Opracowanie dokumentacji projektowej wykonania chodnika przy drodze wojewódzkiej nr 650 w Grabowie

Gmina Gołdap

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00262160
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00262160/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-05-26 15:09
Lokalizacja
Gołdap, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a9e94e12-2d42-4f7b-844c-96b17716c210
Identyfikator
8471587061
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaNadzór nad projektem i dokumentacją

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00262160 z dnia 2026-05-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowej wykonania chodnika przy drodze wojewódzkiej nr 650 w Grabowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Gołdap

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790671231

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Zwycięstwa 14

1.5.2.) Miejscowość: Gołdap

1.5.3.) Kod pocztowy: 19-500

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL623 - Ełcki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pom@goldap.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.goldap.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a9e94e12-2d42-4f7b-844c-96b17716c210

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie dokumentacji projektowej wykonania chodnika przy drodze wojewódzkiej nr 650 w Grabowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a9e94e12-2d42-4f7b-844c-96b17716c210

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00262160

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00060087/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.15 Dokumentacja projektowa wykonania chodnika przy drodze wojewódzkiej w Grabowie (DW 650)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00229684

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-WGK.271.10.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 79390,25 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej niezbędnej do realizacji inwestycji polegającej na budowie chodnika w ciągu drogi wojewódzkiej nr 650 w miejscowości Grabowo( dz. nr geod. 195 ob. Grabowo oraz 149 ob. Jeziorki)od zjazdu z DW 650 na drogę gminną na dz. nr geod. 152 ob. Jeziorki do zjazdu na drogę powiatową nr 1970N. W ramach zadania Wykonawca zobowiązuje się zaprojektować chodnik jednostronny o szer. min 1,5m w granicach geod. ww. działek oraz zapewnić odpowiednie odwodnienie drogi. Długość projektowanego chodnika wynosi ok. 660 m. Szerokość jezdni wynosi 6,0 m, szerokość pasa drogowego przedmiotowych działek waha się od 12,5 m do 38 m. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany w SWZ oraz w załączniku nr 13 do SWZ. Zakres zamówienia został przedstawiony w załączniku graficznym do SWZ - załącznik nr 12 - Mapa z lokalizacją chodnika (wstępna ustalona koncepcja).

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferta z najniższą ceną w wysokości 74 000,00 zł brutto, przewyższa kwotę jaką Zamawiający może przeznaczyć na finansowanie zamówienia tj.: kwotę 50 000,00 zł.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2026-05-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi