Cyfryzacja sali Klubokawiarnia NOT w CKiS w Koninie i Modernizacja CKiS - Kina Oskard w Koninie - zakup nagłośnienia, TMS i windy do projektora
Centrum Kultury i Sztuki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00513472
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00513472/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-09-24 12:13
- Lokalizacja
- Konin, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-afe780cb-bc16-4419-a572-f994bb10c980
- Identyfikator
- 6651667547
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00513472 z dnia 2024-09-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Cyfryzacja sali Klubokawiarnia NOT w CKiS w Koninie i Modernizacja CKiS - Kina Oskard w Koninie - zakup nagłośnienia, TMS i windy do projektora
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Kultury i Sztuki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311104032
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Okólna 47A
1.5.2.) Miejscowość: Konin
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-510
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.7.) Numer telefonu: 632436350
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: m.wojciechowska@ckis.konin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ckis.konin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-afe780cb-bc16-4419-a572-f994bb10c9801.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Instytucja Kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Cyfryzacja sali Klubokawiarnia NOT w CKiS w Koninie i Modernizacja CKiS - Kina Oskard w Koninie - zakup nagłośnienia, TMS i windy do projektora2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-afe780cb-bc16-4419-a572-f994bb10c980
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00513472
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00548383/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Cyfryzacja sali Klubokawiarnia NOT w CKiS w Koninie i Modernizacja CKiS - Kina Oskard w Koninie - zakup nagłośnienia, TMS i windy do projektora
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00485107
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DA.392-5-2/24
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem umowy jest Cyfryzacja sali Klubokawiarnia NOT w CKiS w Koninie i Modernizacja CKiS - Kina Oskard w Koninie - zakup nagłośnienia, TMS i windy do projektora
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z parametrami technicznymi zawarty jest w SWZ część V
4.5.3.) Główny kod CPV: 38652000-0 - Projektory filmowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
48820000-2 - Serwery
30230000-0 - Sprzęt związany z komputerami
51000000-9 - Usługi instalowania (z wyjątkiem oprogramowania komputerowego)
38600000-1 - Przyrządy optyczne
48900000-7 - Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe
80511000-9 - Usługi szkolenia personelu
32342400-6 - Sprzęt nagłaśniający
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena złożonej w postępowaniu oferty przewyższa kwotę którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia a zamawiający nie może zwiększyć do tej kwoty do ceny ofert.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1053556,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1053556,50 PLN
| 2024-09-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |