Modernizacja dwóch toalet obsługowych związana z ich dostosowaniem do funkcji toalet bezobsługowych w Parku Jordana przy ul. Ingardena i ul. Reymonta w Krakowie - z podziałem na 2 części

Zarząd Infrastruktury Wodnej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00262795
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00262795/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-05-27 09:40
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-859a8d4c-3b4e-4791-9fcd-6fa1719cf97e
Identyfikator
6783181600
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty instalacyjne elektryczneKładzenie płytekRoboty elewacyjneRoboty w zakresie stolarki budowlanej

Wykonawcy

2 przyznane

WZD POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAKraków, PL · lot 0
195 442,1 PLN
WZD POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAKraków, PL · lot 1
272 110 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00262795 z dnia 2026-05-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja dwóch toalet obsługowych związana z ich dostosowaniem do funkcji toalet bezobsługowych w Parku Jordana przy ul. Ingardena i ul. Reymonta w Krakowie - z podziałem na 2 części

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Infrastruktury Wodnej

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 384368691

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: os. Szkolne 27

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 31-977

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.7.) Numer telefonu: 12 323 30 01

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@ziw.krakow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ziw.krakow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-859a8d4c-3b4e-4791-9fcd-6fa1719cf97e

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja dwóch toalet obsługowych związana z ich dostosowaniem do funkcji toalet bezobsługowych w Parku Jordana przy ul. Ingardena i ul. Reymonta w Krakowie - z podziałem na 2 części

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-859a8d4c-3b4e-4791-9fcd-6fa1719cf97e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00262795

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00044345/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Modernizacja przebudowa dwóch toalet obsługowych związana z ich dostosowaniem do funkcji toalet bezobsługowych w Parku Jordana przy ul. Ingardena i ul. Reymonta w Krakowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00171807

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OZ.261.7.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 389923,65 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

W części 1 przedmiot zamówienia obejmuje modernizację toalety zlokalizowanej Parku Jordana(od strony ul. Ingardena) dz. nr182/4 obr.12 Krowodrza. Roboty budowlane będą wykonane na podstawie opracowanego na zlecenie Gminy Miejskiej Kraków projektu budowlanego oraz na podstawie Decyzji na wykonanie robót budowlanych nr 66/6740.2/2026
z dnia 9.02.2026 roku znak sprawy AU-01-2.6740.2.383.2025.MMN zatwierdzającą projekt zagospodarowania terenu oraz projekt architektoniczno - budowlany i pozwoleniem nr 1353/2025 Miejskiego Konserwatora Zabytków na prowadzenie robót budowlanych przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków z dnia 17.12.2025r. znak sprawy AM-05.4125.1.53.2025.AWM. Zamawiający szczegółowo opisał przedmiot zamówienia za pomocą następujących dokumentów:
• Opisu Przedmiotu Zamówienia wraz z załącznikami (załącznik nr 2 do SWZ)
• Projektowanych Postanowień Umowy (załącznik nr 3 do SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45431000-7 - Kładzenie płytek

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

4.5.5.) Wartość części: 191441,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

W części 2 przedmiot zamówienia obejmuje modernizację toalety zlokalizowanej w Parku Jordana (od strony ul. Reymonta) dz. nr182/7 obr.12 Krowodrza. Roboty budowlane będą wykonane na podstawie opracowanego na zlecenie Gminy Miejskiej Kraków projektu budowlanego oraz Decyzji pozwolenia na wykonanie robót budowlanych nr 65/6740.2/2026
z dnia 9.02.2026 roku znak sprawy AU-01-2.6740.2.382.2025.MMN zatwierdzającą projekt zagospodarowania terenu oraz projekt architektoniczno - budowlany i pozwoleniem nr 1354/2025 Miejskiego Konserwatora Zabytków na prowadzenie robót budowlanych przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków z dnia 17.12.2025r. znak sprawy AM-05.4125.1.54.2025.AWM. Zamawiający szczegółowo opisał przedmiot zamówienia za pomocą następujących dokumentów:
• Opisu Przedmiotu Zamówienia wraz z załącznikami (załącznik nr 2 do SWZ)
• Projektowanych Postanowień Umowy (załącznik nr 3 do SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45431000-7 - Kładzenie płytek

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

4.5.5.) Wartość części: 198482,65 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 158896,02 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 208219,51 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 158896,02 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: WZD Polska Sp.z o.o. Sp.K.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 383392010

7.3.3) Ulica: ul. Gromadzka 24 B

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 30-714

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Izabela Bac, Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Deker

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 195442,10 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-11-30

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 158965,90 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 221227,64 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 158965,90 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: WZD Polska Sp.z o.o. Sp.K.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 383392010

7.3.3) Ulica: ul. Gromadzka 24 B

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 30-714

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Izabela Bac Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Deker

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 272110,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-11-30

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Termin wykonania przedmiotu zamówienia: do 32 tygodni od dnia zawarcia niniejszej umowy, nie później niż do dnia 30 listopada 2026 r.
2026-05-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane