian z bloczków betonu komórkowego, montaż słupów żelbetowych, belek i podciągów, belki stalowe z osiatkowaniem, przygotowanie i montaż zbrojenia elementów budynków i budowli.
– Stropy typu TERIVA – obejmujące wykonanie stropów gęstożebrowych typu TERIVA wraz z wieńcami monolitycznymi, dodatkowe belki rozdzielcze, mocowanie uchwytów i kotew, przygotowanie i montaż zbrojenia zgodnie z dokumentacją projektową.
– Podłoża i posadzki – obejmujące wykonanie podkładów z materiałów sypkich, izolacji podposadzkowych, posadzek przemysłowych wraz ze zbrojeniem rozproszonym.
– Tynki wewnętrzne – obejmujące wykonanie tynków ręcznych kategorii III na ścianach, stropach, słupach i podciągach.
– Malowanie ścian i sufitów – obejmujące gruntowanie podłoża, dwukrotne malowanie farbami emulsyjnymi powierzchni wewnętrznych.
– Docieplenie ścian – obejmujące przygotowanie podłoża, wykonanie ocieplenia ścian budynków płytami styropianowymi systemu typu STOPTER, montaż listwy cokołowej, narożników ochronnych i wykonanie wyprawy elewacyjnej.
– Izolacja stropu – obejmująca ułożenie izolacji przeciwwilgociowych i cieplnych oraz izolacji dźwiękowej z wełny mineralnej.
– Więźba dachowa – obejmująca wykonanie podwalin, słupów, krokwi, ołacenia połaci dachowych, ułożenie folii wstępnego krycia oraz montaż kontrłat.
– Pokrycie dachu – obejmujące montaż blachy powlekanej trapezowej wraz z pasami nadrynnowymi, okapami, wiatrownicami, obróbkami blacharskimi, podbitką dachową, systemem rynnowym wraz z rurami spustowymi.
– Opaska wokół budynku – obejmująca wykonanie mechaniczne koryta, warstwy odsączające, rowków pod krawężniki, ław betonowych, obrzeży oraz nawierzchni z kostki brukowej betonowej.
Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia zawarty jest w następujących dokumentach stanowiących załączniki do niniejszej specyfikacji warunków zamówienia:

• Przedmiar robót– załącznik nr 7 do SWZ;
• Projekt budowlany – załącznik nr 8 do SWZ;
• Projekt techniczny – załącznik nr 9 do SWZ;
• Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych - załącznik nr 10 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 396451,16 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 401394,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 396451,16 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TRADBUD Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5370020262

7.3.3) Ulica: Sidorska

7.3.4) Miejscowość: Biała Podlaska

7.3.5) Kod pocztowy: 21-500

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 396451,16 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 150 dni

2026-05-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane