Zaprojektowanie i wdrożenie portalu www dla WCZ SPZOZ

WROCŁAWSKIE CENTRUM ZDROWIA SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00262372
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00262372/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-05-27 06:09
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9fcecf63-aea6-4e6a-9ee5-da6aca46b188
Identyfikator
8942460800
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pakiety oprogramowania i systemy informatyczneRóżne pakiety oprogramowania i systemy komputeroweUsługi wdrażania oprogramowaniaTestowanie oprogramowaniaUsługi konfiguracji oprogramowaniaUsługi w zakresie konserwacji i wsparcia systemówUsługi w zakresie wsparcia systemu

Wykonawcy

1 przyznane

"NFINITY.PL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL · lot 0
171 462 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00262372 z dnia 2026-05-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zaprojektowanie i wdrożenie portalu www dla WCZ SPZOZ

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: WROCŁAWSKIE CENTRUM ZDROWIA SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000313331

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Podróżnicza 26/28

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 53-208

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: infor@spzoz.wroc.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.spzoz.wroc.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9fcecf63-aea6-4e6a-9ee5-da6aca46b188

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zaprojektowanie i wdrożenie portalu www dla WCZ SPZOZ

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9fcecf63-aea6-4e6a-9ee5-da6aca46b188

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00262372

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00082865/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Projekt strony www dla WCZ SPZOZ

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00163242

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DIN.0421.2.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest stworzenie i wdrożenie strony internetowej WCZ SPZOZ w języku polskim z możliwością dodania innych wersji językowych, oraz Biuletynu Informacji Publicznej (BIP) wraz z systemem zarządzania treścią CMS, wykonanie testów wydajnościowych, przeprowadzenie szkoleń z obsługi strony internetowej oraz opracowanie dokumentacji powykonawczej i świadczenie usługi utrzymania portalu www (aktualizacje komponentów, bibliotek, backupów, wtyczek itp.).

Realizacja przedmiotu zamówienia podzielona została na 2 Etapy:

Etap I - stworzenie i wdrożenie strony internetowej (dalej „portal") wraz z systemem CMS (dalej „system"), migracja danych, testy, podstawowe szkolenia, zakończony przekazaniem dokumentacji powykonawczej oraz 30-dniowym nadzorem autorskim.

Etap II - świadczenie usługi utrzymania portalu www (aktualizacje komponentów, bibliotek, backupów itp.) przez okres 24 miesięcy od dnia zakończenia Etapu I.

4.5.3.) Główny kod CPV: 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

48900000-7 - Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe

72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania

72254000-0 - Testowanie oprogramowania

72265000-0 - Usługi konfiguracji oprogramowania

72250000-2 - Usługi w zakresie konserwacji i wsparcia systemów

72253200-5 - Usługi w zakresie wsparcia systemu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 200244,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 364818,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 200244,0 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: nFinity.pl sp z o.o

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 020819316

7.3.3) Ulica: Wandy 7/ 4

7.3.4) Miejscowość: Wrocław

7.3.5) Kod pocztowy: 53-320

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 171462,0 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni

2026-05-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi