dostawy mięsa z kurczaka i mięsa z indyka do Ogrodu Zoologicznego w Poznaniu

Miasto Poznań Ogród Zoologiczny

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00262528
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00262528/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-05-27 08:27
Lokalizacja
Poznań, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-67ffb0c0-8af5-415c-bf6f-42c7aac31fb4
Identyfikator
2090001440
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

MięsoDrób

Wykonawcy

1 przyznane

LEOPOLD MARTINSuchy Las, PL · lot 1
23 026,5 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00262528 z dnia 2026-05-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
dostawy mięsa z kurczaka i mięsa z indyka do Ogrodu Zoologicznego w Poznaniu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Poznań Ogród Zoologiczny

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 632100057

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Kaprala Wojtka 3

1.5.2.) Miejscowość: Poznań

1.5.3.) Kod pocztowy: 61-063

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zoo.poznan.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zoo.poznan.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1280979

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


opieka nad zwierzętami

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

dostawy mięsa z kurczaka i mięsa z indyka do Ogrodu Zoologicznego w Poznaniu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-67ffb0c0-8af5-415c-bf6f-42c7aac31fb4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00262528

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00073759/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.6 Dostawa mięsa - procedura z podziałem na części

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00179896

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: CUW-SAZ.4440.10.2026.AS

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 1065933,02 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 37115,30 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawy mięsa z kurczaka
Szczegółowy opis przedmiotu zmówienia dla części 1 zawarto załączniku nr 1A do umowy

4.5.3.) Główny kod CPV: 15110000-2 - Mięso

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

15112000-6 - Drób

4.5.5.) Wartość części: 16641,50 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawy mięsa z indyka
Szczegółowy opis przedmiotu zmówienia dla części 2 zawarto załączniku nr 1B do umowy

4.5.3.) Główny kod CPV: 15110000-2 - Mięso

4.5.5.) Wartość części: 18706,40 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Nie złożono żadnej oferty.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 23026,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 23026,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 23026,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4 ANIMALS LEOPOLD MARTIN

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9721309330

7.3.3) Ulica: ul. Zielna 3

7.3.4) Miejscowość: Suchy Las

7.3.5) Kod pocztowy: 62-002

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 23026,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-05-21 do 2027-05-21
2026-05-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy