Dostawa fabrycznie nowych, nieużywanych pomocy dydaktycznych do istniejących w ośrodkach MCDN laboratoriów STEAM, na potrzeby projektu pn. MSWTCS, w podziale na 2 części.

MAŁOPOLSKIE CENTRUM DOSKONALENIA NAUCZYCIELI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00262634
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00262634/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-05-27 08:59
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e914139b-dd83-453b-bd93-e73c21ad0a79
Identyfikator
6772351458
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pomoce dydaktyczneSprzęt elektronicznyPakiety oprogramowania edukacyjnegoPrzybory do laminowaniaMikroskopyMierniki elektroniczneUrządzenia do lutowania na miękko i na twardo

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00262634 z dnia 2026-05-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa fabrycznie nowych, nieużywanych pomocy dydaktycznych do istniejących w ośrodkach MCDN laboratoriów STEAM, na potrzeby projektu pn. MSWTCS, w podziale na 2 części.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MAŁOPOLSKIE CENTRUM DOSKONALENIA NAUCZYCIELI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 121385785

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Lubelska 23

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 30-003

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@mcdn.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mcdn.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1298570

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa fabrycznie nowych, nieużywanych pomocy dydaktycznych do istniejących w ośrodkach MCDN laboratoriów STEAM, na potrzeby projektu pn. MSWTCS, w podziale na 2 części.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e914139b-dd83-453b-bd93-e73c21ad0a79

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00262634

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00050037/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.5 Dostawa pomocy dydaktycznych do istniejących w Ośrodkach MCDN laboratoriów STEAM, w ramach projektu Małopolski system wspierania transformacji cyfrowej szkół..

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt pn. „Małopolski system wspierania transformacji cyfrowej szkół” w ramach programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027 Priorytet 6. Fundusze Europejskie dla rynku pracy, edukacji i włączenia społecznego - CP4(f), Działanie 6.35 Transformacja cyfrowa szkół, Typ projektu A Systemowe wsparcie transformacji cyfrowej szkół. Operacja o znaczeniu strategicznym dla Małopolski.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00213471

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.261.7.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 156084,59 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1 - dostawa fabrycznie nowych, nieużywanych pomocy dydaktycznych do istniejących w ośrodkach MCDN laboratoriów STEAM, na potrzeby projektu pn. „Małopolski system wspierania transformacji cyfrowej szkół” .

4.5.3.) Główny kod CPV: 39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31710000-6 - Sprzęt elektroniczny

48190000-6 - Pakiety oprogramowania edukacyjnego

4.5.5.) Wartość części: 140747,89 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2 - dostawa fabrycznie nowych, nieużywanych pomocy dydaktycznych do istniejących w ośrodkach MCDN laboratoriów STEAM, na potrzeby projektu pn. „Małopolski system wspierania transformacji cyfrowej szkół” .

4.5.3.) Główny kod CPV: 39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31710000-6 - Sprzęt elektroniczny

42994220-8 - Przybory do laminowania

38510000-3 - Mikroskopy

38552000-9 - Mierniki elektroniczne

42661000-7 - Urządzenia do lutowania na miękko i na twardo

4.5.5.) Wartość części: 15336,70 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 383900,52 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 383900,52 PLN

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 370680,24 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 370680,24 PLN

2026-05-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy