Dostawa elementów umundurowania leśnika dla pracowników Nadleśnictwa Włodawa w roku 2026.

Nadleśnictwo Włodawa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00262972
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00262972/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-05-27 10:16
Lokalizacja
Włodawa, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a386081d-d241-4981-864f-7c2cacaeda96
Identyfikator
5650002176
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Odzież, obuwie, artykuły bagażowe i dodatkiOdzież branżowaOdzież wierzchniaKurtkiSpódniceSpodnieSwetryKamizelkiSkarpetyKoszuleKrawatyRękawiceKapelusze i nakrycia głowyCzapkiObuwie

Wykonawcy

1 przyznane

IRENEUSZ KAPŁANLublin, PL · lot 0
240 093,46 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00262972 z dnia 2026-05-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa elementów umundurowania leśnika dla pracowników Nadleśnictwa Włodawa w roku 2026.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Nadleśnictwo Włodawa

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110016912

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Suszno, ul. Wspólna 8

1.5.2.) Miejscowość: Włodawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-200

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wlodawa@lublin.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://wlodawa.lublin.lasy.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a386081d-d241-4981-864f-7c2cacaeda96

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Leśnictwo

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa elementów umundurowania leśnika dla pracowników Nadleśnictwa Włodawa w roku 2026.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a386081d-d241-4981-864f-7c2cacaeda96

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00262972

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00185774/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Dostawa elementów umundurowania leśnika dla pracowników Nadleśnictwa Włodawa w roku 2026.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00208742

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.4.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa elementów umundurowania leśnika dla pracowników Nadleśnictwa Włodawa w roku 2026. Przedmiot zamówienia obejmuje elementy umundurowania na łączną liczbę 9 954 punkty mundurowe.

4.5.3.) Główny kod CPV: 18000000-9 - Odzież, obuwie, artykuły bagażowe i dodatki

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

18110000-3 - Odzież branżowa

18200000-1 - Odzież wierzchnia

18223200-0 - Kurtki

18232000-4 - Spódnice

18234000-8 - Spodnie

18235300-8 - Swetry

18235400-9 - Kamizelki

18317000-4 - Skarpety

18332000-5 - Koszule

18423000-0 - Krawaty

18424000-7 - Rękawice

18440000-5 - Kapelusze i nakrycia głowy

18443320-5 - Czapki

18800000-7 - Obuwie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 240093,46 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 240093,46 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 240093,46 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: IRMAK P.P.H.U. IRENEUSZ KAPŁAN

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7121081202

7.3.3) Ulica: Roztocze

7.3.4) Miejscowość: Lublin

7.3.5) Kod pocztowy: 20-722

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 240093,46 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-31
2026-05-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy