Odbiór, transport i zagospodarowanie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Kozienice.
GMINA KOZIENICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00262993
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00262993/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-05-27 10:22
- Lokalizacja
- Kozienice, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b211454d-5e47-4f74-af1d-420f8882038f
- Identyfikator
- 8121828216
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00262993 z dnia 2026-05-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Odbiór, transport i zagospodarowanie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Kozienice.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KOZIENICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223333
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Parkowa 5
1.5.2.) Miejscowość: Kozienice
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-900
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.7.) Numer telefonu: 48 611 71 00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@kozienice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kozienice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
przetargi.pzpkozienice.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Odbiór, transport i zagospodarowanie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Kozienice.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b211454d-5e47-4f74-af1d-420f8882038f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00262993
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00027614/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.9 Obiór, transport i zagospodarowanie wyrobów zawierajacych azbest z terenu Gminy Kozienice
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00180692
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WI.7011.1.3.GS.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Kozienice.
2. Zakres zamówienia obejmuje: ważenie, załadunek, transport i unieszkodliwienie odpadów, tj. przekazanie na składowisko (posiadające odpowiednie zezwolenie na unieszkodliwienie) wyrobów zawierających azbest, odebranych od właścicieli nieruchomości. W przypadku kiedy azbest nie zostanie owinięty folią przez właściciela przed odbiorem, Wykonawca ma obowiązek samodzielnie zabezpieczyć odpady przed wykonaniem prac.
3. Szacunkowa ilość wyrobów zawierających azbest do odebrania w ramach niniejszego zamówienia wynosi około 424,130 Mg. Ostateczna ilość odpadów do unieszkodliwienia uzależniona będzie od ilości odpadów zadeklarowanych we wnioskach właścicieli nieruchomości położonych na terenie Gminy Kozienice oraz kwoty jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację przedmiotowego zamówienia.
Zamawiający zastrzega, że Ilość wyrobów zawierających azbest przewidzianych do odbioru może ulec zwiększeniu lub zmniejszeniu.
4. W zależności od ilości złożonych wniosków/zapotrzebowania mieszkańców na odbiór wyrobów zawierających azbest i możliwości finansowych Gminy Kozienice, dopuszcza się ewentualność zwiększenia kwoty na realizację zamówienia.
5. Minimalna szacunkowa ilość odpadów zawierających azbest do odebrania w ramach jednorazowego zlecenia wynosi 15 Mg, za wyjątkiem ostatniego zlecenia w roku.
6. Maksymalna szacunkowa ilość wyrobów zawierających azbest w ramach jednorazowego zlecenia będzie wynosiła ok. 80 Mg, za wyjątkiem ostatniego zlecenia w roku.
7. Jednorazowe zlecenie składać się będzie z kilku lub kilkunastu adresów nieruchomości położonych na terenie Gminy Kozienice, z których należy dokonać odbioru wyrobów zawierających azbest, w terminie zadeklarowanym przez Wykonawcę w ofercie. Zamawiający każdorazowo w zleceniu wskaże szacunkową ilość wyrobów zawierających azbest przeznaczoną do odbioru, w oparciu o informacje zawarte we wnioskach właścicieli nieruchomości.
8. Ilość zleceń przekazana Wykonawcy w ciągu 1 miesiąca będzie uzależniona od ilości wniosków właścicieli nieruchomości o odbiór wyrobów zawierających azbest.
9. Wymaga się, aby odbiór wyrobów zawierających azbest w ramach jednorazowego zlecenia nastąpił najpóźniej w terminie do 14 dni od daty przesłania zlecenia drogą elektroniczną przez Zamawiającego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 90650000-8 - Usługi usuwania azbestu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 292242,54 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 292700,60 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 292242,54 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: HUBER Hubert Wieczorek
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8121642322
7.3.3) Ulica: Powiśle 29
7.3.4) Miejscowość: Góra Puławska
7.3.5) Kod pocztowy: 24-100
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 292242,54 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 8 miesiące
| 2026-05-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |