Usługi medyczne

INSTYTUT GEOFIZYKI POLSKIEJ AKADEMII NAUK

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00262234
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00262234/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-05-26 15:40
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3b10c74d-106c-47ed-9738-bd752e8cdf36
Identyfikator
5250008560
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi ochrony zdrowiaOgólne usługi lekarskieSpecjalistyczne usługi medyczne

Wykonawcy

1 przyznane

CENTRUM MEDYCZNE ENEL-MED SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL · lot 0
720 432 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00262234 z dnia 2026-05-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługi medyczne

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: INSTYTUT GEOFIZYKI POLSKIEJ AKADEMII NAUK

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000325908

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Księcia Janusza 64

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 01-452

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@igf.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.igf.edu.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3b10c74d-106c-47ed-9738-bd752e8cdf36

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - Polska Akademia Nauk i tworzone przez nią jednostki organizacyjne

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Działalność naukowo-badawcza w zakresie nauk geofizycznych

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługi medyczne

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3b10c74d-106c-47ed-9738-bd752e8cdf36

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00262234

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00614778/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.5 Usługi z zakresu medycyny pracy wraz z pakietem medycznym dla pracowników IGF PAN oraz pakietem medycznym dla członków ich rodzin na okres 48 miesięcy.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00202605

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ALZ.25.8.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1240290 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług z zakresu medycyny pracy wraz z pakietem medycznym dla pracowników Instytutu Geofizyki Polskiej Akademii Nauk w Warszawie, Grójcu, Krakowie, Raciborzu, Wałbrzychu i Helu wraz z pakietem medycznym dla członków ich rodzin przez okres 48 miesięcy, obejmujące wykonywanie świadczeń zdrowotnych, o których mowa w art. 2 ust. 1 pkt. 10 ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 r. o działalności leczniczej (t.j. Dz. U. z 2026 r. poz. 156) w następujących zakresach:
1) opieka medyczna w zakresie medycyny pracy pracownika - dla ok. 192 pracowników Instytutu Geofizyki PAN,
2) podstawowa opieka medyczna pracownika - dla ok. 97 pracowników Instytutu Geofizyki PAN;
3) dodatkowa opieka medyczna pracownika - dla ok. 52 pracowników Instytutu Geofizyki PAN;
4) opieka medyczna jednego członka rodzin lub partnerów życiowych – dla ok. 20 pracowników Instytutu Geofizyki PAN.
5) opieka medyczna dwóch lub więcej członków rodzin i/lub partnerów życiowych – dla ok. 12 pracowników Instytutu Geofizyki PAN.

4.5.3.) Główny kod CPV: 85100000-0 - Usługi ochrony zdrowia

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85121100-4 - Ogólne usługi lekarskie

85121200-5 - Specjalistyczne usługi medyczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 720432,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1974303,36 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 720432,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: CENTRUM MEDYCZNE ENEL-MED S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 140802685

7.3.3) Ulica: Słomińskiego 19 lok. 524

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 00-195

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Część realizacji usług medycznych zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia. Wykaz nazw podwykonawców stanowi załącznik do oferty i do umowy (liczba znaków przekracza 17000).

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 720432,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-08-01 do 2030-07-31
2026-05-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi