Budowa drogi gminnej w ulicy Siedleckiej w Policach

GMINA POLICE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00262839
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00262839/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-05-27 09:47
Lokalizacja
Police, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b92c4a1c-ce48-41f4-a5b6-16bf080f3b7a
Identyfikator
8511000695
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty rozbiórkoweRoboty inżynieryjne i budowlaneRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenuUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie arterii drogowychRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty drogoweInstalowanie znaków drogowychWyrównywanie terenuRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoRoboty w zakresie instalacji elektrycznychInne instalacje elektryczneRoboty budowlane w zakresie kanałów ściekowychRoboty budowlane w zakresie gazociągówRoboty odwadniająceOgólne roboty budowlane związane z budową rurociągówRoboty budowlane w zakresie budowy linii komunikacyjnychRoboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabliRoboty budowlane i pomocnicze w zakresie linii telefonicznych i ciągów komunikacyjnych

Wykonawcy

1 przyznane

RSK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSzczecin, PL · lot 0
15 998 479,88 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00262839 z dnia 2026-05-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa drogi gminnej w ulicy Siedleckiej w Policach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA POLICE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811685390

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Stefana Batorego 3

1.5.2.) Miejscowość: Police

1.5.3.) Kod pocztowy: 72-010

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński

1.5.7.) Numer telefonu: 91 431 18 30

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@police.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.police.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b92c4a1c-ce48-41f4-a5b6-16bf080f3b7a

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa drogi gminnej w ulicy Siedleckiej w Policach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b92c4a1c-ce48-41f4-a5b6-16bf080f3b7a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00262839

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00040671/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Budowa drogi gminnej w ulicy Siedleckiej w Policach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00179187

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.3.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w ramach przebudowy układu drogowego ul. Siedleckiej - drogi gminnej nr 185010Z na odcinku od skrzyżowania z ul. Tanowską do ronda przy ul. Piłsudskiego z wyłączeniem przebudowanego w 2023 r. odcinka drogi w ramach budowy linii Szczecińskiej Kolei Metropolitalnej w Policach, poprzedzone wykonaniem przez wybranego Wykonawcę projektu technicznego i wykonawczego dla tych robót oraz Specyfikacji Technicznych Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych („STWiORB”). Ponadto w zakres przedmiotu zamówienia wchodzi uzyskanie ostatecznej decyzji o pozwoleniu na użytkowanie.
W ramach przedmiotu zamówienia przewiduje się w szczególności:
1) poprawę stanu technicznego istniejącej drogi,
2) przebudowę skrzyżowań na odcinku drogi stanowiącej przedmiot zamówienia,
3) uzupełnienie zagospodarowania o dodatkowe elementy, takie jak chodnik ze ścieżką rowerową,
4) poprawę parametrów technicznych drogi i dostosowanie jej do aktualnie obowiązujących przepisów.
Dla zadania wydano decyzję o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej dalej jako „ZRID”, która znajduje się w załączniku nr 10 do SWZ.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 10 – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), na który składają się:
a) Projekt Architektoniczno-Budowlany,
b) Projekt Zagospodarowania Terenu,
c) Dokumenty do wniosku o wydanie decyzji ZRID,
d) Program Funkcjonalno-Użytkowy i Szczegółowe Specyfikacje Techniczne,
e) Przedmiar Robót (jako dokument informacyjny i pomocniczy, niestanowiący podstawy do wyceny oferty);
f) Stała organizacja ruchu,
g) Decyzja o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej
oraz we wzorze umowy, który stanowi załącznik nr 9 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233124-4 - Roboty budowlane w zakresie arterii drogowych

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233140-2 - Roboty drogowe

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

45236000-0 - Wyrównywanie terenu

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45317000-2 - Inne instalacje elektryczne

45232400-6 - Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych

45231220-3 - Roboty budowlane w zakresie gazociągów

45232452-5 - Roboty odwadniające

45231100-6 - Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów

45231600-1 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii komunikacyjnych

45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli

45232300-5 - Roboty budowlane i pomocnicze w zakresie linii telefonicznych i ciągów komunikacyjnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 15998479,88 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 21053910,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 15998479,88 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: RSK Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9860259015

7.3.3) Ulica: Stanisława Żółkiewskiego 18/2

7.3.4) Miejscowość: Szczecin

7.3.5) Kod pocztowy: 70-346

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

roboty ziemne, roboty rozbiórkowe, roboty brukarskie, roboty nawierzchniowe

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 15998479,88 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-05-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane